Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - 6

  • 64 408
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте момичета,

Честита Нова година:) Желая Ви много здраве, щастие, повече усмивки и пъъъълна тема с положителни тестчета и бебчета по - късно Simple Smile

Аз съм днес на преглед отново при д-р Савова. През Октомври имах хистероскопия за отстраняване на полип. Оставихме си няколко месеца почивка (без прегледи и лекари) на коледната еуфория... но тъй като Дядо Коледа не помогна - хоп отново в клиниката.
Все още не сме изследвали тръбите, тъй като при подготовката за изследването видяхме полипчето... Та сега да проверим тръбите и да видим на къде ...

# 31
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте,

Вчера на прегледа д-р Савова реши, че иска да напавим още една спермограма като се има в предвид, че предната ни беше добра (от преди 6 месеца). Честно казано дори не се сетих да я попитам какво го налага, тъй като говорихме и за други неща.. Но като казах на ММ че трябва да правим нова и той ме попита: а какво го налага предположение, че предната е добра?... Тогава се замислих Simple Smile

Някой да има предположение? Нещо като "валидност на спермограмата" да има...

# 32
  • Мнения: 2 153
Знам, че параметрите на спермограмата варират и затова е хубаво това изследване да се направи два, три пъти, за да е сигурно, че всичко е наред!!! Ние правим контролни спермограми на около 4 месеца, но и провеждаме лечение.... Преди две години, когато правих инсеминации в клиниката, януари месец спермограмата беше добре, а март месец ми отложиха процедурата, защото материала бил изключително лош......

# 33
  • Мнения: 2 153
Момичета, знаете ли кои бяха приемните дни на доктор Бъчваров? Благодаря!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 4 458
Мисля, че приемните дни на д-р Бъчваров бяха четвъртък и петък. За четвъртък не съм сигурна, но в петък категорично сме ходили при него.

# 35
  • Мнения: 2 153
Мисля, че приемните дни на д-р Бъчваров бяха четвъртък и петък. За четвъртък не съм сигурна, но в петък категорично сме ходили при него.



Благодаря ти!!! Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 4 458

[/quote]

Благодаря ти!!! Wink
[/quote]


Моля. Дано нещата са се подобрили при вас. Пожелавам ви само добри резултати.

# 37
  • Мнения: 2 153

Благодаря ти!!! Wink
[/quote]


Моля. Дано нещата са се подобрили при вас. Пожелавам ви само добри резултати.
[/quote]


Ох, дано и аз силно се надявам....да знаеш само как ми се е свило сърцето....

# 38
  • София
  • Мнения: 4 458

Ох, дано и аз силно се надявам....да знаеш само как ми се е свило сърцето....
[/quote]

 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed newsm17

# 39
  • София
  • Мнения: 225
Знам, че параметрите на спермограмата варират и затова е хубаво това изследване да се направи два, три пъти, за да е сигурно, че всичко е наред!!! Ние правим контролни спермограми на около 4 месеца, но и провеждаме лечение.... Преди две години, когато правих инсеминации в клиниката, януари месец спермограмата беше добре, а март месец ми отложиха процедурата, защото материала бил изключително лош......

Благодаря ти Ванеса Simple Smile  newsm51

# 40
  • Мнения: 2 153
Мисля, че приемните дни на д-р Бъчваров бяха четвъртък и петък. За четвъртък не съм сигурна, но в петък категорично сме ходили при него.



За всички, които се интересуват приемното време на доктор Бъчваров е понеделник, четвъртък и петък, но преглежда само следобяд!!!

# 41
  • Мнения: 971
Искам да си направя копие на досието ми. Може ли предварително да се обадя на регистратурата и да ги помоля да ми го направят, а аз да отида на следващия ден? Някой правил ли е това?

Благодаря

# 42
  • Мнения: X
ДА ОБАДИ СЕ НА регистратурата и ги помоли да направат копие на досието ти и да ти кажат кога да минеш да си го вземеш. като си го взимаш ще трябва да напишеш молба свободен текст за какво ти трябва копието

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Крике не знам мила за такова нещо  newsm78
Аз когато преди близо 20 дни си поисках цялата информация систематизирана ...... отговорът беше може да ти се издаде епикриза който лекуващият ти лекар ще напише. Исках копия или так каквото трябва на протоколите от процедурите ...... но, не само епикриза. И така вече имам написа епикриза от д-р Андреева и ще трябва да си я взема само.

Но ако наистина си права и мога да си взема копие от цялото досие  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Щеревите ги чака скандал и то голям  Mr. Green

# 44
  • Мнения: X
явно има промени значи, твойта  информация е по скорошна, мойта е от юли. аз така направих за да си взема копие от досието, но нямам експертиза

Общи условия

Активация на акаунт