Да свалиш някого заради играта

  • 5 304
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Просто е , от време на време се засичам с бивши гаджета из града , те със своите половинки , но забелязвам и как ме гледат , и знам , че с един телефонен разговор могат да бъдат отново мои , но дилемата...аз съм доста навътре вече в семейния живот(с съпруг , с дете) а те , с вече "уж"сериозни връзки с мило изглеждащи девойки.ама защо са ме налегнали такива мисли , игриви , да направя нещо , че да им разваля връзките...не съм такава даже изобщо , но от едно известно време все на мръсница ме избива.
Случвало ли ви се е , правили ли сте подобни неща , и как изобщо да си избия от главата подобен род мисли , че не е на  добре най-вече за мен.

# 1
  • Мнения: 4 569
Щастлива ли си във връзката си? Да не би да ти липсва нещо и затова да искаш нещо по-различно?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 283
smile3544

Да, минавали са ми такива мисли... като бях на 17! 

# 3
  • Мнения: 233
Може би ти липсва свободата,и семейният живот не е това което си искала.
Подсъзнателно явно ти влияе,да видиш бившите си и да се сравниш с приятелките им,че ти си по добра във всичко от тях.
Какво иска сърцето и какво казва умът ти?Това е въпросът.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 178
А аз като ти гледам Дийн Уинчестър в подписа ако ти кажа какви мисли ми минават....  Rolling Eyes Blush

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Не бъди толкова сигурна, че с един телефон и са твои! Може да не ти  простят за единия секс, но не и емоционално да са твои. Чудиш се как да се оправдаеш, че ти се иска извънсемеен секс ли? И затова си решила, че бившите проявяват интерес? Надявай се мъжът ти да не разбере, че ако му кипне, като нищо може да се окажеш на улицата, да тропаш на вратата на някой бивш! Не съжалявам, че съм груба, но ако си го търсиш, със сигурно ще си го намериш, и може намереното хич да не ти хареса като последствия! я си стой на трибуквието и си гледай семейството! И не завиждай на хората!

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 01:30 от Andariel

# 6
  • Мнения: X
Просто е , от време на време се засичам с бивши гаджета из града , те със своите половинки , но забелязвам и как ме гледат , и знам , че с един телефонен разговор могат да бъдат отново мои..................
Лелеей!    Joy
Нищо, че те сигурно името ти трудно биха си спомнили.......     Laughing
Иначе, много те желаят, явно!   

# 7
  • Мнения: 943
Може би не се изразих по най-правилния начин за"бивши" всъщност е един мъж , който знам що за стока е , че само да му свирнеш и хиква , скоро ме намери в ФБ и ми пишеше да се видим и т.н.
Понякога съжалявам приятелката му , като го знам какъв е , той абсолютно не е от хората , които се променят с времето.Беше женен до скоро , разведе се заради изневяра.моя много добра приятелка излезе с него веднъж , той още от вратата и се нахвърлил , той е от типа мъже , които мислял само са секс.Може би , защото го знам какъв е ми се въртят някакви мисли из главата , но не бих тръгнала да правя нищо.Беше ми любопитно дали някоя от вас в някакъв момент , докато се е засичала с бивше гадже са и минавали подобни мисли , как би легнала с него отново.темата не е някаква драматична или задълбочаваща , просто я пуснах от едното любопитство.

# 8
  • Мнения: 22 471
Евита, е, щом е от типа мъже "свирваш и те чукат" тогава разбираемо и на теб защо ти минават такива мисли през главата.
Ако това искаш, действай. )

А дали съм правила такива простотии, да....но във възрастта 17-20г. )

# 9
  • Мнения: 2 175
Това, че някой не спира да ме желае вече м-найсет бр. години - може само да ме усмихне..т.е да ми стане приятно, но нищо повече..
Имам си такъв фен-клуб, още от време "оно"..
Понякога се възползвам просто за по питие и приятни разговори, което също е достатъчно за леко подхранване на егото..)

# 10
  • София
  • Мнения: 4 349
Абе всички така си мислим - само с едното щрак и са отново на линия. Но това е само в мислите ни  Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 22 471
Абе всички така си мислим - само с едното щрак и са отново на линия. Но това е само в мислите ни  Mr. Green Mr. Green

Зависи от мъжа, както и от жената разбира се. )
Има такива, които точно от едно позвъняване биха се вдигнали и от 200км., за единия секс. )

# 12
  • София
  • Мнения: 4 349
Абе всички така си мислим - само с едното щрак и са отново на линия. Но това е само в мислите ни  Mr. Green Mr. Green

Зависи от мъжа, както и от жената разбира се. )
Има такива, които точно от едно позвъняване биха се вдигнали и от 200км., за единия секс. )


Е да ама с такива не е интересно. Лесно постигнатото не е интересно  Mr. Green Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Хе, този, ако е от типа "воденичарски котарак", и след гумена кукла ще тръгне!

# 14
  • Мнения: 22 471
Naddya, зависи какво търсиш...) Ако е просто секс без никакви ангажименти, това е идеален вариант. И най-безопасно. )

Общи условия

Активация на акаунт