БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 768
  • 1 479
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Много съм доволна от д-р Биляна Петрова от Очна клиника "Визус". Офталмолог е, много коректно и мило се държа, обърна ми внимание и няколко пъти ми дава направления, въпреки че можеше да откаже.

Друг офталмолог, от който съм доволна е д-р Мира Холевич от очна клиника "Светлина", добра е и работи бързо Simple Smile

# 361
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Искам също да похваля доктор Владимир Чучумишев от клиника Малинов, акушер - гинеколог.
Прави ми втората фетална морфология, прегледът продължи 1час, много обяснява, гледа, показва и в 4Д бебето. И въпреки че по телефона в клиниката казват, че феталната морфология е 100лв, той ми взе 50лв (не само на мен, още 2 приятелки са ходили и е било пак така). Отделно ми направи и гинекологичен преглед, мери кръвно, тегли. Много съм доволна, препоръчвам Hug

# 362
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, можете ли да ми предложите някой от тези в списъка гинеколози, които обаче да работят със ЗОК?

# 363
  • София
  • Мнения: 769
Горещо препоръчвам АГ д-р Тотка Николова-Благиева, при нея ходя вече 4 години, родих голямо и здраво бебе, за което тя мн допринесе. Работи на гърба на 29-та поликлиника в кв. Гоце Делчев, МЦ Св.Петка, работи и с ЗК.

# 364
  • Мнения: 8 939
Горещо препоръчвам АГ д-р Тотка Николова-Благиева, при нея ходя вече 4 години, родих голямо и здраво бебе, за което тя мн допринесе. Работи на гърба на 29-та поликлиника в кв. Гоце Делчев, МЦ Св.Петка, работи и с ЗК.

МЦ Св.Петка е на гърба на 20та поликлиника в квартал Борово.

# 365
  • Мнения: 621
Горещо препоръчвам АГ д-р Тотка Николова-Благиева, при нея ходя вече 4 години, родих голямо и здраво бебе, за което тя мн допринесе. Работи на гърба на 29-та поликлиника в кв. Гоце Делчев, МЦ Св.Петка, работи и с ЗК.

МЦ Св.Петка е на гърба на 20та поликлиника в квартал Борово.

Има още една Св. Петка - именно в 29 поликлиника в Гоце Делчев

# 366
  • Мнения: 843
Здравейте,

горещо препоръчвам д-р Димитър Гунев - АГ в Майчин дом. Супер точен e като лекар и като отношение.

От 6 години е мой гинеколог и винаги съм била много доволна като диагностика и лечение. Смея да кажа, че за разлика от други, не назначава излишни скъпи изследвания.
Проследи бремеността ми и преди 2 седмици изроди най-прекрасното ми момченце Simple Smile))

# 367
  • Ihtiman
  • Мнения: 7
Здравейте настоящи и бъдещи майси Simple Smile Наскоро разбрах, че ще ставам мама и искам да ме ориентирате към добър специалист за проследяване на бременността. Предстои ми първи преглед и се чудя все още към кой специалист да се обърна. По възможност да работи със ЗК Simple Smile) Благодаря предварително.

# 368
  • Мнения: 1
Сергей Славов - Майчин Дом. Препоръчвам ви го с две ръце.
1. Човечен.
2. Добър специалист.
3. Не е алчен.
4. Не е надменен и още много позитиви.
На фона на цялата измет там просто не ми се вярва, че успяхме да го намерим. Сигурно няма да ми стигне черния списък да опиша всичките кретени, през който преминахме.

Поздрави и успех на всички!

# 369
  • Мнения: 96
Михаил Михайлов в 3-та Градска ,следеше ми цялата бременност много добър и внимателен.Работи с ЗК...Само ,че не изражда,раждах в Майчин дом при Д-р Божилов също много добър.Имам приятелка беше много доволна от него! Simple Smile Лека бременност ти желая Simple Smile  Grinning

# 370
  • Мнения: 186
Здравейте!
Аз също препоръчвам д-р Гунев от Майчин дом. Чудесен човек, спокоен, разбран и за разлика от повечето си колеги не е АЛЧЕН. Аз родих през март при него и съм страшно доволна. Ако се реша на второ пак бих избрала него Simple Smile !
За момичетата, които си търсят доктор по здравна каса за женската консултация споделям, че аз ходих в Майчин дом при д-р Мариана Савчева. Като специалист е добра, но като човек е малко груба (а за акушерката, която работи с нея просто не ми се говори...: (  )

# 371
  • Мнения: 1 198
Здравейте!
Принудена съм да пиша тук, защото не мога да се ориентирам из многото информация и да избера правилно. Търся офталмолог, по възможност да работи със здравна каса, който да извършва както рутинни прегледи, така и преглед за установяване на диоптъра на контактни лещи. С късогледство съм, просто искам нормален профилактичен преглед и установяване на диоптър за очила и лещи.
Насочила съм се засега към клиника "Вижън", но там ми казват, че въпреки, че съм с направление, пак ще ми искат 15 лв. за разширяване на зениците .... Това нормално ли е?  newsm78
За момента имам определен час при д-р Николаева от "Вижън", но още не съм сигурна и събирам информация. Може да ми пишете и на лични, за да не разводняваме темата.
Благодаря предварително   bouquet

# 372
  • София
  • Мнения: 4 899
Bubbly, препоръчвам ти очна клиника Ресбиомед - http://www.resbiomedeye.com/bg . Преди една седмица баща ми го оперираха там и сме много доволни. Работят с направления, единственото, което се плаща, е потребителската такса 2-3лв., както е навсякъде. Трябва само да се обадиш и да си запишеш час и да имаш направление.

# 373
  • Мнения: 1 198
Кали, благодаря ти. Някой точно определен доктор там да търся ли ?   bouquet

# 374
  • София
  • Мнения: 4 899
Ами всички са добри, поне с такова впечатление останах. Конкретно докторът, който оперира татко се казва... забавно съвпадение ... Доньо Донев  Grinning Но си свърши работата перфектно и сме много доволни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт