Да свалиш някого заради играта

  • 5 308
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Абе всички така си мислим - само с едното щрак и са отново на линия. Но това е само в мислите ни  Mr. Green Mr. Green

Зависи от мъжа, както и от жената разбира се. )
Има такива, които точно от едно позвъняване биха се вдигнали и от 200км., за единия секс. )


Има такива които и на 2 000 км. биха се вдигнали...ако чувствата не са угаснали. А тук явно не са щом я е гледал интересно.
Абе...с бившите чувствата хич ама хич не са бивши. Винаги могат да хукнат по всяко време. Във всеки случай моите бивши.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
А може и тя да си е въобразила, че я е гледал интересно.

# 17
  • Мнения: 22 496
Lizet33, може разбира се....)

Andariel, на когото каквото му се иска, това вижда. )))))

# 18
  • Мнения: 45
А може и тя да си е въобразила, че я е гледал интересно.

Жените не си ги въоразяват тези неща. Ти имаш ли основания да се съмняваш в думите на авторката?

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Имам. Липсва й внимание (в първия пост говореше за "бивши гаджеТА", а после се оказа, че било едно бивше гадже), омръзнал й е семейният секс в смисъла, че й е достъпен (което прави дамусе губи ценността поради това, че не е дефицитен) и не й се налага да се бори за него; доскучало й е; може да са имали напрегнати отношения напоследък; на всичко отгоре е видяла бивше гадже, чията биография следи отблизо, въпреки раздялата; на всичко отгоре го е видяла с друга жена (което го е направило да изглежда по-желан, отколкото ако беше сам). Иска й се да се чувства властна и желана и от друг мъж, и просто този изглежда безопасен, защото го познава, и ужким му знае слабите места. Накратко, изкуушението намира добра почва.

# 20
  • Мнения: 4 965
Какви чувства, какви свалки? Нали иде реч за един мъж и то не с чувства към авторката, а такъв, който е готов да хукне след всяка фуста?!
Това няма общо нито със свалките, нито с погледите.
Въпросът е само авторката какво търси и как ще си го намери. Ако липсата е само заигравка - този мъж е идеален. Ако търси нещо повече, понеже й липсват емоции и чувства и се надява да си докаже, че е по-добра от приятелката му - вероятно ще съжалява по-късно. Ако целта е да натрие носа на приятелката си, дето набързо го е свалила - вероятно методът ще проработи. Ако цели да нарани съпруга си - да действа...

# 21
  • Мнения: 45
Имам. Липсва й внимание (в първия пост говореше за "бивши гаджеТА", а после се оказа, че било едно бивше гадже), омръзнал й е семейният секс в смисъла, че й е достъпен (което прави дамусе губи ценността поради това, че не е дефицитен) и не й се налага да се бори за него; доскучало й е; може да са имали напрегнати отношения напоследък; на всичко отгоре е видяла бивше гадже, чията биография следи отблизо, въпреки раздялата; на всичко отгоре го е видяла с друга жена (което го е направило да изглежда по-желан, отколкото ако беше сам). Иска й се да се чувства властна и желана и от друг мъж, и просто този изглежда безопасен, защото го познава, и ужким му знае слабите места. Накратко, изкуушението намира добра почва.

Е айде сега...свободни съчинения...
И аз ако видя бивш с жена ще си го прикоткам обратно та ако ще  турско да е. На никоя мърла мъжете си не давам та ако ще и бивши да са. Laughing От липса на внимание и омръзнал секс не страдам, но мъж минал през живота ми си остава мой завинаги.

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 13:09 от Lizet33

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
И за какво ти е?

# 23
  • Мнения: 45

Обичам си ги всичките. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 233
Бивши или не бивши,жената си търси официално оправдание за криванне от коловоза,в който се намира.Но няма все още такъв вариант ивълкът да е сит,и агнето цяло.

Какво ще докажеш когато се изч*каш с бившия?
Нали е "бивш" по някаква причина?

# 25
  • Мнения: 45
Да бе..."няма"....в любовта всичко има.  Grinning За отскачане в нечие чуждо легло оправдания не са нужни- само желание. На никого нито обяснения, нито оправдания дължа за секс, още по-малко пък с това се доказва нещо си.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 349
Да бе..."няма"....в любовта всичко има.  Grinning За отскачане в нечие чуждо легло оправдания не са нужни- само желание. На никого нито обяснения, нито оправдания дължа за секс, още по-малко пък с това се доказва нещо си.

Понякога и само малко повечко алкохол върши същата работа. Така че внимавайте по празниците  Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 634
Авторката има нужда да се почувства значима в собствените си очи. Първо бяха много бивши, после остана само един. И уж е много над гаджетата им, но се оказва, че обектът е всеяден и нейното телефонно обаждане няма да постигне по-лош резултат от това на коя да е друга. За каква точно игра става дума? Някога играла ли я е? Какво удоволствие доставя да измъкнеш бивш от ръцете на недостойна само за единият секс? Игра?! Може, но на зажадняла ученичка.

# 28
  • Мнения: 755
Просто е , от време на време се засичам с бивши гаджета из града , те със своите половинки , но забелязвам и как ме гледат , и знам , че с един телефонен разговор могат да бъдат отново мои , но дилемата...аз съм доста навътре вече в семейния живот(с съпруг , с дете) а те , с вече "уж"сериозни връзки с мило изглеждащи девойки.ама защо са ме налегнали такива мисли , игриви , да направя нещо , че да им разваля връзките...не съм такава даже изобщо , но от едно известно време все на мръсница ме избива.
Случвало ли ви се е , правили ли сте подобни неща , и как изобщо да си избия от главата подобен род мисли , че не е на  добре най-вече за мен.

Явно си период в който ти се иска да си докажеш, че още те бива. На себе си , не на друг. Всеки минава през него ,някои тихо и мирно, други бурно и шумно. Изборът е твой как ще го преминеш ти.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако е вярно, че е все още на 24, като нищо може и да не се е наиграла още! Не е лесно толкова млада, и вече със семейство и малко дете. Връстниците й още бройкат гаджета и мисълта им не стига по-далеч от тази за собственото им добруване.

Общи условия

Активация на акаунт