БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 874 301
  • 1 479
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 308
..... но спешно имам нужда от добър  гатроентеролог.

д-р Марио Марков - болница Доверие

             Само чудесни неща за него!

Както и бих добавила само чудесни неща за целият екип на Хирургията им, нищо че в интернет чета някакви небивалици по техен адрес.
Поста ти ме подсеща да добавя към белият списък и д-р Орлин Томов и д-р Йордан Бирданов - хирургия Доверие, както и целият екип от сестрите до санитарките в хирургическо отделение, за момент дори успях да забравя, че се намирам в нашенска болница.
    Така ли? Че какво лошо пише?  newsm78Ама то винаги за най-добрите се намира някой да ги очерни и даже, когато четох преди за д-р Велев и д-р Чорбова някакви смешни неща-не били достатъчно захилени, строги-ей такива небивалици, се чудех някое дете ли си е играло или пациентка под упойка ги е писала LaughingПосле се оказа, че на някой не му харесало например, че д-р Чорбова не била по здравната каса!Ама аз и миналата седмица писах-бях при една ендокриноложка в Токуда по здравна и останах "толкова доволна", че  добре, че успях да си платя консултация при д-р Еленкова, та не плащах за други екстри( да не говорим за притесненията и т.н.) Най-важно е да попаднеш на специалист и човек, а от там нататък не винаги платеното излиза най-скъпо и обратното! Леле.... Rolling Eyesсамонавих се и май изспамих темата, сори Rolling Eyes Embarassed

# 181
  • Мнения: 0
Моля, дайте ми координати за връзка с д-р Сузана Нашар.
Извършва ли проследяване на бременността?
Има ли частен кабинет или преглежда само в МД?
Прочетох някъде, че ако раждането се случи през нощта, не се отзовава, защото има ангажимент към децата си? Чувам много добри отзиви за нея, но това последното много ме притеснява.

# 182
  • Мнения: 83
За контакт с Д-р Нашар най-добре звънни в МД и ги помоли да те свържат с нея - 9172200(информация) или 9172339; 9172359(родилна зала). Не мисля, че това което си прочела е вярно, но най добре да си уточниш всичко с нея. Направила си най-добрият избор, пожелавам ти успех   bouquet

# 183
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Пак да дам положителна оценка на Ортопедията в Горна баня.
Опирала съм до тази болница и аз и детето, а преди дни и мъжа ми. В момента едно отделение по някаква причина е затворено и е на едно място с друго. Въпреки, че лекарите са нагъчкани по трима в кабинет, имат операции всеки ден и дежурства на приемния кабинет изслушват, преглеждат и насочват всеки много старателно. Имаше пациенти, които хващаха отворена, заключената врата към отделението и въпреки това никой не викаше по тях, а бяха ориентирани много вежливо и с обяснения.
Един лекар или сестра не съм видяла да повиши тон. Вече изписани пациенти, които чакат асансьора, биват разпитвани от персонала от други отделения как са, доволни ли са, какво лечение им е изписано.
Никъде другаде в наша болница не съм срещала такова отношение и заинтересованост към пациентите.

# 184
  • София
  • Мнения: 1 289
Още един глас за Ортопедията, добре, че ме подсети, мама-коко
Не съм била там лично, но преди 5 години там спасиха живота на баща ми след неуспешна операция в ИСУЛ. Закараха го в Горна Баня в полуживо състояние с отравяне на кръвта и други усложнения, благодарна съм на лекарите там, че го спасиха.

# 185
  • Мнения: 308
Пак да дам положителна оценка на Ортопедията в Горна баня.
Опирала съм до тази болница и аз и детето, а преди дни и мъжа ми. В момента едно отделение по някаква причина е затворено и е на едно място с друго. Въпреки, че лекарите са нагъчкани по трима в кабинет, имат операции всеки ден и дежурства на приемния кабинет изслушват, преглеждат и насочват всеки много старателно. Имаше пациенти, които хващаха отворена, заключената врата към отделението и въпреки това никой не викаше по тях, а бяха ориентирани много вежливо и с обяснения.
Един лекар или сестра не съм видяла да повиши тон. Вече изписани пациенти, които чакат асансьора, биват разпитвани от персонала от други отделения как са, доволни ли са, какво лечение им е изписано.
Никъде другаде в наша болница не съм срещала такова отношение и заинтересованост към пациентите.
  Пиши за конкретни лекари, защото аз лично съм доволна от там, но не всички са добри!

# 186
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Вече писах, че цялото семейство сме опирали до Ортопедията, по различни поводи всички.
Д-р Николай Димитров оперира пръст на ръката на детето преди 3 години. А в отделение "горен крайник" от всички съм доволна при престоя. Аз съм опирала до него като е бил дежурен на приемните кабинети многократно.
Професор Танчев, гръбначна хирургия е консултирал детето при проблем с врата. Много ме успокои човека и се оказа прав за разлика от "доктор" Банчев или Бенчев от Пирогов който го беше преглеждал предната вечер при травмата.
А с мъжа ми преди няколко дни, даже не обърнах внимание кой лекар беше на кабинет  Embarassed, прие ни непознат за мен лекар, но му обърна внимание и даде насоки от които за 3 дни има резултат.
Единственото в тази болница за, което може някой да мрънка, е чакането, но наистина няма друг начин. Много са натоварени и много време отделят при преглед

# 187
  • Мнения: 0
Добър ден. Бих желала да изразя благодарността си към д-р Росица Въгленова, акушер-гинеколог, която работи в частен кабинет в ж.к. Левски-В, блок 9А. Тя е специалист, работил дълги години в болница. Веднага разбра проблема ми и предложи решение. Много съм доволна.

# 188
  • София
  • Мнения: 55
Хора, дайте някакви предложения за добър гинеколог, гледам че повечето тук пишат за следене на бременност , а на мен ми трябва за рутинните преглед и изследвания...аз досега си бях при Томи Попмарков в "Тина Киркова", но в момента не работи..досега не съм била при никой друг и като чета по форумите, какви касапи има, просто не знам къде да отида...препоръчаха ми др Антоанета Илиева от Вита, обаче при нея най-скорошния час, който мога да си запиша е 3ти декември, което е ужасно далече.. Tired Face Tired Face

# 189
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
ilianchetooo, препоръчвам ти д-р Антоанета Ганчева и д-р Здравка Богословова. В нета има телефони, адреси и на двете. Дано успееш да си запазиш по-скорошен час за преглед. Като цяло, обаче, за добрите лекари се чака...  Confused

# 190
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз също препоръчвам д-р Богословова.

# 191
  • Мнения: 7 263
ilianchetooo препоръчвам ти Д-р Динчо Георгиев, д-р Даниел Георгиев, д-р Павлинка Арабаджикова.

Ако прецениш пиши ми на ЛС горе долу в коя област е проблема, за да бъда по-детайлна в насоките си, макар и тримата да са много добри и да са ми помагали на различни етапи.

# 192
  • София
  • Мнения: 55
Мерси на всички за предложенията, записах си час в болница Щерев пък да видим после в кой списък ще ги слагам Simple Smile

# 193
  • Мнения: 7 263
Мерси на всички за предложенията, записах си час в болница Щерев пък да видим после в кой списък ще ги слагам Simple Smile

особено, ако си избрала д-р Коновалова или Юнакова се надявам да ги впишеш после тук Simple Smile
Спокойно бих ги добавила и аз към белия списък, още повече че в клиниката се работи и по специфични проблеми и то доста успешно  Peace
Късмет   bouquet

# 194
  • София
  • Мнения: 55
Ами всъщност момичето от рецепцията ми препоръча др Магунска и направо си ме записа при нея  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт