Дядо Коледа да знай, че за нас ще идва пак през МАЙ!

  • 26 088
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 100
Аз редовно ползвам Ева Кю свещички като ме хване запека,безвредни са за бременни и при спешност прибягвам до тях:)

# 691
  • Мнения: 15
да питам и аз относно тази клизма....не може ли да си направим у дома ,преди да се запътим към родилното.нали продават в аптеките клизми.... Sick не знам

# 692
  • Мнения: 1 334
bruha, само до това ще ти е вкъщи Laughing Няма нищо страшно в клизмата.За мен раждането ще е в пъти по-кофти от някаква си клизма.И без да съм раждала го знам Wink

# 693
  • Мнения: 22
Клизмата най вероятно ще е най малкия ни проблем тогава.Това е последното нещо за което мисля аз.Повече ме притеснява как ще мине самата операция (ще съм секцио) катетъра (добре че поне го слагат след като са ти били упойката),първото раздвижване.Всеки ми казва че няма нищо страшно при клизмата,нито боли,така че аз определено не я мисля нея много много (да не кажа хич)

# 694
  • Мнения: 15
прави сте ,много отрано почнахме да го мислим ....сега е ред да мислим какво да купим на БЕБО  Hug

# 695
  • Мнения: 21
Здравейте,благодаря за коментарите,Анум,изчервих се..Платихме рокля,взехме халките,не изглеждах зле в роклята,макар че се чувствам като балон..Денят беше прекрасен,до като не се скарахме с мм ...за......секс...АЗ май ще си остана само вече на спомени и чат.. smile3511 smile3511 smile3511 smile3511Халките си го поръчах както си ми е мярката,но ръцете още не са ми се подули за разлика от задните части и корема..Халките са ни класически и могат лесно да се корегират..А,за клизмата не мога да разбера какво толкова има..Ще ни изчистят чревцата,пък и приятно може да ни стане.. newsm62 smile3508

# 696
  • Мнения: 18
Джулиани, аз преди месец сложих халка и си я изваждах без проблем свободно, сега вече я вадя със зор, явно са ми се подули пръстите, надявам се само да не ми врастне в пръста  Joy Ама ми казаха, че след раждането се възстановяват така че би трябвало да мога да си я нося.

Искам да се оплача... Не може да ми се угоди на мен.  #2gunfire До преди няколко дни се притеснявах, че бебетата ги усещам рядко, имало е ден в който не ги усещам и се притеснявах защо не мърдат, сега започнах да ги усещам по няколко пъти на ден и се чудя защо пък мърдат толкова много какво не им харесва, че само се наместват и изпадам в паника.  smile3538

# 697
  • Мнения: 76
Здравейте май-чета.
Искам да ви споделя какво ми се случи днес.Бяхме до МОЛ-а с ММ и малчо и отивайки там установихме че и двамата сме си забравили протмонетата(и то след като малкия се качи на една ел.игра)та ММ се връща до вкъщита през това време малчо ме подлудито не беше гоненевозене по ескалатора.Както и да е ММ дойде и след още малко разходки отидохме да си напазаруваме в Карфур.Дотук всичко е нормалноно по едно време ми прилоша,ама ви казвам стана ми много зле и на всичкото отгоре няма къда да седна дори.ММ ме напръска с вода и се запътихме към едни дивани,докато в един момент не се озовах на земята,добре че ММ ме е придържал та не съм си ударила коремчето.След това ме пренесе до диваните,постоях там около 5мин и след това все е дно нищо не е било.Какво беше това чудо незнам,ама доста се изплашихме.Добре поне че не се случи докато бяхме сами с малкия PraynigУтре ще ходя при доки за резултатите от профила за захарта та ще му кажа,може и кръвното да ми измери знам ли. newsm78
И за мен тази клизма наистина беше последното за което се притеснявах.То дойде ли момента и през ум няма да ви мине за нея.

# 698
  • Мнения: 1 334
djuliani, е верно ли за секс се скарахте Joy Разбирам нещо покрай сватбата...вие.
Ще се оправите, сигурна съм.Но гледай да си щадите нервите преди предстоящото събитие, де.
Трябва да сте положително настроени, усмихнати и така този ден наистина ще бъде незабравим.
Относно халката - аз си я направих малко по-тясна, но тогава ми ставаше Laughing
Вече я нося на лявата ръка, там си я вадя без проблем.Не знам как е възможно да ми се подуе само едната ръка Rolling Eyes

# 699
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз раждах със секцио с пълна упойка и сега може би ще е така.Катетъра не ме притесни,но клизмата беше доста неприятна и доста срамна за мен'но едва ли може да се избегне дори и да кажем че сме ползвали тези свещички.
За спането по корем толкова ми липсва и ме боли гърбът,че нямам търпение да родя,но като знам,че и след това трябва да мине време след опера цията,а пък и толкова ме боляха гърдите,че не можех да ги докосна,нито сутиен датърпя камо ли да спя по корем.
За покупките и аз се изкуших и понакупих някой дрешки на Дисни от и-бей и анцунг и маратонки за новородено на Адидас,но ще видим какво ще дойде.
Иначе при мен си е все същото,лежа си и това е,не излизам от нас-добре че е интернета,че като си спомня първият път щях за малко да лудна.

# 700
  • Мнения: 18
Камбанчо, стискам палци всичко да е наред, но мисля че е от кръвното. Аз така преди няколко седмици докато бях на работа ми пречерня и започнах да губя сигнал и ако не бях седнала веднага и аз щях да съм на земята. След това няколко дни си мерих кръвното и се оказа, че ми е по-високо от обичайното, но за няколко дни се нормализира. Все пак тичай при доктора, за да не се притесняваш.  Хубаво е да си мериш кръвното няколко пъти на ден за справка да видиш как ще върви. Успех!

# 701
  • София
  • Мнения: 4 884
Камбанчо,не се тревожи,най-веротняо си доближила гранците и си била пред колабиране Rolling Eyesне е хич приятно,знам какво е усещането.Виж си и зиследванията утре,нищо чудно и да хипогликимичен шок.
Аз съм в очакване тази седмица на поредните ни поръчки от нета PartyЩе има и снимков материал като дойдат Mr. GreenОт Ремедиум пък съм направила поръчка на козметика за мен,както и за бебо пълен комплект на Себамед,спряхме се на тази марка пък ще видим как ще му понесе,живот и здраве,ако не ще я сменим.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
за бебо пълен комплект на Себамед,спряхме се на тази марка пък ще видим как ще му понесе,живот и здраве,ако не ще я сменим.

Себамед ползвам за сина ми - все още се къпе със Себамед, доволна съм много. Той има много бяла и чувствителна кожа като мен, никога не му е дразнела тази козметика, перфектно му се отразява. Доволна съм и от шампоана, и от душ-гела, и от олиото, и от млякото.
Понякога редувам с Бюбхен - тя е малко по-нисък клас, но пак върши добра работа. На Бюбхен ползваме основно душ-гела и един крем за лице за зимата.

Камбанчо,  на мен ми се е случвало обикновено от ниското кръвно това. А преди да забременея, понеже на обичам и изобщо не ядях сладко, понякога ми ставаше лошо и от това и като хапна една вафла или малко шоколад, се оправях. Спокойно. От самата бременност е възможно да ти прималява и да имаш замайване.

Добро утро на всички, успешна седмица и хубав ден  Grinning Hug

# 703
  • Мнения: 173
Добро утро, момичета.
Камбанчо, надявам се да си по-добре днес, според мен също е от кръвното както са казали момичетата, и на мен ми се е случвало да ми отмалее мн , заради ниско кръвно, но може и от високо.Добре е да си го мериш и все пак да кажеш на доки за това.Надявам се повече да не ти се случва Hug Hug
Джулиани, не се ядосвай, нормално е да се карате освен покрай напрежението за сватбата ами и покрай хормоните Hug Hug Аз например съм супер раздразнителна за абсолютно всичко, особено за секс ако ми се отказва Wink
Мон, и на мен доки ми препоръчва Себамед като интимни гелове и тн и знам че са много добри, може и аз тях да избера за бебето щом и ти ги препоръчваш.
Аз днес от 15.30 съм на Фм и снощи почти не спах, направо не знам как ще изкарам до тогава, искам вече да е 3 и да тръгна , за да видя бебчо и всичко да е наред

# 704
  • Мнения: 60
Момичета, клизмата няма какво да я мислите толкова- нито боли нито нищо, а от контракциите въобще няма да ви е до това вкъщи  Hug
Мон, а това двойно по-бързо раждане направо ме хвърли в размисъл  Rolling Eyes  Аз ще раждам в съседния град на 20-30 мин от вкъщи ми е болницата и имайки предвид че дъщеря ми се роди за два часа след спукването на водите(то тогава започнаха и силните контракции) направо..... Но съм спокойна че поне каката се роди на термин и се надявам и малката госпожица да не подрани. В нашата рода бързащи няма Joy и аз и моя мъж сме позакъснели - да не казвам че той направо се е олял Joy свекито каза, че се родил с твърда глава- толкова бил закъснял Laughing
За покупки на мен ми е рано още Simple Smile но нали си имам почти всичко важно от каката а и цвета подхожда Joy само дрешки ще ми се наложи да купя, че Габи ми е родена на 04.11 и нейните дрешки ще са малко дебелички за Май-Юни месец Blush Аз съм малко в недоумение как ще го обличам това дете т.к. с каката беше лесно - всичко дебеличко че да му е топло Joy в рамките на разумното де  Peace ама сега нещо ми се губи. Ако има мами с опит при летни бебета да подсказват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт