Препоръка за интернет доставчик в Люлин

  • 4 593
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 875
Привет, извинявам се ако темата не е за тук.
Препоръчайте ми интернет доставчик в Люлин, досега бяхме с Мегалан но в момента ни предлагат нейзгоден договор.
Така че имаме месец да сменим доставчика, засега сме се спряли на Нет 1 и Булсатком.
Моля който ползва услугите им да сподели как е скороста и прекъсва ли нета им.
Благодаря предварително.
Весела Коледа.

# 1
  • София
  • Мнения: 352
Ние ползваме Булсатком,доволни сме от качеството и цената.Има няколко опции за скорост,които можеш да избереш.

# 2
  • Мнения: 20 181
За Нет 1 не съм чула нищо лошо. Булсаткома веднага ти слагат договор за минимум 18 месеца.

# 3
  • Мнения: 178
Пауър нет!!! Ползуват оптична мрежа, авариите са рядкост и се отстраняват за кратко време. Бяхме ги сменили за кратко с Булсатком заради някакъв пакет с телевизията. Скъсаха ни нервите и се върнахме на Пауър нет.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Ние сме на TV NET. Ползваме пакет - цифрова и интернет. Доволни сме .  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 875
За Булсат и от други места се чуват лоши отзиви, така че май ще отпаднат...

# 6
  • Мнения: 20 181
За Булсат и от други места се чуват лоши отзиви, така че май ще отпаднат...
Най-ревящи отзиви чувам и чета от Близу.

# 7
  • Мнения: 9 973
на близоо съм и съм много доволна,имат офис в кауфланд

# 8
  • Мнения: 13
Само лоши отзиви чувам за Близуу (за тях специално от приятелка, която работи там) и Булсат  Wink
Миналато година бяхме на Виваком. (заради една УЖ изгодна оферта) Бавен интеренет...бавни техници  Laughing Абе ужас!
От 5-6 месеца сме на СКК (но май им смениха името) нямаме оплаквания. И преди договора с Виваком бяхме при тях - също нямахме оплаквания.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 352
Да уточня,ние ползваме само интернет от Булсатком.За Люлин специално използват бившата мрежа на Люлин Нет от които бяхме изключително доволни- скорост,качество и отстраняване на проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт