БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 867 990
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 1 050
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
Обичайно ортопедите препоръчват кинези или физиотерапвти, но и до тях да се опре, пак първо с ортопеда трябва консултация

# 1 051
  • София
  • Мнения: 18 635
Остеопат?

# 1 052
  • Мнения: 223
Здравейте, търсих, но не намирам тук някоя препоръка за ехографист? Става въпрос за ехография само на лимфни възли, в частност шийни.

# 1 053
  • Мнения: 3 039
Детето ми има подути лимфни възли, един под челюстта и един на врата. Бяхме на ехограф при Йордан Спиридонов, до ИСУЛ. Какъв е вашият случай, ако е удобно да споделите, защото ние така и не открихме причина за подутите лимфни възли и така си стоят вече 4 месеца Sad

# 1 054
  • Мнения: 223
Ще ви пиша на лично да не спамя тук. Благодаря за отговора.

# 1 055
  • Мнения: 580
Ендокринолог - др Наташа Станкова
МЦ Виталис
Обстоен преглед, много приятна жена.

# 1 056
  • Мнения: 292
Здравейте, търся си нов личен лекар  в район- Лозенец, център, НДК, Военномедицинска академия, Токуда.

Моля за някой човечен и разбран доктор, да е добър диагностик. Да не е хомеопат.

Благодаря ви!

# 1 057
  • Мнения: 908
Искам да препоръчам Д-р Петър Трендафилов , хирург от ВМА София. Оперирах се при него на 4 май от голяма постоперативна херния. Нямам думи да изкажа благодарността си към този човек и специалист. Въпреки големите ми притеснения и страхове,той със своето държание и човещина ,които се срещат много рядко в днешно  време ме накара да се чувствам спокойна. Операцията мина много добре, въстановителният период също.Нямам никакви усложнения за разлика от предишните ми операции,които доведоха след себе си много неприятни и продължителни усложнения. Според мен трябва да се говори за добрите лекари не само в професионален план, а и за тези които умеят със своето поведение да те предразположат да се чувстваш в сигурни ръце.Благодаря на Д-р Трендафилов , дано повече лекари вземат пример от него.

# 1 058
  • Мнения: 96
Това личния номер ли е на др. Бакалов?

Здравейте, можете ли да дадате препоръки за добър ендокренолог. Имам проблми с косата, тъй като ми се струва, че уредява и акне, и мисля, че трябва да се консултирам с такъв специалист?
Д- р Дениз Бакалов
МЦ Д-р Атанасов
София
ул. Ген. Никола Жеков 22, бл. Бриз
Телефон: 0889787050

# 1 059
  • Мнения: 580
Това личния номер ли е на др. Бакалов?

Здравейте, можете ли да дадате препоръки за добър ендокренолог. Имам проблми с косата, тъй като ми се струва, че уредява и акне, и мисля, че трябва да се консултирам с такъв специалист?
Д- р Дениз Бакалов
МЦ Д-р Атанасов
София
ул. Ген. Никола Жеков 22, бл. Бриз
Телефон: 0889787050
Аз за година и половина неговия номер така и не го разбрах. След това ми обърка лечението и бързо приключих с него!

# 1 060
  • Мнения: 1 381
Това личния номер ли е на др. Бакалов?

Здравейте, можете ли да дадате препоръки за добър ендокренолог. Имам проблми с косата, тъй като ми се струва, че уредява и акне, и мисля, че трябва да се консултирам с такъв специалист?
Д- р Дениз Бакалов
МЦ Д-р Атанасов
София
ул. Ген. Никола Жеков 22, бл. Бриз
Телефон: 0889787050
Аз за година и половина неговия номер така и не го разбрах. След това ми обърка лечението и бързо приключих с него!
Препоръчвам д-р Димитрова от София Мед. От 14 години съм с Хашимото и най-накрая намерих своя лекар.

# 1 061
  • Мнения: 19 686
Здравейте, търся си нов личен лекар  в район- Лозенец, център, НДК, Военномедицинска академия, Токуда.

Моля за някой човечен и разбран доктор, да е добър диагностик. Да не е хомеопат.

Благодаря ви!
Препоръчвам Гатева в Токуда (+359887526335)

# 1 062
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте , бихте ли ми препоръчали специалист за семейна консултация за гр. София , благодаря.

# 1 063
  • Мнения: 580
Здравейте , бихте ли ми препоръчали специалист за семейна консултация за гр. София , благодаря.
Доц. д-р Златка Михова

# 1 064
  • Мнения: 157
Препоръчвам силно д-р Ангел Налбански, гинеколог, акушер работи в Майчин дом, има и частен прием в медицински център в близост до Майчин дом. Страхотен специалист, хирург, занимава се основно с лапароскопии, но също и с отворени операции. И раждания. Аз лично при него имам пластика на тръба в следствие на извънматочна бременност и две раждания. Изключителен!
Реално благодарение на него имам две деца, защото той ми спаси тръбата, след като се беше пръснала. През нощта, попаднах на него по случайност с пукната тръба, той ми направи пластика и слава богу, защото това се оказа, че ми е била "хубавата" тръба. Другата била много малка, сгърчена, недоразвита. Изключително съм му благодарна, че попаднах на този специалист, че ми спаси тръбата, а и изроди и двете ми деца. Силно препоръчвам д-р Ангел Налбански!!!

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 01:38 от usmivka-ta

Общи условия

Активация на акаунт