Коледа на вратата чука, а след година СЕПТЕМВРИйче в креватче ще гука!

  • 23 021
  • 707
  •   1
Отговори
# 30
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
дано Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 294
floretka и аз стискам палци  Praynig Praynig Praynig дано наистина да е положителен теста, на Коледа пак направи, тогава може да са по-изразени двете черти  Peace

Така се развълнувах като прочетох, сетих се и аз как миналата година правех тестове постоянно  Heart Eyes Heart Eyes

Чакам да се похвалиш с най-хубавата новина  Hug Heart Eyes

# 32
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ще се похваля задалжително Simple Smile пък и дори да не е положителен теста, ще споделя. Hug

# 33
  • Мнения: 4
floretka не губи надежда  Hug миналата година чаках цикъл на 24.12, пробвах на 20.12 и беше отрицателен, при мен единствения признак за бременност беше промяна в цвета на урината (към по-тъмна  Mr. Green)....бях сигурна, че съм бременна, следващият тест го направих на 11.01 чак  Mr. Green
пожелавам успех, по Коледа мечтите се сбъдват  Hug изчакай и 2-3 дена след МЦ пробвай  Hug

# 34
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Blagodarq vi mlichki  thumbsup  love001 Az shte lqgam veche che dosta mi se dospa.Leka nosht  do utre.

# 35
  • Мнения: 147
И моето чудо е правено преди точно година Wink
Желая на всички красива бременност, леко раждане и много радост!
Floretka, много хубави празници и най-големия подарък  Hug

# 36
  • Мнения: 42
Здравейте бъдещи мами  Hug  bouquet Добре дошли в темата на Септемврийките. Пожелавам Ви тук да немерите подкрепа, надежда, положителни емоции и истински приятелства  Hug Наслаждавайте се на бременноста си във всеки един момент  Heart Eyes а на финала след 9 месеца ще гушкате най-здравите, пухкави и сладки бебоци  Heart Eyes
Това, което мога да Ви кажа е да вярвате в чудеса  Praynig ... ето моето малко коледно чудо спинка в своето креватче от 4 месеца и 11 дни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.П. Фейт, адмирации за невероятната темичка, вложила си много старание и любов както винаги  Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 24
Floretka аз имах предвид по кое време на денонощието;))).На мен тази година трябваше да ми дойде на 2-3 януари и двете ярки черти блеснаха в пълния си разкош на 6-ти.До седмица ще си сигурна дали или.Стискаме ти палци !!!

# 38
  • Мнения: 2 802
Здравей и тук Флоретка  Hug
Първо искам да те питам двата теста едни и същи ли бяха? /тоест на една марка/
По кое време на денонощтието се тесва?
Сега Т кава е ... поддържаш ли я още висока или започва да спада?

Без да те плаша, но много често се получава така наречената химическа бременност и рядко жени разбират, че са я преживели, ако не направят тест по-рано, както при теб. В повечето случаи дори и да е имало оплождане с МЦ си жените се изчистват. Момичетата от Искм бебе сигурно са ти казали вече /че не съм чела тези дни там/  да изчакаш най-добре до датата. Иначе със сигурност може да разбереш ако си пуснеш кръвен тест /ЧХГ/ и да го повториш след 48 часа. Ако пика се увеличава, значи има бременност и се развива ембрион.
пожелавам ти твоето коледно чудо да се сбъдне  Praynig Hug

http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=82&id=542&optio … ent&task=view

Лично аз на коледа видях двете чертички  Heart Eyes

# 39
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
ми първия тест го направих кам 20:00 ч а др а следващия ден към 16:00ч. На теста пише че няма значение в колко часа

# 40
  • Мнения: 2 802
ми първия тест го направих кам 20:00 ч а др а следващия ден към 16:00ч. На теста пише че няма значение в колко часа

А едни и същи тестове ли бяха  Heart Eyes
Хубаво е преди да се тестваш да не си пила много вода ... най-добре е да се прави сутрин с първа урина. тогава нивото на ЧХГ е най-високо  Hug

# 41
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
ами да едни и същи бяха Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 802
ами да едни и същи бяха Simple Smile

ОК,... пробвай тогава следващия тест да е със сутришна урина. Успех  Hug

# 43
  • Мнения: 47
floretka, и моята втора черта почти не се виждаше, толкова беше бледа, но беше положителен теста - стискам ти много палци да ни зарадваш след няколко дни  EFP

# 44
  • Мнения: 131
Мили бъдещи септемврийски мамчета,
С трепет в сърцето ви пожелавам най-прекрасната и лека бременност, изпълнена с много щастие в очакване на най-скъпото за вас същество, което ще се появи през септември 2013 година. Нека тази и бъдещите теми ви срещнат със сродни души, с които ще споделяте всечки важни моменти от бременността си, ще се подкрепяте взаимно и ще се радвате на всеки важен момент от бременността ви.Предстоят ви едни от най-прекрасните моменти във вашия живот. Насладете им се пълноценно и бъдете винаги усмихнати! Пожелавам ви здрави, пухкави бебчета, с които да се гушкате през идния септември! txtloves luvbed preggo smile3504 newsm32
П.П. Фейт, темата е прекрасна! Благодаря ти, че ми върна трепета от отчакването на най-милото ми същество, което спинка сладко в момента.  newsm51

Последна редакция: сб, 22 дек 2012, 22:58 от hrisik

Общи условия

Активация на акаунт