БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 867 976
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 350
Здравейте, предстои ми изследване, което ще ми прави доц. Маринчо Георгиев от Александровска (Доверие).
Смятате ли, че мога да му се доверя?
Добър уролог ли е?
Ще ми прави цистоскопия и евентуално премахване на стеснение на уретрата, ако има такова.
Имате ли впечатления от него?
И още нещо?
Цистоскопията в Доверие е 700 лв.
Имате ли представа, в Александровска дали може с направление?

# 1 276
  • Мнения: 4 585
Здравейте, моля да спешни препоръки за добър УНГ специалист за възрастни в София. Hands Pray Благодаря предварително Hug

# 1 277
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 986
Здравейте, моля да спешни препоръки за добър УНГ специалист за възрастни в София. Hands Pray Благодаря предварително Hug
Д-р Юли Рангачев

# 1 278
  • София
  • Мнения: 18 635
Контакт, тел номер на д-р Александър Кацаров от ВМА, гастроентеролог.
Благодаря.

# 1 279
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
Здравейте.Трябва ми спешно мнение за д-р.Сергей Стоянов от болница Токуда.
Детето на моя близка е с диагноза остеомелид на рамото.Лекарят нямал опит с това заболяване.Те обиколиха няколко лекари и всички не са сигурни в диагнозата.Вече са в безизходица.

# 1 280
  • Мнения: 6 876
Здравейте.Трябва ми спешно мнение за д-р.Сергей Стоянов от болница Токуда.
Детето на моя близка е с диагноза остеомелид на рамото.Лекарят нямал опит с това заболяване.Те обиколиха няколко лекари и всички не са сигурни в диагнозата.Вече са в безизходица.
Сега е в отпуска, но доколкото виждам в Супердок - има свободен час в кабинета си в "Дружба" на 23 август, вторник, 18:30 ч., после и на 25 август и т.н.
https://superdoc.bg/lekar/d-r-sergey-stoyanov-8013

# 1 281
  • София
  • Мнения: 6 726
Моля, за препоръка за добър детски дерматолог. Благодаря

# 1 282
  • Мнения: 4 585
Моля, за препоръка за добър детски дерматолог. Благодаря
д-р Албена Ангелова. Досега съм била много доволна от нея, единственият минус е, че вече е само платена, което излиза доста скъпо. На едното ми дете бяха нужни доста прегледи, за които тя назначи много изследвания и сама се сещаш за каква сума става въпрос.

# 1 283
  • София
  • Мнения: 6 726
Сещам се този филм го играх едно време с алерголог Simple Smile А да попитам къде работи д-р Ангелова и как може да се запише час за нея?
P.S: Чета обаче по други теми, че е спряла практика от 2021г. Вярно ли е?

# 1 284
  • Мнения: 4 585
Работи в 29 п-ка. По телефон едно време ставаше записването. Не помня кой кабинет беше, май на 2-ри етаж. Най-добре там провери на място. Имаше доста информация, залепена на вратата на кабинета.

При нас беше пуснала доста скъпи изследвания да се направят, което си е съвсем редно, разбира се, само че като всичко е платено, излиза доста солено. Още повече при нас се оказа хроничен проблем и не съвсем изяснен и си трябва едно периодично ходене на прегледи, пускане на изследвания и лечение - което си изисква торба пари. Заради което скоро не сме я посещавали, иначе е доста добра.

# 1 285
  • София
  • Мнения: 744
Сещам се този филм го играх едно време с алерголог Simple Smile А да попитам къде работи д-р Ангелова и как може да се запише час за нея?
P.S: Чета обаче по други теми, че е спряла практика от 2021г. Вярно ли е?
Да,не работи вече.Получи инсулт и се възстановява,но едва ли пак ще работи.Знам го от нашето Джи пи от същата поликлиника.
Преди години ми помогна с детето,по ЗК беше всичко,много сме благодарни.

# 1 286
  • Мнения: 4 585
Доста отдавна беше по ЗК. Обаче това за боледуването не го знаех Sad , много неприятно.
Поне отпреди 5-6 години мина само на платено.

# 1 287
  • Мнения: 7
д-р Ралица Делиганева - Детски невролог, педиатър
Преди няколко дни трябваше да водим детето (бебе на 5 месеца) на невролог. Избрахме доктор Ралица Делиганева и я посетихме в частния и кабинет Лечебницата в Люлин. д-р Делиганева беше изключително обстойна и внимателна в прегледа. Трябваше да се направи и трансфонтанелна ехография, която направи друга жена, за съжаление не и разбрах името, но бяха страхотни. Медицинският център също беше много хубаво декориран.

# 1 288
  • Мнения: 1 397
Препоръчвам д-р Калин Видинов от болница Софиямед - специалист по ендокринна и гръдна хирургия.
Страхотен професионалист и човек, имащ лична загриженост към всеки пациент дори след изписване от болницата.

# 1 289
  • Мнения: 1 364
Здравейте!
Едва ли ми е точно за тук въпроса, но не намирам по подходящо място.
Някой знае ли как работи онлайн консултацията по документи, която Токуда предлагат?
В смисъл аз виждам какво трябва да прикача, но мисълта ми беше по-скоро доколко е ефективна като начално мнение разбира се, заплаща ли се нещо, обаждат ти се или ти пращат информация, и т.н.?

Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт