Къде в Бургас (35)

  • 68 990
  • 771
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Кои са те де, сподели!   bouquet

# 526
  • у дома
  • Мнения: 967
И двете са в края на Батак, едната е в салона на Кети /тя е козметик/. Казва се Аделина - салона и е уникален. Има специален трон за педикюр - работи с много качествени лакове и маникюра е 15 лв. До тях, в кооперацията, има фризьорски салон - там е Аля - маникюра и педикюра са перфектни /правила съм си много пъти и при различни маникюристки, но тя най-ми допада/, обаче, лаковете са и евтини и падат на 3ия ден. Тя взима по 8 лв. Аз си нося лак и така...

# 527
  • Бургас
  • Мнения: 372
Момичета, бихте ли ми препоръчали добра масажистка/масажист? Не става дума за нещо специално, по-скоро класически масаж Grinning.

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 338
Елфчето, аз с две ръце препоръчвам моята /ползвала съм я за класически и антицелулитен/. Доволна съм и от няколко години ходя при нея. Салона й е в Братя Миладинови, до АГклиниката на Михайлов. 0889851520-Гинка.

# 529
  • София
  • Мнения: 2 894
Момичета, препоръчайте магазин за цветя в центъра, който прави и доставка на букети?
Че тук под нас има един, но тая продавачка така ми мрънкаше, че директно си казах, че няма да поръчам при нея.

За инфо само - Баумакс имат изнесен щанд за цветя пред Съдебната палата. Много красиви саксийни цветя имат, но при мене всичко мре  Mr. Green

А също и къде продават найлонови и целофанени торбички за опаковане? Може би някъде около Краснодар?

Последна редакция: ср, 06 мар 2013, 12:40 от mamasvetla

# 530
  • Мнения: 2 216
Поръчвала съм букет с доставка в м-н Диана на ул. Хр. Ботев, пада се горе -долу с/у ДНА

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 4 103
Момичета, препоръчайте магазин за цветя в центъра, който прави и доставка на букети?
http://clivia-bs.com/

# 532
  • София
  • Мнения: 2 894
Много ви благодаря за предложенията!

# 533
  • Мнения: 248
Момичета имате ли представа от кога в градския транспорт ще почнат да искат и картите за най -малките до седем годишна възраст? Още не съм ходила да ги извадя, колкото кондуктори съм питала все ми свиват рамене, не знаели, за сега не ги искали и така...

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 94
От къде мога да си купя от възглавничките за път, които се слагат около врата ( по възможност надуваема, да не заема място) ?

# 535
  • Мнения: 2 216
Карти искали със сигурност в маршрутките. Ако нямаш, плащаш билет и за детето
Възглавнички за път съм виждала в м-н Калогера, но не са надуваеми

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 380
ПростоМария, тази Аля не е ли точно до у-щето за фризьори на Капанов? Едно малко салонче?

# 537
  • Мнения: 155
bebaaa възглавнички за път(за бебета,по-големи деца и възрастни) съм виждала в магазинът за спално бельо и пердета на Булаир(пада се точно срещу химическото чистене). Peace

# 538
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Надуваеми имаше в Джъмбо.  Peace

# 539
  • Мнения: 2 474
Момичета имате ли представа от кога в градския транспорт ще почнат да искат и картите за най -малките до седем годишна възраст? Още не съм ходила да ги извадя, колкото кондуктори съм питала все ми свиват рамене, не знаели, за сега не ги искали и така...
Днес не ме таксуваха.Питах има ли срок защото последно чух,че от 1-ви март са задължителни,отговориха ми ,че" било хубаво вече да извадя".Иначе поради протести на майки с бебета снимките са отпаднали.Носиш само личната си карта и акт за раждане.Вадят такива карти и на автогарата и в билетния център под Стоматологията. Peace

Общи условия

Активация на акаунт