Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 6

  • 58 614
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Момичета, за колко дни ви стига сиропа Мадал бал 1000 мл? На мен за 3 дни ми изглежда наполовина.  Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 1 289
Аз не съм пила Мадал Бал, а чист кленов сироп и една бутилка 250 мл ми стига за 3 дни

# 17
  • Мнения: X
А по колко супени лъжици пиеше дневно? Аз си правя 7-8 дози х 2 супени лъжици, това са средно 15 супени лъжици дневно.

# 18
  • Мнения: 5
Запис:),
от къде си купихте анг. сол и кога се пие?

# 19
  • Мнения: X
От аптеката си купих английска сол, много е евтина, някакви стотинки беше. Пие се вечерта преди пречистването, 3 часа след последното хранене. Разтваря се един пакет 30 гр. ан. сол в 400-500 мл. хладка вода и се изпива.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 289
А по колко супени лъжици пиеше дневно? Аз си правя 7-8 дози х 2 супени лъжици, това са средно 15 супени лъжици дневно.
Ами не съм мерила с лъжици, някъде около 20 мл. сипвах в хайбол, като пиех по 4-5 чаши.

# 21
  • Мнения: X
Премерих си останалия сироп. Ще ми стигне за още 2 дни, т.е. общо за 6 дни ще изпия шишето Мадал бал 1000 мл. Правя си по 7-8 чаши дневно, като във всяка слагам по 2 с.л. от сиропа. Явно ще трябва да си купя още едно шише от 1000 мл., ако искам да си направя пълната програма от 10 дни.
Направих 4 пълни дни на режима, отпаднало и е, не се чувствам добре, червата ми къркорят непрекъснато, боли ме стомахът. Дано да е за добро всичко това.

доп. А, ето намерих тук: http://www.madal.bg/cgi-bin/s.cgi
То си е казано: за 7 дни - 1,5 л. Мадал бал; за 10 дни - 2 литра Мадал бал:
"Най-предпочитана версия на Програмата Усещане за подмладяване, която има най-добър и осезаем ефект, е "Пълната версия" от 7-10 дни (1.5–2.0 литра Madal Bal)."

А аз се заблудих, че 1 шише ще ми е достатъчно... излиза, че ще ми трябват 2.
Хм, 200 лв. за 10 дни си е сериозна инвестиция, бих се замислила сериозно дали да се захвана с това - нито имам чак такава належаща нужда от бъро сваляне на кг. (както написах, имам да свалям 10-15), нито здравословен проблем. Явно това е режим за доста пълни хора, за които е крайно належащо да направят подобно пречистване.

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 23:18 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 269
Ей , ще вземете да ме откажете, наистина ли за 10 дена 200лева много ми се вижда #Crazy за сега само се нахъсвам че ще го почна ама вече незнам newsm78

# 23
  • Мнения: X
Ей , ще вземете да ме откажете, наистина ли за 10 дена 200лева много ми се вижда

Да, ако го пиеш по схемата 7-10 чаши на ден, за 10-те дни ще ти трябват 2 литра х 100 лв.

На мен пък ми се налага рязко да прекратя пречистването, тъкмо направих 4 пълни дни и свалих 3 килограма. В петък трябва да вляза на операция, днес го разбрах; утре да дам кръв за изследвания, направо се видях днес в чудо как да се захранвам. Ядох сварен ориз, утре трябва и плодове и зеленчуци да ям, малко да се подсиля, за да мога да мина безпроблемно вдругиден операцията. Мислех 10 дни на сироп да карам, 10 дни захранване, но както са казали хората "Човек предполага, Бог разполага." Много инфарктна ситуация, особено предвид това, че ще минавам и пълна упойка, и антибиотично лечение веднага след прекратеното прочистване, дано не стане някой фал.  

Последна редакция: ср, 02 яну 2013, 20:34 от Анонимен

# 24
  • София
  • Мнения: 1 546
Жасмин, желая ти всичко с операцията да мине безпроблемно.  Praynig Надявам се да не е нещо много сериозно щом толкова бързо се развиват нещата. Пиши после как е минало всичко. Успех!

# 25
  • Мнения: X
Жасмин, желая ти всичко с операцията да мине безпроблемно.  Praynig Надявам се да не е нещо много сериозно щом толкова бързо се развиват нещата. Пиши после как е минало всичко. Успех!


Благодаря много! Не е толкова сериозно, абразио (кюртаж) на маточен папилом, надявам се доброкачествен.  Praynig
Но все пак си е под пълна упойка, затова бързам малко да се позахраня. Сутринта едвам ми намериха вена да ми вземат кръв, съвсем са се свили вените от почти 5-дневното гладуване.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! От днес съм във вашите редици. Имам МадалБал, който се готвех да почна от лятото, но така и не ми достигаше воля. Решила съм да смъкна 10кг до края на месеца и се надявам да издържа. Скоро имам тежък изпит, уча за него и се притеснявам дали този режим няма да окаже неблагоприятно влияние върху умствените ми способности(затъпяване...но пък нали уж едно такова пречистване води до бистър ум...надявам се Simple Smile Почвам от 55кг и целта ми е 45, висока съм 165см. но съм с много леки кости и всеки грам си личи. Стигала съм до 48кг и съм се отказвала, като това го постигах с глад. Сега смятам да стоя на сиропа, но възможно най-ограничено(по 2 чаши на ден), като един вид заместител на глад, а не заместител на храна. Успех на всички отслабващи и лек ден:)

# 27
  • Мнения: 13
Здравейте, пишете ме от утре във вашите редици Simple Smile ladybolein няма да имаш такъв проблем, поне аз нямах - тонизирах се от коктейла. И на мен ми предстои изпит, а тогава много ям.. ама наистина много Simple Smile
Жасмин дано всичко мине нормално  Praynig

# 28
  • Мнения: 248
Здравейте,
от днес и аз съм във вашите редици. Ще видим до кога.
Имам да свалям едни 8-10 кг.
Върнах се назад в предишните теми и честно казано малко съм озадачена - аз си купих Кленов сироп клас А (от ХИТ, за 18 лв 250 мл).
На бутилката пише, че клас А се извлича първо, а после се извлича клас С. И аз реших, че клас А сигурно е по-добрия вариант (а беше и малко по-скъп и се водеше Био)
А във темите тук клас А изобщо не се споменава. Защо ли така?

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте,
от днес и аз съм във вашите редици. Ще видим до кога.
Имам да свалям едни 8-10 кг.
Върнах се назад в предишните теми и честно казано малко съм озадачена - аз си купих Кленов сироп клас А (от ХИТ, за 18 лв 250 мл).
На бутилката пише, че клас А се извлича първо, а после се извлича клас С. И аз реших, че клас А сигурно е по-добрия вариант (а беше и малко по-скъп и се водеше Био)
А във темите тук клас А изобщо не се споменава. Защо ли така?

И аз вчера купих от Ремедиум кленов сироп клас А, защото беше по-скъп и аз реших, че е по-хубав. Някой ако знае става ли за диетата, да казва  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт