Краят на света отмина, нащо февруарче смело скача в новата година (48)

  • 29 178
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 40
Честити ти именици, Лотлориен! Здраве и късмет да им дава Съдбата!
И моето майче днес празнува. Пожелавам си само да ми е здрава, по-спокойна и по-малко да я тормзят вкъщи и на работа.
Аз днес имах гостенчета- две бебчета колкото Ния, деца на мои съученички, заедно с родителите си. Много беше весело. Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Grinning
Честито на всички именници, здрави и усмихнати!

Аз пека "салкиш", както го нарича Максето, по страшно проста, но безгрешна рецепта.  Peace Правя и пица, то се видя, че ще свалям каченото след НГ /а и задържам мноу вода тия дни, та не е ясно кое е от еденье и кое е от болест  Mr. Green/.И тиквеник ще пека, чакам мъжо да донесе орехи.  bowuu
От утре съм на работа, децата ще ги гледа свеки.  Mr. Green



 Hug

# 77
  • Мнения: 703


Честита Коледа!
Бъдете здрави,обичайте се,докосвайте мечтите си!

# 78
  • Мнения: 163
Аморе, привет!  wavey


Така... кой чакал, кой дочакал Белобрадия стана ясно, сега да видим кой къде ще посреща Новата година.

Очаквате ли Дядо Коледа с нетърпение?
Да       16 (72.7%)
Не       2 (9.1%)
Още се чудя   4 (18.2%)
Общ брой гласове:    22

П.С.: Тематично сложих Мяуското заглавие. Mr. Green

# 79
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...

Така... кой чакал, кой дочакал Белобрадия стана ясно, сега да видим кой къде ще посреща Новата година.
...

Рапорт даден! - у дома  Joy

# 80
  • Мнения: 163
Рапорт даден, ама от петима гласували само ти рапортуваш. Crossing Arms
Хайде, от останалите четирима аз да си кажа - у дома. Mr. Green

# 81
  • Мнения: 163
Ха-ха, вчера последна, днес първа. Mr. Green



# 82
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ха-ха, вчера последна, днес първа. Mr. Green



Мерсаж!!!

Ха-ха, вчера пред последна, днес втора  Joy

За да продължим обратното броене трябва да се разпишеш пак  hahaha ... и после чакаме: Amore, Ника, АлеНия ... и така нататък  Joy

# 83
  • Мнения: 163
За да продължим обратното броене трябва да се разпишеш пак
Ми, да продължим тогава. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 40
Хелоу!
Рапортувам- четиримата вкъщи ще посрещаме 2013.  Mr. Green
Аморе, радвам се да те видя.  Hug
Днес си имаме тати и отиваме по разходки.
Хубав ден!  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 110
Ха-ха, вчера последна, днес първа. Mr. Green

Добре дошла в моя свят smile3560, в моменти на затишие ми се е струвало, че пиша в собствен блог, а не във форум - пожелавам си лека нощ, сипвам си кафе сутринта...  Crazy

Новата година ще посрещнем у дома. Аз вероятно ще работя до последно, а мъжа ми като нищо може и да спи, че да бачка и той от ранни зори.  bowuu Бъдни вечер и Коледа пак бяха на същия режим и всички си изкарахме страхотно, очаквам и да посрещнем 2013 година така.

Аз чакам да се вдигне мъглата, че имам излизане навън, а не ми се ще с Диди да плуваме в това нещо, дето е отвън.  ooooh!

# 86
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Grinning
Да рапортувам и аз - вкъщи ще празнуваме и ний.  Mr. Green Офффф, ходи ми се нейде на купон, на задимено, на алкохолно.... Ще стискам зъби до следващата НГ, то се видя.  Crazy

Аморе, как сте?  Hug

Айде лека ви нощ, аз съм сополива, грипозна и кисела  Mr. Green Twisted Evil Mr. Green, малиии тва било гадничко, как издържат децата направо не знам.

# 87
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
ДВ!
Другаде- това посочих, ще сме в един комплекс в М.Търново- заведение с хотелска част, 6 семейства с 12 деца  Rolling Eyes като отпразнуваме ще пиша как е било  Simple Smile ако съм на себе си!

# 88
  • Мнения: 163
Изгрейте, дами!




Sounds like fun. Laughing
Да си изкарате чудесно!

Никич, гадна работа - оправяй се! Hug
И аз искам на задимено и алкохолно, ама приключих за тоз' живот. hahaha

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утрооо !  Hug

Вчера мина последния работен ден, днес се отдавам на чистене, готвене, простиране и ей такива приятни нещица.

Вкъщи сме засега ние на НГ.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт