Отговори
# 45
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Арабски авиолинии са закупили първите 12 серии на сериала който ще бъде показван по време на полети. Това е първи сериал купен от авиолинии изобщо.  Peace

# 46
  • Мнения: 896
А дали черното е признак за траур и при тях???

# 47
  • Мнения: 4 936
много странно... качвам се и гледам 15 серия - съответно - нищо не схващам - ако не съм гледала предишните...

# 48
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
по въпроса на анкета- друг, защото двете са много очевадни.
gold__
то обичайно е да можеш да избираш какво да гледаш- така че почваш от първа серия. Един полет до САЩ таман 12 серии  Mr. Green

# 49
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Да наистина Хатидже беше в траур.

Моят сценарий:

Хюрем започва разследване. По мобилният раздава команди. Търси се Фирузе, залага се капан на Ибо.



Залъгването на врага. Замазваме му очите.



Споделя плана с любимият.



Събираме тежката артилерия



Естествено го преобличаме, пак да залъжем противника



В играта се включваи и някои от семейството



Разбира се, че и сценаристите са наясно (Мерал-Мир на праха и)



Врага има леки съмнения, ама къде толкова акъл при тези две бели птици



Последни сили преди нападението



Атакаааааааааааааааааа!!

А сега кой е прецаканият?



И естествено присъдата! Всеки си получава заслуженото.



И кой печели от цялата тази работа? Нашето ангелче.



СОН

В ролите видяхте;

# 50
  • Мнения: 9 758
За анкетата гласувах с 1 опция Peace
Камерата акцентира нейното присъствие , а и самата  тя има странно изражение newsm78
Аз също смятам ,че Хюрем я ползва само за информатор,не вярвам да стигне по- далече... Praynig


bggirl22 smile3501 newsm51 smile3521 newsm10

# 51
  • Мнения: 31
Гюнайдън, къзлар  Grinning Hug
сложих анкета  newsm80
Гласувах за Диана  Peace
Не за друго, ами постоянното навиране на сервитьорката някак обижда интелекта ми  Laughing Crazy Mr. Green
Пък и аз не мисля, че целта на Хюрем е да трови Мустафа засега, по-скоро да шпионира  Peace

Изабеле, мерси за превода  Hug

като гледам снимките  ooooh! на Ибо не му стигат другите грижи, ами и със сина на Ебу Сууд дълбае  Rolling Eyes много се старае да си надене въжето  Whistling

# 52
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Хареса ли ви? Няколко снимки, които не паснаха с моят сценарий.






# 53
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Гюнайдън, къзлар  Grinning Hug
сложих анкета  newsm80
Гласувах за Диана  Peace
Не за друго, ами постоянното навиране на сервитьорката някак обижда интелекта ми  Laughing Crazy Mr. Green
Пък и аз не мисля, че целта на Хюрем е да трови Мустафа засега, по-скоро да шпионира  Peace

Изабеле, мерси за превода  Hug

като гледам снимките  ooooh! на Ибо не му стигат другите грижи, ами и със сина на Ебу Сууд дълбае  Rolling Eyes много се старае да си надене въжето  Whistling
то за това кадията после ще му намери начина да реши проблема на СС

# 54
  • Мнения: 50
 bggirl22 , снимките са прекрасни !

За сценария  - нямам думи  smile3501

Особено ми хареса Хюррем с  чукчето , където раздава правосъдие . Време беше да се чуе и нейната дума.
 Браво!

# 55
  • Мнения: 9 758
Гюнайдън, къзлар  Grinning Hug
сложих анкета  newsm80
Гласувах за Диана  Peace
Не за друго, ами постоянното навиране на сервитьорката някак обижда интелекта ми  Laughing Crazy Mr. Green
Пък и аз не мисля, че целта на Хюрем е да трови Мустафа засега, по-скоро да шпионира  Peace

Изабеле, мерси за превода  Hug

като гледам снимките  ooooh! на Ибо не му стигат другите грижи, ами и със сина на Ебу Сууд дълбае  Rolling Eyes много се старае да си надене въжето  Whistling

Наистина е очебийно и натрапчиво присъствието на сервитьорката, но Диана е много привързана и задължена на Махито newsm78 ще е по-голяма изненадата / интригата ако е тя- наистина... Praynig

# 56
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз за това гласувах друг. Може и да е Фидан???  Peace newsm78

# 57
  • Мнения: 5
И аз гласувах за Диана,но като се замисля при големи съвпадения попадна в двореца  Thinking А другата мома ми е съмнително да ни я поднасят така очевидно.В чуденка съм  newsm78

# 58
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
То обичайното е ние едно предполагаме, то друго се случва...  Mr. Green
Мен ми радва факта по снимки: че СС бързо ще дойде на себе си. След като се шматка из пазара.  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 896
 bggirl22 , Hug!
Прекрасен сценарий и снимки!
 Ще ми се да има повече "от тежката артилерия" Embarassed!

Общи условия

Активация на акаунт