БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 621
  • 1 479
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 196
Здравейте
Гледам, че темата не е от най-обиротните Simple Smile, но за сега не ми е спешно. Май ще имам нужда от препоръка за читав ендокринолог, който да работи със ЗК. В по-горно мнение видях препоръка за лекарка в 14ДКЦ, но Иван Вазов ми е свръх неудобен квартал. Нещо в центъра, Младост (там живея), Света Троица (там работя)? Сестра ми имала досег с д-р Радулова от 17 ДКЦ, но само за оформяне на протоколи за лекарствата й, няма опит с лечения как е. Иначе мила била. Някой с мнение за нея евентуално?
В 17 ДКЦ д-р Иванова е много добра. При нея идват и от други квартали и се чака доста.

# 1 231
  • Мнения: 350
Соня Галева в поликлиника Младост. В Младост 1.
Майка ми и свекърва ми ходят при нея и са доволни.
Даа!

# 1 232
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Препоръчвам д р Стефан Димитров - ендокринолог . Много добър специалист.  Близо до метростанция Вардар.
Този ли е

# 1 233
  • Мнения: 668
Момичета, може ли препоръка за добър доктор за ушно възпаление Hands Pray

# 1 234
  • Мнения: 157
Момичета, може ли препоръка за добър доктор за ушно възпаление Hands Pray

Лолов,
https://www.lolov.com/frames/about.htm

# 1 235
  • Мнения: 217
Да това е д.р Димитров

# 1 236
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Записах си час, дано да съм доволна и аз.

# 1 237
  • София
  • Мнения: 462
Записах си час, дано да съм доволна и аз.
Бихте ли споделила мнение след прегледа Simple Smile

# 1 238
  • Мнения: 934
Здравейте, бихте ли препоръчали гинеколог за момиче със СПКЯ и хиперандрогения, въобще - хормонални проблеми при млади момичета?

# 1 239
  • Мнения: 413
Аз също търся препоръки за гинеколог, за предпочитане някъде в Младост или с удобна транспортна връзка до кабинета. Ако има и ориентировъчен ценоразпис, понеже няма да съм с направление, би ми помогнало много, благодаря.

# 1 240
  • Мнения: 1 517
Здравейте, бихте ли препоръчали гинеколог за момиче със СПКЯ и хиперандрогения, въобще - хормонални проблеми при млади момичета?


Аз също търся препоръки за гинеколог, за предпочитане някъде в Младост или с удобна транспортна връзка до кабинета. Ако има и ориентировъчен ценоразпис, понеже няма да съм с направление, би ми помогнало много, благодаря.

На вас бих препоръчала др Димитър Папукчиев. Работи и със здравната каса. Можете онлайн да си запишете час, като го потърсите по име.

# 1 241
  • Бургас
  • Мнения: 258
Здравейте, бихте ли препоръчали ортопед  и неврохирург за София, за второ мнение. Касае се за счупена костица в прешлен L4.

# 1 242
  • Мнения: 73
Здравейте, търся препоръка за добър личен лекар/педиатър. Живеем в Бояна, може да в наблизо, но и в други квартал да е, няма голямо значение. Важното е да е добър специалист.

# 1 243
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте,моля за препоръка за детски алерголог,освен доктор Мустаков,вече го посетихме.Благодаря !

# 1 244
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте,моля за препоръка за детски алерголог,освен доктор Мустаков,вече го посетихме.Благодаря !
Д-р Златко Димитров, Токуда.

Общи условия

Активация на акаунт