За обувките на висок ток.

  • 6 358
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 488
Почти нямам обувки без ток! Naughty
Имам точно един чифт и това са ботуши за зимата на равна подметка. По-скоро за разнообразие съм ги купила обаче. Щото са Зара. Mr. Green
Това, което от 2 години, обаче съм променила, че не купувам обувка с ток по-висок от 10см. Просто до 10см ми е оптималното. Wink
162съм.

# 16
  • Мнения: 2 286
Супер сте, момичета, благодаря ви!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 966
Най-високите, които нося са 14 см и с моите 173 ставам почти колкото Мария Шарапова без токчета.  Laughing

# 18
  • Мнения: 108
Обувки на ток ми се наложи да нося само един път слава Богу Rolling Eyes Не бих си причинила да съм цял ден с такива обувки.
1,60 съм.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 179
Аз съм 164 см. По време на гимназията и в ранните ми студентски години ходех само на високи токчета, дори ми беше неудобно с равна обувка. Постепенно спрях, сега дори ми е трудно да си представя как обувам. А искам, намирам го за много красиво и женствено. Макар че миналата седмица като си купувах ботуши гледах да са с грайфери, че не мога да си представя да съм с детето и да се подхлъзна някъде. Как се менят нещата..
Ти не мисля, че си толкова висока. Според мен можеш да си позволиш какъвто искаш ток, особено щом работата ти го изисква.  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 289
176 см съм  Grinning
Не нося много висок ток,не умея много високи, краката ми са достатъчно дълги.Имам обувки с 5-6 см ток, нормално си вървя с тях , удобни са ми, въпреки че и с ниски съм си добре.Не мисля че до 180-182 см жена с високи обувки  изглежда кофти, напротив.По скоро ми се вижда кофти да се налага да носиш 12 см за да стигнеш 170 см., или нещо такова..

# 21
  • Мнения: 4
170см, нося толкова високи токчета,колкото ми се носят, нямам ограничения.
Не мисля, че някоя жена е прекалено висока, просто има ниски мъже Wink
  съгласна съм . Аз съм 1.70 и нося 15 см.

Общи условия

Активация на акаунт