Краят на света отмина, нащо февруарче смело скача в новата година (48)

  • 29 110
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 011
Честита Коледа, момичета! На вас и семействата ви пожелавам много здраве и късмет!  Hug  bouquet

Честит рожден ден на Пухи и Ла вида, много спокойствие и здраве!    bouquet
Ла видка, чудесен подарък, много мило и сякаш точно това, от което имаш нужда, браво на семейството ти!  Hug

Децата останаха доволни от празника, ние с мъжо традиционно не получихме нищо /всъщност май и не сме искали нищо  Thinking Thinking/.

Айде весело ви празнуване и днес, аз ставам от компа, че чакат филме да гледат!  Crazy

# 61
  • Мнения: 163
Весела Коледа, дами! smile3525
Пухче, честито на патерици! baloni
Павлинче, честито и на теб!
Прекрасен подарък си получила от прекрасни хора. newsm26
Взимай мъжо и хубаво да оползотворите Париnewsm18

При нас Коледа мина по план.
Затрупахме се от подаръци (имаше и за възрастните Stuck Out Tongue Winking Eye), ядохме на корем, вчера почивах и днес - пак на къра. newsm65

# 62
  • Мнения: 4 187
Честито Рождество ! Бъдете здрави и щастливи  Heart Eyes !

# 63
  • Мнения: 76
Честита коледа.Бъдете здрави и много щастливи,вие и вашите семейства.
Пухич,Ла Вида-честит рожден ден.Бъдете много обичани жениbouquet

# 64
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честита Коледа! Много здраве и щастие на всички!

Честит рожден ден на всички празнуващи!

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Честито Рождество Христово, момичета ! Пожелавам ви много здраве, защото то винаги е нужно, особено на дечицата! Много прекрасни мигове с любимите хора и повече усмивки !  Hug Hug

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
...

# 67
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Момичета, благодаря ви за милите пожелания и думи  Hug Да ви се връщат стократно   bouquet

# 68
  • Мнения: 40
Само да вметна, че Пухчето имаше имен ден вчера, не рожден ден (ако освен аз нещо съм пропуснала  Mr. Green ).  Wink Wink Wink

# 69
  • Мнения: 4 187
la vida loca , Честит Рожден Ден Simple Smile   bouquet !

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Добро утро!



# 71
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Честита Коледа! Много здраве, късмет и прекрасни мигове пожелавам на всички ви!
Ла Вида, честит рожден ден със закъснение! Подаръкът е прекрасен, браво на твоите хора!  bouquet
Честит имен ден на именниците! smile3525

Пропуснах, но ще се допиша! Никич, успех ти желая - дано всичко е наред! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 27 дек 2012, 13:57 от Dallcheto

# 72
  • Мнения: 0
Честита Коледа, момичета! На вас и семействата ви пожелавам много здраве и щастие!

Ла Вида, честит рожден ден със закъснение!

Честит имен ден на именниците и на всички празнуващи!

Аз днес си имам и Стефан и Стефания! Този месец при нас много празници, така, че и подаръци, поводи чествания доволно! Grinning

Пожелавам на всички весело посрещане на Новата Година и от сърце нека бъде по-хубава и късметлийска за всяка една от вас! Hug Hug Hug

# 73
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Честити ти именици Lothlorien! Да са ти здрави и да си славят името!!!

# 74
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честито на всички именници, живи, здрави и много щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт