АВГУСТовски точици и точковци посрещат Новата 2013 година!

  • 34 070
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 742
Аз в началото му се карах ,защото все ми се струваше ,че на него не му пука особено и не е загрижен.Неговото обяснение беше ,че нещо не може да възприеме какво се случва newsm78.Сега вече май осъзнава нещата,даже и секс не иска да правим ,но за сметка на това е станал толкова мил и внимателен ,че не мога да го позная.

# 706
  • Мнения: 0
Здравейте,мамчета!Аз съм супер щастлива! newsm44 Бях днес за втори път на преглед!Малката бяла точица е вече малко мърдащо човеченце голямо цели 17 мм!Чух сърчицето му как лудо туптеше!Едвам не се разревах от щастие!
Доктора каза че всичко е наред,трябва да продължа да си пия Утрогестана до 12 седмица,на 4,02 имам час и май точно тогава се пада 12 г.с. Каза че е хубаво да се разхождам и че няма проблем да правим секс (ние досега се пазихме) Flushed
Сега тъкмо закусих и мисля да се опъна на дивана че умирам за сън!
Поздрави и прегръдки на всички мамчета!И очаквам хубави новини!

# 707
  • Карлово
  • Мнения: 16
И понеже съм на вълна почивки. Търсих и бански за бременни, нали ще съм доста бременна лятото.
 Wink. Установих, че са го измислили хората, само че първите цени, които видях, доста ме стреснаха - 90 лв. за бански извинете, но аз не бих дала. Сега се обръщам към мамите в Англия. Тук http://www.sportsdirect.com/ocean-pacific-halter-neck-tankini-to … ?colcode=35601706
намерих нещо доста приемливо, а сега е супер промоция. Та, питам, виждали ли сте ги наживо, според мен материята трябва да е като на бански. И другото, което се чудя - колко по-голям трябва да взема топ-а, за да ми става на 7-месечния корем? Не знам дали ще можете да ми отговорите де. А, и знаете ли до кога са тези промоции?

# 708
  • Мнения: 77
Аз забравих да каза, че след 3 месец ще кажем на близките ни приятели. На хората, с които не се чувам всеки ден може и да разберат след раждането. Може да се каже, че съм суеверна. Предишните два пъти казах след 3 месец. Сега много рано казахме на роднините, понеже прокървих и уж трябваше да идват да помагат, ама така и не са дошли. Единствено свекърва ми чат пат готви, но нито аз, нито детето ядем нейните манджи и...то няма смисъл. Майка ми винаги когато й кажа би дошла, но аз избягвам. Предпочитам да се оправям сама, щом мога.

За почивката ние сме решили средата на май да отидем до Гърция. Нашето семейство обожава морето и...не може да се лишим от това удоволствие, още по-малко децата! По-късно не искам да ходим защото се притеснявам. Все пак 3та бременност....

А за мъжа ми...наскоро ми каза, че съм била станала доста мързелива. Обаче после се осъзна, че всъщност не е леко. Той мие чиниите, понякога слага масата. Смея да кажа, че доста ми помага. Събота и неделя той готви. Той не показва много емоции и....вече съм му свикнала и не ми прави впечатление. Знам, че много ни обича и ще направи всичко за нас!

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Дани и аз бях миналата седмица на вълна почивки Simple Smile и аз мисля да си ползвам, ако все още ми става нормалния бански или бански на две части, че и после да си го нося. Все пак за да не стърчи корема миналата седмица издирвах големи парео и начини да си ги нося. Направо нямам търпение да ми замирише на моренце, въпреки че е мноого рано още. Миналата година на морето видяхме една бременна мацка с парео и беше мнооого сладка и с нейните приятели се снимаха всички хванали корема й, та сега само това ми е в главата Simple Smile

# 710
  • Карлово
  • Мнения: 16
Банският със сигурност ще ми става, защото се регулират и двете части. Иска ми се само коремът да не се вижда, защото гледката не е прекрасна. Предишният път не се нацепих и пъпът ми не изхвръкна, но кожата става прекалено опъната, а и линията, която се появява. Абе на мен не би ми било приятно да гледам такова нещо. Ходила съм на плаж в петия месец - беше много симпатично, с нормалния си бански. Но съм ходила и в края на седмия и не си съблякох потника. А на морето нямам желание да стоя така. Това с пареото ще го помисля. Аз имам шал, но е по-малко парче - само за дупето. Сега предполагам, че целта е да се покрие от гърдите до бедрата.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Искам да питам майките от Пловдив, къде ще ходите на ФМ? Аз не знам къде да се запиша newsm78?

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Искам да питам майките от Пловдив, къде ще ходите на ФМ? Аз не знам къде да се запиша newsm78?

Аз ще си питам доктора на следващия преглед, даже май ще изчакам той да каже нещо за ФМ. Идея си нямам къде е добре, та и за мен ще е полезна информация.

# 713
  • Мнения: 0

Malechka Palechka, щом се грижи за теб, готви ти и те глези, нямаш място за притеснение. Разбира се, че е загрижен за теб и бебчето, просто сигурно му е трудно да го покаже по начина, по който ние жените бихме искали.  Grinning Моят  мъж всеки път пребледнява, когато започна да повръщам. Виждам, че му е много мъчно, става през нощта да ми проветрява, като ми призлее, извежда и къпе кучето, чисти, пазарува - всичко по силите си прави, само не може да готви, милият. Разбира се, че ние като мами изживяваме всичко доста по-интензивно емоционално - все пак в нашето тяло расте нов живот. Мъжете се опитват да го разберат, но имам чувството, че им трябва повече време...


[/quote]
Туци, от написаното от теб разбирам, че и вие сте с куче. Какво ще правим след август, как се случват нещата с кученце и бебенце, знаеш ли???
 newsm78

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 676

[/quote]

Аз ще си питам доктора на следващия преглед, даже май ще изчакам той да каже нещо за ФМ. Идея си нямам къде е добре, та и за мен ще е полезна информация.
[/quote]

И аз ще питам АГ-то, но искам да имам някакви варианти. Аз съм след 25.01 на преглед и ще споделя после

# 715
  • Мнения: 21
Аз самата още не съм осъзнала какво се случва, за това как да имам подобни очаквания от мъжа ми? При мъжете няма „майчинско чувство”, а и с тях никакви промени не се случват /освен че наблюдават промяната с нас/, като разказвате как ви подкрепят и помагат, вие сте щастливи, момичета, защото ви обичат! Simple Smile Добрите татковци правят всичко възможно да се чувстваме добре заради нас, това за бебето ще ги светне сигурно чак когато се разшава Simple Smile

# 716
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравейте, мами!
Ужасно ми се гади, постоянно! Днес дойдох на работа в 11 и половина  Sad Егати. Въобще не намалява, напротив. И кой беше писал снощи за лютеница, как ми се прияде тази сутрин. А вкъщи домашната беше свършила /съхранявам си я в мазата на майка ми и баща ми, че нашите мази редовно ги разбиват/, че ходих да си купувам от магазина. Предната бременност не ми се прияждало нищо, сега какво стана. Преди 2 дни карах мъжа ми по спешност да слиза до магазина да ми купува кисели краставички  Embarassed
За казването за бременността - направих теста с една приятелка, че мъжа ми беше в командировка в София. 5 дни след това на коледното парти казах на колежките, че да не се правя на маймуна в офиса защо не пия кафе. На Коледа казахме на всички роднини, кумци, кръстници и с който се видяхме. Общо взето всички близки знаят. Но във Фейсбук и аз не искам да се разбира, все пак покрай "приятелите" ми там има и недоброжелатели, сигурна съм.
А криенете във Фейсбук не е никак невъзможно. Имам едни приятели, които живеят в Лондон. Имаха злата участ детенцето от 1вата бременност да се роди и да почине след няколко дни. Кошмарът беше ужасен. После тя забременя отново. Каза ми чак в 5 месец. Имаше снимки във фейсбук, но само от кръста на горе, корем никъде не се виждаше. Роди август, снимки на бебето пуснаха чак сега по Коледа. Някои хора чак сега разбраха, че е била пак бременна и че е родила  Mr. Green
За почивката - сега правим планове с другата отчетна тема да родим в Родопите края на април или май месец. Ще си отида с най-голямо удоволствие, само всичко да е наред до тогава. Иначе предната година ходихме за 1 седмица в Трявна, то е само на 3ч път от Варна. Тази година мислим пак там юни месец. Морето си го имаме, него не го мисля. Пареото наистина е най-удобно за морето. Юни е най-добре, защото не е голяма жега. Юли и август вече няма да е много за нас, предната бременност ми падаше много кръвното накрая, може да си припадна под чадъра  Blush Чужбина въобще не се обсъжда. Живеем в апартамента на свекитата /те са в чужбина/, сами сме, но не сме си в къщи. Строим си къщичка и сега всичките ни усилия са насочени към нанасяне на лято. Дано всичко се нареди.
А ако знаете напоследък как съм се зарибила по летните рожденни дни. Те мен още не са ме регистрирали като бременна, детето не се е родило, а аз за рожденния ден си мисля  Mr. Green Каката е ноември месец и винаги много ми е било неприятно, че празнуваме детския рожден ден на закрито. А те децата искат да бягат на открито. И сега така се радвам, че поне на 2рото дете рожденните дни ще са на открито  Mr. Green
За таткото - не мога да се оплача. С това гадене почти нищо не мога да свърша в къщи. Той готви последните дни. Води сутрин каката на градина, а аз си доспивам. Само дето секса не го огрява и само се навърта като гладно куче, ама какво да правя. Ще чака да отмине гаденето, поне малко, няма как.

# 717
  • Карлово
  • Мнения: 16
Нея, за рождените дни - все едно себе си слушам. И аз това съм го планирала вече. И моят батко е ноемврийче, и ме е яд, че трябва да сме вътре затворени. Още повече, че от това лято и ние сме в къща, с двор, има къде да се направи детско парти. Това бебе, да е живо и здраво само, ще има този късмет!

# 718
  • Мнения: 35
Здравейте! Бихте ли ми предложили някакъв вид мазило за корема, че усещам вече леки сърбежи от разтягането на кожата. Пробвах с кеч балсам, но ако някой знае изпитан и по - ефикасен крем да сподели. Благодаря   bouquet

# 719
  • Мнения: 378
Аз се мажех по време на първата бременност с бадемово масло на"Икаров", това е етерично масло. Нямам нито една стрия. Сега съм тунинговала мазилото с: бадемово масло, пшеничен зародиш и  зехтин "екстра върджин". Зехтина трябва да е студено или прясно пресован. Смесила съм всичко в едно шишенце. Бадемовото масло е полезно и за кожата и косата, пшеничен зародиш бил много полезен за кожата и зехтина го ползвам винаги и без да чакам бебе. Лекарката ми казва, да си поддържам кожата мазна, да не се изсушава.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт