Дядо Коледа да знай, че за нас ще идва пак през МАЙ!

  • 26 075
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
камбанчо, колко ти е захарта? Сутрин на гладно ли е правена?

# 736
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Момичета аз съм чааааааааааак в сряда на консулт при док, а днес си взех изследванията и ме зачуди дали е нормално СУЕ е 23 , а нормите са до 12  #Crazyи урината при "изследване за седимент - 5-6 левкоцита,Са,оксалати,пл. еп. кл."  Thinking
Катерица, за СУЕ-то беше коментирано вече няколко пъти, че е нормално да е по-високо. Моето беше над 30, днес бях на док. и тя не се притесни. Почти същите ми бяха резултатите и от седимента, без плоските епителни клетки, и те останаха без коментар. Са оксалати, четох в нета, се повишавали, ако леко се е обезводнил човек. Ако урината не е била стерилна е повече от възможно да има отклонения. Така че споко  Peace
Мен ме учуди, че ми изписаха желязо, при положение че хемоглобина ми е 118 и миналия път (края на ноември) беше 117. Доки каза, че тепърва щял да пада. Аз ще поизчакам за сега с него и ще пусна пак изследвания след месец да се видя къде съм  Whistling
Рейни, на мен Гиназола ми помага, а дано и при теб помогне  Peace

# 737
  • Мнения: 76
Мон в петък ми правиха профил,сутрин на гладно ми взеха кръв за глюкиран хемоглобин(който доки каза че е добре),след като закусих наобяд ми взеха кръв-тогава е около 6,20 и след обяд пак-7,20.

# 738
  • София
  • Мнения: 5 255

Ще видим къде какво ще помогне  Mr. Green Mr. Green Mr. Green До 9ти месец има много време .. и аз знам, че е опасно като има разкритие вече, до тогава ще ги трешем, сега ме е яд, че не се къпах в басейна... пффффффффф както и да е  Mr. Green В четвъртък ще ходя на хематолог (макар че според мен това си е за мое спокойствие по-скоро)

# 739
# 740
  • Мнения: 1 350
katerica, за СУЕ не се притеснявай, нормално е и повече да е, другото ще го изчистиш.
за количка мисля да ползвам за бебо тази на каката, живот и здраве, а пък на количката каката може да стъпва отзад на едни степенки във всички положения, освен напълно легнало на количката и ако сме на разходка някъде и се умори, мисля да се качи там и така да пътуват Wink за слинга вече ми тежи  Peace
не мисля да взимам количка за двете. пък и ще е хубаво време, ще поседнем да почине каката и така пеша пак  Peace
няма смисъл да се вкарваш в излишни разходи, ако си харесваш количката, която имаш и може да я ползваш с бебо.

Общи условия

Активация на акаунт