АВГУСТовски точици и точковци посрещат Новата 2013 година!

  • 34 069
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 38
И аз пратих покана във ФБ и да се оплача че и аз съм с бяло течение,доктора на първия преглед ми изписа едни хапчета 6 на брой дадох 17 лева,но ефект няма.Флуомицин или нещо подобно,някой да сподели мнение ако е ползвал такива  Simple Smile  Hug

# 631
  • Мнения: 0
Момичета, това е линк към едно мнго интересно видео за развитието на бебчо от 1 - 9 г.с.

http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-1-to-9_10302602.bc

На същия сайт има клипчета за всеки триместър. Дано ви хареса!

Благодаря ти за линка.  Hug С голям интерес изгледах всички

# 632
  • София
  • Мнения: 7
И аз пратих покана за ФБ, но тук е по-интересно, после живот и здраве и срещи с дечицата можем да организираме  Simple Smile За ФМ, с Леа успях да направя втората при Мазнейкова - не я препоръчвам лоши и неверни неща беше казала тази година на жената на брат ми побъркаха се от притеснение, с мен всичко беше ок, а и нямах друга алтернатива, Марков не успях да се запиша нито на втората нито на третата ФМ, нямаше часове. Във Фемина правих 3-тата ФМ при д-р Димитрова и съм доволна, може и сега да ходя при нея но на втората ... още не съм си избрала гинеколог, не смея да питам майките от квартала, ще ме разконспирират че съм бременна  Rolling Eyes Някой ходил ли е в Токуда на ЖК по здравната каса, живея в Лозенец и ми е най-близо.
Някой беше писал за киселите краставички и аз ги хапвам а и люто, тъкмо мислех да си направя паста с риба тон и прочетох че не е препоръчително да се яде  Sad
А и на работа още не съм казала че съм бременна, разсеяна съм и шефа днес ми се скара, че не съм си вършела работата. Ще стискам зъби още малко, имам колежка която замествам с детенце с диабет и в мое отцъствие трудно ще излиза отпуска. Вие мислите ли къде ще ходите преди големия момент?

# 633
  • Радомир
  • Мнения: 109
Здравейте мамчета добре ли сте днес?  Mr. Green
Теди пратих ти покана във ФБ даже ти писах съобщение че съм аз Симона Малинова съм хихих моля да ме добавиш в приятели и в групата ни.
Само че и мен ме притеснява да не ми излезе известие на стената че съм се присъединила към тази група и всички да разберат че съм бременна никой не знае и искам да си остане така докато не реша.До сега към която и група да съм се включвала винаги ми излиза на стената като известие видимо за всички

# 634
  • Мнения: 109
Vania mia моя близка приятелка си следи там бременността (тези дни я чакам да роди една принцеса). Доволна е и от отношение и от начина на работа с нея. Д-р Ефтимова се казва,за малкото и име не се сеща, но е само тя с тази фамилия от АГ-тата,  тя не изражда води си само ЖК с направление.  Simple Smile

# 635
  • Мнения: 185
Вие, момичета, кога сте решили да обявите новината, че чакате бебче? Аз знам, че се прави след 3 месец. Аз за себе си мисля след като ми мине първата ФМ - това ще бъде някъде около 20.01, когато ще съм в 12 г.с.

Мисля си, че май това с пазенето в тайна е малко суеверие... Кейт Мидълтън каза на целия свят още в 6 г.с., ако не се лъжа. Аз самата съм от суеверните, но ми е много трудно да мълча. Особено спрямо някои хора, имам усещането, че ги лъжа в очите. Но има хора, които бих искала да узнаят едва след като родя живот и здраве. Просто знам, че са злонамерени към мен.

# 636
  • Мнения: 1 796
Здравейте,

за ФБ аз малко се колебаех, но изпратих и аз покана на Теди. Колебаех се не за друго, а защото  обикновено след създаване на ФБ-група във форума почти не се пише, а на мен тук ми е по-забавно Mr. Green

На ФМ аз с първото дете ходих и двата пъти при д-р Янкова в св. Петка и съм много доволна. Сега отново мисля при нея, но се чудя дали да ходя само на втората или  и на двете.

Писана, много съжалявам, надявам се съвсем скоро да се похвалиш Hug

Силвити, аз съм казала само на родителите ми, но езикът почва да ме сърби, въпреки, че ми се иска да изчакам поне до следващия преглед след две седмици. Първият път "изпях" още съвсем в началото.

# 637
  • Мнения: 185
Vania mia, "големият момент" = раждането ли? Ако това имаш предвид, дай Боже всичко да е наред, аз ще раждам най-вероятно в клиниката, в която в момента ходя - ЦРЗ НАДЕЖДА - д-р Стаменов. Той направи уникално модерна болница по репродуктивна медицина, която отваря врати след броени дни и там се мести целия екип на сегашната клиника. А те са страхотни специалисти не само за инвитро, но и за следене на бременност, ФМ, операции и израждане..... а и след като там ме следят всяка седмица, най-добре там да е и финала, защото ще знаят най-много за състоянието ми.  

# 638
  • Мнения: 109
За казването, аз можех и още да си мълча, но мъжът ми не се стърпя и се разплямпа рано рано.  Crossing Arms Друг е въпроса, че най вероятно вече хората около мен щяха да се усетят заради цигарите и това, че ако някой е хремав  или болен ест. не се виждаме. Иначе както си го чувствате, ако сте суеверни изчакайте, ако не както решите. Според мен няма грешно решение за прекрасната новина   bouquet

# 639
  • Радомир
  • Мнения: 109
На мен лично ми се иска да го кажа на всички близки и приятели още щом разбрах но и аз от суеверие си мълча и чакам да мине 3 месец за да започна да казвам. На 10-ти живи и здрави след прегледа ще осведомя управителката(лично) и регионалната ми(по телефона ) а на 16 лично ще разговарям с регионалната ще и стане лошо като разбере smile3511 smile3514 само дано не се опита да ме разкара от фирмата smile3512 smile3513 smile3515 защото очаквам всичко от нея способна е на всичко.А на всички останали след 3 месец сигурно Rolling Eyes

# 640
  • Мнения: 318
Не се стърпях с казването аз, вече родителското тяло знае, по-б лизки приятели  и колежки също, а всички останали се съмняват smile3532 smile3508  защото мъжо имаше рожден ден преди няколко дни и аз не пия, не пуша,хахаха, абсолютно ненормално за мен rotfImao rotfImbo newsm44, но живот и здраве да е, май скоро ще научи целия свят!!!!

# 641
  • Мнения: 318
На мен лично ми се иска да го кажа на всички близки и приятели още щом разбрах но и аз от суеверие си мълча и чакам да мине 3 месец за да започна да казвам. На 10-ти живи и здрави след прегледа ще осведомя управителката(лично) и регионалната ми(по телефона ) а на 16 лично ще разговарям с регионалната ще и стане лошо като разбере smile3511 smile3514 само дано не се опита да ме разкара от фирмата smile3512 smile3513 smile3515 защото очаквам всичко от нея способна е на всичко.А на всички останали след 3 месец сигурно Rolling Eyes

Симси прецакай я първа, пусни си болниен Mr. Green Mr. Green Mr. Green, пък и освен това ще си защитена доколкото знам бременни не могат да се бутат smile3534 smile3534 smile3533

# 642
  • Мнения: 185
За казването, аз можех и още да си мълча, но мъжът ми не се стърпя и се разплямпа рано рано.  Crossing Arms Друг е въпроса, че най вероятно вече хората около мен щяха да се усетят заради цигарите и това, че ако някой е хремав  или болен ест. не се виждаме. Иначе както си го чувствате, ако сте суеверни изчакайте, ако не както решите. Според мен няма грешно решение за прекрасната новина   bouquet

Ради, при нас е точно обратното. Аз едва устисквам, а мъжът ми може да мъчли и до термин. Бая ми се накара като казах на едно приятелско семейство, е как да не им кажа като карахме НГ заедно и като виждат, че не пуша и пия безалкохолна бира....

А иначе имам 2-3 три приятелки, с които категорично отказвам да се виждам, защото и те като мен са комини   smokeuu, а и като сме заедно  cheers.... та те ще ме надушат от врата поради отсъствието на любимите ми "навици"  Mr. Green

# 643
  • Мнения: 299
Около мен пък всички разбраха веднага! hahaha Аз не мога да мълча,а и няма много как да го скрия.Да не говорим,че много от близките ми знаеха,че искаме дете,така че се очакваше Simple Smile

Момичета добавих почти всички  Blush изпуснах май две момичета,така че моля ви- ако не съм ви добавила с групата,изпратете ми по едно лично съобщение.Извинявам се Hug

# 644
  • Радомир
  • Мнения: 109
На мен лично ми се иска да го кажа на всички близки и приятели още щом разбрах но и аз от суеверие си мълча и чакам да мине 3 месец за да започна да казвам. На 10-ти живи и здрави след прегледа ще осведомя управителката(лично) и регионалната ми(по телефона ) а на 16 лично ще разговарям с регионалната ще и стане лошо като разбере smile3511 smile3514 само дано не се опита да ме разкара от фирмата smile3512 smile3513 smile3515 защото очаквам всичко от нея способна е на всичко.А на всички останали след 3 месец сигурно Rolling Eyes

Симси прецакай я първа, пусни си болниен Mr. Green Mr. Green Mr. Green, пък и освен това ще си защитена доколкото знам бременни не могат да се бутат smile3534 smile3534 smile3533
За жалост за сега няма как да изляза болничен 3 сме в магазина(задължително условие за работа е да сме минимум 2 ) едната е отпуска до 20-ти и аз няма как да изляза в болничен няма как да оставя колежката сама да работи. Моля се всичко да мине наред и да не ми връчи молбата  newsm17 newsm12

Общи условия

Активация на акаунт