Жената Везни - 5 част

  • 55 057
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38
И мен впишете, де-13 октомври!

# 46
  • Мнения: 894
Момичета Мама Цоцоланка трябва да ви впише!Но къде ли се е запиляла newsm78

# 47
  • Мнения: 74
Ако може и мен да впишете на 27 септември.

Честит 1 април момичета. Днес денят е прекрасен, слънчев и топъл.

# 48
  • Мнения: 894

И от мен честит 1 април!!!!!!!
Пожелавам ви новият месец да бъде белязан от Радостта, Щастието и Любовта! Да бъде изпълнен с магията на вашите усмивки, с безброй вълшебни мигове и много обич!

# 49
  • Мнения: 894
Ехо къде изчезнахтеееееееееее! Hug
ЧЕСТИТА ЦВЕТНИЦА!
Честит празник на всички цветенца и дръвченца!
Цветен, слънчев и усмихнат ден за всички!

Днес синът ми Явор има имен ден!Да ми е жив и здрав!Да почерпя!

# 50
  • Мнения: 74
Честит празник на всички цветенца Simple Smile! Бъдете живи и здрави и много обичани.

Ivllin, да ти е жи и здрав именника и много да те радва!

# 51
  • Мнения: 328
Ivllin   bouquet
честито на цялото семейство,живот ,здраве и много любов
Честито и на другите именници  Praynig

# 52
  • Мнения: 3 659
Ivllin жив и  здрав да ти е именика!    bouquet


Честит празник и на всички останали празнуващи Hug

# 53
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен  Simple Smile И аз се записвам 22.10  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 493
Ивлин, честит именник на патерици! Жив и здрав да е!
Момичета искам да ви пожелая весело посрещане на празниците, хууубави почивни дни - много положително настроение, усмивки и прекрасни моменти с близките хора!   Nature Sunny

# 55
  • Мнения: 894
Момичета благодаря ви smile3525
МаяЗая,добре дошла!!Hug
И аз искам да пожелая на всички светли Великденски празници!В домовете ви да има много слънце,радост и берекет! newsm10 sun

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета! Simple Smile
Аз съм новичка, но реших и аз да се запиша. На 5.10 съм родена и си обичам зодията адски много! Grinning Много се радвам на други везнички и като цяло успявам да се спогодя според всяка друга зодия или характер. Лесно намирам обща приказка с всеки, пък било то и най-големия идиот. Нямам доверие почти на никого и не се впечатлявам лесно от комплименти или ласкави думи. Човек на действията съм, не обичам да давам празни обещания и да мажа очите с романтични слова, и трудно изразявам чувствата си очи в очи. Мога да изпиша сумати листи с сълзливи думи какво изпитвам, но дойде ли момента да ги кажа на живо спичам и предпочитам да направя някой мил жест и с това да докажа. Обичам.. не, ОБОЖАВАМ да говоря и да намирам общи теми и интереси с нови хора. Във връзките си се раздавам адски много и рядко получавам същото или бивам оценена, но това не ме отказва да продължавам да се раздавам. Поставям доста често, да не кажа винаги, чуждите проблеми и чуждото благо над своето. Давам съвети и помагам, но стане ли дума за мен съм като индианец. Адски ината съм и се боря до последно, ако видя надежда. Не слушам какво ми говорят близките, а съм на принципа- ако ще си чупя главата, поне да си я счупя сама. Не оставам недоизказани или недовършени неща- това ме убива. Адски директна съм и не си премълчавам нищо, което понякога е лошо. Рядко се колебая, което не ми отговаря на зодията, даже бих казала, че съм доста категорична- на двата полюса, няма средно положение. Адски голям оптимист съм, но има и дни в които съм най-депресираният човек на планетата. За приятелите и семейството си убивам. Трудно се ядосвам и се впрягам на хора, които говорят лошо за мен. Позволявам доста често, даже ми е яко, да ми се качват на главата, но усетя ли, че ме използват... биват брутално изравнени със земята. НЕ съм агресивна и мразя скандалите. Но стигне ли се до скандал мога да помета всичко живо със себе си като вулкан.. Обичам да рисувам и мисля, че мога да рисувам Grinning Обичам да слушам музика според настроенията си и нямам почти никакъв късмет в любовта. Все ме намират едни недоразбрани, не знаещи какво искат псевдо мъже, които когато се сблъскат със силният ми характер бягат като дявол от тамян. Затова и дълги връзки почти нямам. 
Мога да се описвам и още, и още, но мисля, че вече трябва да спра да говоря.

# 57
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Deni4kka,много интересен самоанализ  HugАз мисля,че почти всичко,което описа са положителни черти.За силата на характера и ината,мисля,че са характерни за всеки кардинален знак.Може би не трябва да се набляга толкова на тези качества в любовта,за да не бягат както казваш ти мъжете като дявол от тамян  Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 58
Привет и от мен, да ме впишете - 05.10. deni4kka е описала и мен, точно такава съм...

# 59
  • Мнения: 894
last name Добре дошла Hug Hug Hug lovekiss Kissing Heart newsm20 newsm20
Вие октомврийските Везнички сте по-решителни,поне за мен съм по люлееща и по омекотена,но настъпят ли ме,т.е. объркат толерантността ми с глуповатост или наивност Дръж се земьо #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт