Отговори
# 30
  • Мнения: 2 411
Един страхотен клип на Maria Port!

# 31
  • Мнения: 0
Все още стои открит въпросът, коя е шпионката на Хю в двореца в Маниса. На пръв поглед изглежда това да е Гюлизар, обаче в края на серията Хю я погледна с такъв неразбиращ поглед, който показваше, че това лице е напълно непознато за нея. Възможно ли е да е Диана? Но нея не бихме я упрекнали в нито един момент в непочтеност и нелоялност към Мустафа и Махидевран, при това нейната привързаност към тях е съвсем безкористна и искрена. Къде е заровено кучето? Дали отново някакви безумни недомислици са ни приготвили нашите сценаристи на сериала. Защото дотук няма логическо обяснение, кой и по каква причина би шпионирал за Хюррем, при това толкова добре законспириран, че поведението му по никакъв начин не доказва неговата причастност към такава подмолна дейност.

Последна редакция: чт, 27 дек 2012, 18:54 от Izabele

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 646
Все още стои открит въпросът, коя е шпионката на Хю в двореца в Маниса. На пръв поглед изглежда това да е Гюлихар, обаче в края на серията Хю я погледна с такъв неразбиращ поглед, който показваше, че това лице е напълно непознато за нея. Възможно ли е да е Диана? Но нея не бихме я упрекнали в нито един момент в непочтеност и нелоялност към Мустафа и Махидевран, при това нейната привързаност към тях е съвсем безкористна и искрена. Къде е заровено кучето? Дали отново някакви безумни недомислици са ни приготвили нашите сценаристи на сериала. Защото дотук няма логическо обяснение, кой и по каква причина би шпионирал за Хюррем, при това толкова добре законспириран, че поведението му по никакъв начин не доказва неговата причастност към такава подмолна дейност.

Аз продължавам да си мисля,че е Диана Thinking

# 33
  • Мнения: 0
Какво вълнува руските фенове на сериала?
Или, особености на сценария и режисурата във "Великолепният век"!  



Най-вероятно Гюлизар е шпионката. Няма да се правим на мъдреци. Въобще, пълен...а не серия. Защо Гюли, която толкова дълго се е прикривала от всички, изведнъж започва да се натрапва на Диана в тъмницата, за да й намекне „тънко” за своята причастност? Тъпотия. Как толкова слаба жена с джобно ножче можа да обезвреди двама мъже от охраната? Единия го клала, а другия стоял и си чакал реда? Или те са такива немощни? Защо е нужна такава охрана? Защо тя толкова дълго лази по Мустафа, преди да почне да го коли, след като толкова лесно се справи с охраната. Момичета, това не става за нищо!
А с Ибо-това е въобще някакъв виц, комедия в стил Джеки Чан и изражението на лицето на везира е съотвестващо.! Защо Хю има такива безръки нинджи? Сигурно Ибро е киборг-супермен. Той си е самодостатъчен, на страната не е нужна армия, това са излишни разходи.! А Хюррем трябва да наеме Диана на служба и да я насъска срещу Везира. Това ще бъде схватката на титаните. И от какъв зор охраната се безпокои за някаква си осъдена на смърт? Лошо й било станало и трябва спешно да й се помогне!

Скорее всего Гюли и есть шпионка.НЕ будем перемудривать)))Вообще полный ...,а не серия!Чего Гюли,так долго шифровавшаяся от всех,поперлась к Ди в тюрьму?Чтобы ,так сказать,"тонко" намекнуть на свою причастность?Тупизна!Как слабая женщина с перочинным ножом могла обезвредить 2 мужичин? Одного резала,а другой стоял,ждал своей очереди?  Или они такие маломощные?Зачем тогда такая охрана? Зачем она долго лезла по Мустику,прежде чем начать резать,раз она так легко справилась с охраной?Девочки,это ж ни в какие ворота!Ну а с Ибо вообще анекдот,комедия в стиле Джеки Чана,и выражение лица визиря соответствующее! Почему у Хю такие безрукие ниндзи?)))Наверное,Ибра-киборг-супермен.Его одного достаточно,армия стране не нужна,только расходы лишние!  А Хю следует нанять Ди на службу и натравить ее на визиря!Это будет схватка титанов! С какой стати охране так беспокоиться о смертнице?Плохо ей,видите ли стало))))Надо срочно спасать!

Последна редакция: чт, 27 дек 2012, 18:54 от Izabele

# 34
  • Мнения: 0

Аз продължавам да си мисля,че е Диана Thinking

А Гюлизар на кого е шпионка, чия мокра поръчка се готвеше да изпълни с нож в ръка?
И не беше ли по-лесно да отрови Мустафа, отколкото да прави тези сложни акробатични номера, лазейки по необятната спалня на принца, подпирайки се и домогвайки се напред към сърцето му?! Та тя имаше прекрасни възможности да извърши отровителство, нали му поднасяше напитките в покоите?

Последна редакция: чт, 27 дек 2012, 19:01 от Izabele

# 35
  • Мнения: 0
Какво вълнува руските фенове на сериала?
Или, особености на сценария и режисурата във "Великолепният век"!


Сериалът беше купен от толкова страни, придоби популярност през двата първи сезона, където основата на филма беше великата любов на Султана към прекрасната Хюррем и какво виждаме сега ...пълна противоположност, режисьорите изгубиха главната нишка на проекта...онази любов, кога ще започнат да я показват, истинската, историческата  Хюррем, която е направила толкова много за Турция, където я описват като умна и образована жена, нека и да е била жестока, но поне да го покажат.

сериал выкупили столько стран, популярность приобрёл за счёт двух сезонов , где за основу брали великую любовь Султана к прекрасной Хю ,и что мы теперь смотрим ... полная противоположность, режиссёры потеряли главную нить проекта,........ту самую любовь, когда начнут показывать,настоящую историческую Хюррем, которая столько сделала для Турции, где описывают её умной, образованной женщиной, ну даже если и жестокой, пусть хоть это покажут

Ех...а какви трейлъри имаше...скоро ще можем  4 серии да пропускаме и направо ще гледаме 5-тата...и нищо няма да се промени. Сценаристите нямат нито ум, нито  фантазия!!!

эх.... а уж трелерры то какие были.... скоро можно будет 4 серии пропускать, пятую смотреть... и нифика не измениться  у  сценаристов  ни ума, ни фантазии!!!

# 36
# 37
  • Мнения: 14
Привет на всички в новата тема!  Hug

Благодарности на Изабел и Фенката за превода!   bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 411
Izabele,мисля точно като рускините от 36 ти пост.Вероятна бях станала досадна
с постояните си критики  към сценаристите за образа, който изградиха на Хюрем в серияла.
Затова казвам,че Хюрем ми е любимка,но не Хюрем на сценаристите на ВВ.

 

# 39
  • Мнения: 2 411
Изабел и Фенката за превода- smile3501

# 40
  • Мнения: 9
здравеи те и от мен да се запиша нещо тази дни сте много тихи Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 485
Изабел  smile3501
След тази нескопосана серия и нашият форум опустя  newsm78 , режисиьори и сценаристи да ме извиняват ама не могат да обвиняват този път Ердоган за глупостите които надробиха. ooooh!Коментарите на рускините са точни!Морски бриз много хубав колаж,браво! Peace
Ехооооооооо вие да не спите зимен сън като мечките ? Само аз и още няколко мечока май пишем в темата ! Я стегнете редиците !

Последна редакция: чт, 27 дек 2012, 19:58 от trendafilka

# 42
  • Мнения: 14 443
Стягаме ,стягаме редиците,ама вирусче ни е налегнало и не пуща newsm45

# 43
  • Мнения: 3 485
Хайде по-веселко ! Една песен в унисон с претоварената тема от пишещи и четящи  hahaha Joy hahaha Joy
http://www.youtube.com/watch?v=qUVzDh1-puc
Да не ви стряскам ама съм решила да пиша писмо до сценаристите и режисьорите да върнат Ферузето във филма ,че много пусто и празно в темата ,пък и да се вдигне рейтинга ! Mr. Green Joy Mr. Green
Sause baus !-бой по вирусчетата !Гит,гит,гит...хайде готово !

# 44
  • Мнения: 12
Стягаме ,стягаме редиците,ама вирусче ни е налегнало и не пуща newsm45



Що си кахърна?  newsm12  Ами недей рева,че ако и ние ревнем ще наводним темата и ще се изподавим  help

Общи условия

Активация на акаунт