БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 874 363
  • 1 479
  •   3
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 157
Аз съм чувала, че във Военно-медицинска академия имат дорбиу УНГ специалисти. Както и в ИСУЛ.

# 1 111
  • Мнения: 413
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър очен лекар в близост до Студентски град и Младост I? Най-вероятно става въпрос за запушен слъзен канал, но не е изключено да е и ечемик. Благодаря предварително!

# 1 112
# 1 113
  • Мнения: 1 518
Здравейте. Някой може ли да сподели каква е цената за преглед и евентуално вадене на зъб при др Кристиян Иванов в Натурадент - София? Разбира се, и отзиви от самия него. Благодаря.

# 1 114
  • Мнения: 1
Здравейте. Някой може ли да сподели каква е цената за преглед и евентуално вадене на зъб при др Кристиян Иванов в Натурадент - София? Разбира се, и отзиви от самия него. Благодаря.

Здравей! При него вече вадя трети мъдрец и съм страшно доволна! Сменила съм доста зъболекари и той е най-внимателният, най-учтивият и най-бързо работещият, при когото съм ходила, и дори за сложни процедури винаги съм била супер спокойна в неговите ръце. Цената за преглед е фиксирана - 70 лв., а цената за вадене на зъб зависи от сложността и времето на самата процедура, напр. за лесен зъб ми взе 130 лв., но за по-сложния - 370 лв. (само че аз май съм му рекордьор по сложност Simple Smile). Силно препоръчвам!

# 1 115
  • Мнения: 1 518
Много ти благодаря, защото съм доста притеснена.😁

Здравейте. Някой може ли да сподели каква е цената за преглед и евентуално вадене на зъб при др Кристиян Иванов в Натурадент - София? Разбира се, и отзиви от самия него. Благодаря.

Здравей! При него вече вадя трети мъдрец и съм страшно доволна! Сменила съм доста зъболекари и той е най-внимателният, най-учтивият и най-бързо работещият, при когото съм ходила, и дори за сложни процедури винаги съм била супер спокойна в неговите ръце. Цената за преглед е фиксирана - 70 лв., а цената за вадене на зъб зависи от сложността и времето на самата процедура, напр. за лесен зъб ми взе 130 лв., но за по-сложния - 370 лв. (само че аз май съм му рекордьор по сложност Simple Smile). Силно препоръчвам!

# 1 116
  • София
  • Мнения: 634
Такаааа - доста сериозен проблем с нисък хемоглобин - анемия !
Моля някой да ми препоръча добър и проверен от него хематолог, работещ с НЗОК.
Благодаря на отговорилите.

# 1 117
  • Мнения: 24 401
Детски ортопед травматолог, който да работи по ЗК? Препоръчаха ми в др. тема един, който има свобден час след 3 седмици, което няма как да стане, щом има травма

# 1 118
  • Мнения: 580
Такаааа - доста сериозен проблем с нисък хемоглобин - анемия !
Моля някой да ми препоръча добър и проверен от него хематолог, работещ с НЗОК.
Благодаря на отговорилите.
Д-р Гигов, ВМА Simple Smile

# 1 119
  • Мнения: 860
Такаааа - доста сериозен проблем с нисък хемоглобин - анемия !
Моля някой да ми препоръча добър и проверен от него хематолог, работещ с НЗОК.
Благодаря на отговорилите.

По повод нисък хемоглобин, ако имате и ниско желязо, направете си и колоноскопия, защото може да има полипи на дебелото черво и от там също пада желязото и хемоглобина, и да се премахнат - като преди това е нужно преливане венозно на желязо, за да може да се направи процедурата - лично преживяно, бях на косъм от смъртта поради такава причина, а за ниското желязо мислехме, че е друга причината.

Добри хематолози иначе - в Александровска болница - работят по здравна каса,  час по телефона, в Медицинския център от ляво на централния вход откъм арката.

# 1 120
  • София
  • Мнения: 634
Много благодаря за отговора ! Анемията ми е бета таласемия - не е феродефицитна. Ще звъня в Александровска болница.

# 1 121
  • Мнения: 3
Здравейте!
Много бих била благодарна да чуя ваши мнения за добър гастроентеролог в София.
Благодаря предварително на всички отзовали се.

# 1 122
  • Мнения: 350
Здравейте!
Много бих била благодарна да чуя ваши мнения за добър гастроентеролог в София.
Благодаря предварително на всички отзовали се.
Васил Пепелджийски, работи в Сигмамед. Ние го избрахме от многото препоръки в superdoc.

# 1 123
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте!
Много бих била благодарна да чуя ваши мнения за добър гастроентеролог в София.
Благодаря предварително на всички отзовали се.
д-р Николай Цонев

# 1 124
  • Мнения: 860
Аз си правих колоноскопиите - 2 правих в 2 поредни години при доктор Кацарски в болница "Здравето", само да не се бърка с един друг доктор със същото име. Има го в Супердок и може да се запази час от там, работи и със здравна каса.

Общи условия

Активация на акаунт