Тривитаминол

  • 200 840
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Кипър
  • Мнения: 74
Една приятелка ми каза че нейни приятелки слагали тривитаминола в шампоана.Някоя от вас не е ли чувала за този начин на използване? Аз също искам да изпробвам тази терапия,но се страхувам понеже аз имам вече 10 години косопад и ако от него започне да ми пада още повече косата просто няма да ми остане много.

# 76
  • Кипър
  • Мнения: 74
Забравих да ви покажа и тези продукти може да са на същата основа.Аз съм пила витамините и съм ползвала шампоана  http://www.ecrinal.com/en/hair-care.html

# 77
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Здравейте, момичета!
Искам да Ви попитам дали сте чували за продукт със същите съставки като Тривитаминола, но да се продава в "обикновена" аптека ( не във ветеринарна ). Притеснява ме това, че този препарат все пак е предназначен за животни и не са напълно ясни страничните ефекти върху хората, та за това търся "човешка" алтернатива...

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте .. купих си тривитаминол .. много го хвалят за растеж на косата и искам да попитам как да го изполвам .. по принцип веднъж седмично си правя маска за коса с зехтин, коняк,жълтък и бадемово масло .. казаха ми да добавя и тривитаминола към тази маска а някой ми казаха направо да си го слагам на косата  да седа 2-3 яаса и да я мия .. таа .. кажете ми как е най ефективно да го ползвам .... мерсииии

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 13 582
Здравейте .. купих си тривитаминол .. много го хвалят за растеж на косата и искам да попитам как да го изполвам .. по принцип веднъж седмично си правя маска за коса с зехтин, коняк,жълтък и бадемово масло .. казаха ми да добавя и тривитаминола към тази маска а някой ми казаха направо да си го слагам на косата  да седа 2-3 яаса и да я мия .. таа .. кажете ми как е най ефективно да го ползвам .... мерсииии
Аз лично го правя със жълтък и ракия. Според мен си го добави като съставка към сместа, която си правиш. Правя маска всяка седмица и после правя почивка от няколко седмици.

# 80
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Мисля и аз да опитам Тривитаминола отново. Бях я ползвала преди години и нямам лоши впечатления. Записвам се, за да си припомня.

# 81
  • София
  • Мнения: 310
И аз от скоро използвам тривитаминола. Реших да слагам само него, тъй като не ми се забъркват маски. За сега съм го ползвала само 2 пъти. Нанасям на косата, слагам шапка за къпане и седя 4-5 часа с него.
Мисля да го ползвам всяка седмица за 2 месеца и да видя дали и какъв ефект ще има  Mr. Green

# 82
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Не е хубаво да се мажете с чист тривитаминол.Смесвайте го поне с някакво масло или зехтин.Аз го ползвам от 2007г (с почивките разбира се) и съм много доволна.Е,не съм като Рапунцел,но поне докато бях супер руса не ми беше изгоряла косата.Аз си правя следната смес:1с.л.тривитаминол,1с.л.ракия,1жълтък,1с.л.стимулант за коса на Икаров+1с.л.някакво друго масло.Седя с това1-2часа на главата и отмивам.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 13 582
Не е хубаво да се мажете с чист тривитаминол.Смесвайте го поне с някакво масло или зехтин.Аз го ползвам от 2007г (с почивките разбира се) и съм много доволна.Е,не съм като Рапунцел,но поне докато бях супер руса не ми беше изгоряла косата.Аз си правя следната смес:1с.л.тривитаминол,1с.л.ракия,1жълтък,1с.л.стимулант за коса на Икаров+1с.л.някакво друго масло.Седя с това1-2часа на главата и отмивам.

Би ли споделила как правиш почивките, че аз сама съм си измислила графика.

# 84
  • Мнения: 105
тук чета какви ли не измишлъотини за АД3Е-то
 това е чист мастен разтвор на витамини ,защото както знаете от училище дори, това са мастноразтворими 
Не ги слагйте в шампоана , клиентка го купуват и го слагат в боятаза коса ,но това е жена която се боядисва всяка седмица ,защото не искала ореол на главата си.
АЗ като го ползвам чист разтвор ,да не би да ми е окапала косата или нещо да ми е станало.
Ако се ползва в комбинация с нещо друго естествено ,че ефекта е по -добър.

# 85
  • Мнения: 9 991

Скоро научих , че имало кодово название на тривитаминола АД3Е , а то защото е винамин А, Д три/з и Е ,трито с цифра написано и става АДзЕ  и някои смятат , че така се казва  ooooh! newsm78 #Crazy Та това е Герикапс + витамин Д три / Дз . Аз съм от недоволните от него , но и съм си ползвала и ползвам герикапс , явно Дз , чудо не прави . Ракия + стимулант за коса + жълтък си е достатъчно хранителна маска, + витамини А и Е . За мен е мит за чудото на тривитаминола.

# 86
  • Мнения: 811
Здравейте. Днес си направих маската по следния начин:

2 с.л тривитаминол
1 с.л бадемово масло
1 с.л ракия
1 жълтък
1 с.л хума

Обаче се получи много малко количество, с което едвам успях да си намажа корените на косата, а другата част от косата ми остана почти суха. Искам да ви питам и при вас ли се получава така и как успявате да си намажете цялата коса?

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 13 582
infinity7 , косата се подхранва от към корените, не е нужно да мажеш косата по дължина  Peace

Аз лично мажа само корените.

# 88
  • Мнения: 811
Добре, обаче с какво я нанасяте? Защото количеството е малко.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 13 582
Аз я нанасям с памук, слагам 2с.л. тривитаминол, 1 жълтък и 1с.л. ракия. При теб не ти стига, защото слагаш хума /тя ти сгъстява количеството/. Прецени си дали да я махнеш или да увеличиш бадемовото масло примерно /имай предвид, че не е хубаво да увеличаваш тривитаминола, защото ще пренаситиш корена и може обратен ефект да се получи/.

Общи условия

Активация на акаунт