БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 868 027
  • 1 444
  •   3
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 13 490
Мими, ще ти пиша на лично за неврохирург имам двама много добри
Защо на лични? Темата е точно за добри лекари от които сте доволни. Споделяйте тук, за да може повече потребители да имат информация.

# 1 171
  • Мнения: 698
Извинявам се, понеже с Мими си имаме приказка от друга група затова така реагирах първосигнално.

Коригирам се веднага:
Нурфет Алиоски шеф на отделението по ендоваскуларна неврохирургия на Света Анна, той по - скоро е за аневризми, инсулти, хидроцефалия.

Емануил Найденов от Свети Иван Рилски той е виртуоз при тумори в мозъка и се заема със изключително сложни случаи, с които много негови колеги не се заемат.

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 13:05 от Vikinedyalkova

# 1 172
  • Мнения: 899
Здравейте незнам дали тук е мястото но...
Моля за препоръка за добър неврохирург в София.Днес на свекърва ми й откриха тумор в мозъка знам само че са казали че е за операция повече подробности незнам.Благодаря 😇😇😇
Д-р Петър Стоянов, Исул (поне там беше 2012-та). Спаси живота на майка ми.

# 1 173
  • Мнения: 30
Здравейте,

Някой знае ли какви са цените при д-р Борислава Попова в АГ кабинета ѝ на бул. Христо Ботев?

Благодаря!

# 1 174
  • Мнения: 13 490
Здравейте,

Някой знае ли какви са цените при д-р Борислава Попова в АГ кабинета ѝ на бул. Христо Ботев?

Благодаря!
+359 876 910 322
Обаждаш се и питаш, темата не е затова.

# 1 175
  • Мнения: 24
Здравейте,

С ИР съм от близо две години и след като се поразрових по темата във форума, разбрах, че ИР е свързана със СПКЯ. Скоро бях на гинеколог, който разбира се уведомих за наличието на ИР, очаквах да ми назначи изледвания на хормоните, но получих само преглед с ехограф (доста обстоен по мое мнение), след който гинеколожката ми каза, че нямам кисти и яйчниците ми са добре. В последствие разбрах (от мнения във форума), че СПКЯ може да има и без наличие на кисти по яйчниците.
Та, да си дойда на въпроса - има ли някоя от вас, която има СПКЯ без кисти и кой гинеколог е диагностицирал проблема? Колко често се случва при ИР да има и СПКЯ?

Прочетох почти всички теми, но адски много се обърках на кой гинеколог да се спра. Надявам се на актуални мнения. Simple Smile

Предварително благодаря на отзовалите се! Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 16:48 от bgmama_fan

# 1 176
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Лапароскопска операция за отстраняване на  жлъчка?

# 1 177
  • Мнения: 13 490
Лапароскопска операция за отстраняване на  жлъчка?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1350816.msg43137285#new

# 1 178
  • Мнения: 4 879
Здравейте,

С ИР съм от близо две години и след като се поразрових по темата във форума, разбрах, че ИР е свързана със СПКЯ. Скоро бях на гинеколог, който разбира се уведомих за наличието на ИР, очаквах да ми назначи изледвания на хормоните, но получих само преглед с ехограф (доста обстоен по мое мнение), след който гинеколожката ми каза, че нямам кисти и яйчниците ми са добре. В последствие разбрах (от мнения във форума), че СПКЯ може да има и без наличие на кисти по яйчниците.
Та, да си дойда на въпроса - има ли някоя от вас, която има СПКЯ без кисти и кой гинеколог е диагностицирал проблема? Колко често се случва при ИР да има и СПКЯ?

Прочетох почти всички теми, но адски много се обърках на кой гинеколог да се спра. Надявам се на скутални мнения. Simple Smile

Предварително благодаря на отзовалите се! Simple Smile
Защото им се свидят направленията.Следващия път кажете да ви назначат каквото трябва и че вие ще си го платите.

# 1 179
  • Мнения: 21 266
Здравейте, може ли да ми препоръча някой добър физиотерапевт в София, квартал Младост. Става въпрос за възстановяване след пареза на Бел (фациалис).

# 1 180
  • Мнения: 203
Здравейте! Бихте ли препоръчали инфекционист за лечение на лаймска болест? В София.

# 1 181
  • София
  • Мнения: 6 726
Директно в инфекциозна болница. Предполагам, че там всички са специалисти като става въпрос за подобни инфекции.

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 22:45 от I.R.

# 1 182
  • Мнения: 4 609
Лапароскопска операция за отстраняване на  жлъчка?
д-р Пожарлиев https://superdoc.bg/lekar/prof-toma-pozharliev-dm-2822

# 1 183
  • Мнения: 6 536
Моля за препоръка за добър детски хирург за пъпна херния,детето е на година и половина сега (попринцип сме от Бургас,но може и в Сф да идем за операцията не сме решили).
Все пак си е операция дори и лека

# 1 184
  • София
  • Мнения: 6 726
Хвалят Бранков в Токуда, но нямам лично впечетления. За гр. София става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт