Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Интересно как предполагам Ибо ще разбере за шпиона при Махито? А аз пък не вярвам той да е претен от Хюрем за да убие Мустафа, колкото повече да и праща информация. Но да видим!

Според мен човекът на Хюррем е наложницата, която носи непрекъснато храна и напитки на Мустафа, същата, която помагаше на Фидан да се разправят с Елена, тя е информирала Хюррем, че Елена е изпратена от двореца в Маниса да си върви в къщи. Знае се, че човекът на Хюррем в двореца Маниса е завоювала доверието на Махидевран. Затова съмненията ми са към тази наложница, а не към Диана. Диана не е човекът на Хюррем в Маниса.
И аз не мисля, че е изпратена за убийство, по-скоро да информира Хюррем от кухнята в Маниса.

Последна редакция: вт, 18 дек 2012, 12:58 от Izabele

# 31
  • Мнения: 13 510

Ани, Весела Коледа и на теб! Hug Hug
Сигурно отиваш на по-топло - дано да е слънчево и много весело! Peace

Благодаря ти за снимките. Изумена съм - Халит с очила не го бях виждала.
Даже се усъмних, че е той... Blush Blush


# 32
  • Мнения: 13 510

Izabele, благодаpя за pезюмето.  Heart Eyes

# 33
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Интересно как предполагам Ибо ще разбере за шпиона при Махито? А аз пък не вярвам той да е претен от Хюрем за да убие Мустафа, колкото повече да и праща информация. Но да видим!

Според мен човекът на Хюррем е наложницата, която носи непрекъснато храна и напитки на Мустафа, същата, която помагаше на Фидан да се разправят с Елена, тя е информирала Хюррем, че Елена е изпратена от двореца в Маниса да си върви в къщи. Знае се, че човекът на Хюррем в двореца Маниса е завоювала доверието на Махидевран. Затова съмненията ми са към тази наложница, а не към Диана. Диана не е човекът на Хюррем в Маниса.

Въпроса ми беше повече как ще се разбере, че Хюрем има човек там. Иначе и аз не вярвам да е Диана. Все пак тя случайно попадна в двореца, а после когато Хюрем беше със СС на гости, едва ли за толкова малко време е успяла да я спечели. Тя ми се струва доста лоялна, но знам ли. Повече ми се вярва, че пак тя ще хване шпионката. А тази с храната се набива доста на очи, малко се съмнявам да е точно тя, мисля че умишлено я показват толкова. Както писах и преди,  аз не вярвам Хюрем да иска да направи нещо на Мустафа, поне до този момент не, затова и тази храна и напитки мисля, че трябва да ни залъгват.

Като говорим за случайно попадане в двореца аз пак да попитам за нашата любимка Фирузе. Вече е факт, че лъга коя е, че е от враговете и т.н. Но нейните хора едва ли са я хвърлили в морето с надеждата, че хората на СС ще я намерят. Това не ми се изясни. Или беше случайно, че я намериха, но пък късмет, че попадна при СС?

# 34
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Интересно какво толкова шокиращо измисля Хю??? Че Ибрахим остава изненадан???

# 35
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Интересно какво толкова шокиращо измисля Хю??? Че Ибрахим остава изненадан???

Аз си мисля, че до последно няма да му кажат, че СС се е събудил и може би дори ще излъжат, че е мъртъв и затова и тези разперени ръце, които не трябва непременно да са отговора на думите на Ибо дали се съмнява в него. Разбира се това е само мое предположение.

# 36
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Може и да си права. Хю нали казва на СС да се огледа в приятели. Може да са решили да распространят вест че умрял.

# 37
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Аз бих направила така. Като си припомним миналият път, когато СС чу всичко, но те не знаеха, това е единственият начин той да види най-сетне истинското лице на Ибрахим. В резюмето пише, че Хюрем ще трябва да пази децата си.

# 38
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
А пък Ибрахим не очаква СС така да го провери.  Mr. Green

# 39
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
А пък Ибрахим не очаква СС така да го провери.  Mr. Green

Това е най-големият му проблем, че винаги му се разминава и мисли, че СС му вярва сляпо. Демек неговото голямо ЕГО.
В серията когато СС беше на легло и Махито полудя и направи толкова простотии, Ибо се държа мъжки, но сега вече е на "война" с Хю и предполагам, че ще се постарае доста Мустафа да се качи на трона и по този начин ще наплаши доста нея и децата и. А дано е така и да видим триумфа на Хю.

# 40
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
По скоро - това в озета за борба за живота на децата би било също капан, Ибрахим да реши да премахне шехзадета, Хю да се бори, но да знае че СС следи за ставащо. Не знам дали би рискувала така???  newsm78

# 41
# 42
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
По скоро - това в озета за борба за живота на децата би било също капан, Ибрахим да реши да премахне шехзадета, Хю да се бори, но да знае че СС следи за ставащо. Не знам дали би рискувала така???  newsm78

Направо настръхнах. Е това ако се случи, Ибо най-добре сам да си тегли ножа.  #Crazy

# 43
  • Мнения: 4 936
Kak ще почиват в Турция по нашите празници и това ще се отрази ли на излъчването на 'нашия' филм?

# 44
  • Мнения: 0
Интересно какво толкова шокиращо измисля Хю??? Че Ибрахим остава изненадан???

Аз си мисля, че до последно няма да му кажат, че СС се е събудил и може би дори ще излъжат, че е мъртъв и затова и тези разперени ръце, които не трябва непременно да са отговора на думите на Ибо дали се съмнява в него. Разбира се това е само мое предположение.
    Мисля, че си права защото Хатиджето беше в траур. При жив брат да се облече така може да се тълкува и като предателство.

Общи условия

Активация на акаунт