Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Чак догодина. Сега не е необходимо.

Напротив, трябва да уведоми за смяната на постоянния си адрес!

Освен това трябва да се направи веднага, тъй като старата община ще спре изплащането и ще изпрати документите на новата, която ще продължи да изплаща.

Иди в социалното подпомагане на общината която ти е удобно, документите могат да бъдат пренесени и от теб или да се изискат служебно, а ако ли не, в краен случай можеш и по телефона да се обадиш.

# 61
  • Мнения: 82
Извинявам се. Сменяла съм постоянен адрес, но не съм информирала никого. При следващо подаване на документите вписвам новите данни. Пък и сега като се зачетох става въпрос за ОБЩИНА. Наистина се извинявам, че подведох женицата.

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте,Честито на Именниците,да са здрави и винаги усмихнати,днес знаете ли дали ще бъдат преведени детските!

# 63
  • Мнения: 71
Добро утро мами имали инфо за ловеч.

# 64
  • Мнения: 9 467
Добро утро мами имали инфо за ловеч.

Ще ти пиша след 11.Тогава идват моите. Peace

# 65
  • Мнения: 6
Да не съм лош предвестник ама ..... Звъннах в социалното в Русе и ми казаха че за днес нямало другата седмица!!!!!!!!!!!Дано да ме лъжат но това ми казаха
  bouquet

# 66
  • Мнения: 169
 Да и за Варна няма да има , за понеделник остава - инфо от социала .

# 67
  • Мнения: 71
Мами нещо са каза  ли по новините за детски наскоро че щяло да има някакви промени не съм сигурна някой знае ли нещо по въпроса

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 756
Мами нещо са каза  ли по новините за детски наскоро че щяло да има някакви промени не съм сигурна някой знае ли нещо по въпроса
http://www.haresaigo.com/2013/01/blog-post_1064.html
Общо взето това е с две думи  #Cussing out

# 69
  • Мнения: 185
Имам въпрос относно детските: заповедта от миналата година изтича на 31-ви януари 2013-та. Кога трябва да пусна новите документи? Януари или Февруари?

# 70
  • Мнения: 83
Имам въпрос относно детските: заповедта от миналата година изтича на 31-ви януари 2013-та. Кога трябва да пусна новите документи? Януари или Февруари?
До края на Януари трябва да подадеш отново документи.

# 71
  • Мнения: 185
Имам въпрос относно детските: заповедта от миналата година изтича на 31-ви януари 2013-та. Кога трябва да пусна новите документи? Януари или Февруари?
До края на Януари трябва да подадеш отново документи.

Супер много благодаря Simple Smile

# 72
  • Мнения: 517
Имам въпрос относно детските: заповедта от миналата година изтича на 31-ви януари 2013-та. Кога трябва да пусна новите документи? Януари или Февруари?
До края на Януари трябва да подадеш отново документи.

Супер много благодаря Simple Smile

щом  заповедта изтича в края на януари, документи трябва да се подадат до края на февруари! Февруари ще получиш детски за януари!

# 73
  • Мнения: 735
Не подвеждайте жената. Трябва да ги подаде януари месец. Аз например подавам всеки август. Peace

# 74
  • Мнения: 82
Като я чукнат на компютъра ще и кажат кога. Иначе и аз мисля, че е февруари.

Общи условия

Активация на акаунт