Отговори
# 60
  • Мнения: X
Аз за татуировката взех отпечатъци с темперни боички..нищо му няма  Mr. Green иначе още на 1 месец  Blush Blush направихме от тия глинените на ръката..няма такъв зор  Mr. Green и понеже не исках да натискам много, то се отбеляза съвсем малко и аз понатисках отгоре после с пръсти, за да стане по-дълбок отпечатък  Mr. Green Mr. Green
Кашпи, де да знам кви са ни отношенията...50 на 50  Mr. Green Mr. Green не се караме, ама не се и обичаме май  Mr. Green Mr. Green
още не се обръщам никак към нея  Mr. Green Mr. Green неща да й кажа майко, неща и по име...затова все викам мъж ми да й каже нещо  Mr. Green Mr. Green или само когато е пред мен и говоря..ако трябва да се провикна например, че някой й звъни на телефона..си мълча и после й казвам, че някой я е търсил  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 98
Не мина добре,както и предполагах-първо й поднесох празна лъжичка,не я избута,ама после като дадох с кашата,направо беше потресена,милата LaughingОт двете лъжички,които дадох,едната я изплю,другата уж я прие,ама определено не беше очарована от вкуса.Утре ще пробвам пак и ако не иска,ще дам картоф или тиква.Вече се чудя дали кашата беше добър избор за първа храна.Белверде,започнах с каша,защото навсякъде пише,че била най-щадяща за стомахчето,ама на вкус хич я няма.
Месечинке,и аз напоследък хич не съм доволна от Спиди-миналия вторник поръчах едни калъфи за телефона,чак вчера ми пратиха смс за доставката,но така и не дойдоха,нито вчера,нито днес.Еконт определено са по-бързи и по-коректни май.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 25 327
Ужас, значи днес да не чакам нищо, щом още вчерашните пратки не са разнесли ooooh! И аз съм с по-добри впечатления от Еконт.
А тази каша не се ли прави с мляко, то хич ли не и подобрява вкуса?

# 63
  • Мнения: X
Ивка, честито ви захранване  Twisted Evil пробвай пак утре и виж как ще е  Hug
И аз не харесвам Спийди, само Еконт  Peace
Кашпи, мм, и вие захранвате.. Hug прииска ми се и на мен да му видя муцуната на Анди като му натикам картофа в устата..мисля с него да започна..ама ще видим  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте момичета  Hug
Фери много благодаря за хубавата картичка и страхотното пожелание.Страшно много ни трогнахте Simple Smile Наистина много хубаво си я направила картичката  Hug
Емма продължава почти само да спи.Има за 24 часа не повече от 3-5 часа будни...Сутринта изяде 60мл мляко,т.е. към 11 защото все не мрънкаше за мляко а искаше пак да спи.После в 14:00 първо не искаше да яде,но после си изяде 150мл мляко.После ще й дам пюре да хапне.Не знам вече какво да мисля.След малко ще звънна на доктора,че досега имахме работа.Да видим дали ще вдигне.
Блонди как да се водя по нея?Ако я чакам да си каже,че е гладна няма да яде почти нищо  Sad Мога да пробвам 1 ден и после да ти кажа отзивите си като пробно,но нали е малко бебче и трябва да яде и ме е страх да я оставям да си прави каквото си иска,за да не седи гладна.
Оххх не знам вече с това ядене какво да правя...
Ивка и при нас кашата беше пълен провал  Mr. Green Не че картофа много го хареса,но пак беше по-добре.Най й харесват тиква и морков.

# 65
  • Мнения: 20
Сега ще ви цитирам какво пише в книжката за първата лъжичка твърда храна:

Дайте на бебето малка лъжичка и му позволете да си играе с нея,подканяйте го да се храни само,докато вие в същото време го храните с друга лъжица.Дръжте бебето в скута си,както когато го кърмите или го сложете да седи в детско столче за хранене.Поставяйте лъжичката м/у устните на бебето ,така че то да може да суче от нея.Поставянето на лъжичката по-дълбоко навътре в устата може да предизвика гадене или повръщане.Никога не насилвайте бебето да яде.Ако в началото отказва определена храна,то временно я изключете от менюто.Предложете я отново след една или две седмици.Въвеждайте новите храни когато бебето е гладно и в добро настроение.Избягвайте да храните детето когато е сънливо или  уморено.Отложете захранването при никнене на зъбки или при заболяване.
Оризовата каша е първата захранваща храна,препоръчана заради възможно най-ниския алергезиращ потенциал в сравнение с другите храни.

# 66
  • София - град
  • Мнения: 141
sea horse , ние все още не сме говорили. Но при нас са 2 педиатъра и общо взето ...малко ме интересува какво точно ще ми кажат. Константинова ако каже каша, ще й кажа че предпочитам тиква и до там...не могат да ме накарат да дам друго след като съм решила. Но не мисля и да я лъжа за да знае все пак ... А пък тази по ЗК, още не я познавам,но и с нея мисля така да процедирам.


Тайра, 60% от пишешите тук хранят на поискване. Когато детето е гладно то ще си покаже Peace
Моята Емма яде само на поискване от самото начало... не виждам да е заслабнала... Rolling Eyes

За Спииди,кума е куриер там. Имат не знам си колко камиона които заради скапаното време са закъснели.... Та от там това забавяне...

За отпечатъка...пълен провал ще я пробвам да стъпи ...ама довечера че сега се е разбесняла нещо...

# 67
  • Мнения: 251
Привет за втори път днес от мен Mr. Green
Бяхме на преглед.Потвърдиха алергия към млякото,назначиха ни лечение,назначиха куп изследвания и след празниците се залавяме да ги правим!Взеха секрет от окото да видим защо сълзи така!Наш рошко рева като магаре,в един ужас изпадна.Обясних му,че никой няма да го вземе щом така реве,тъй че да не се безпокои излишно Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В този ред на мисли лекарката ме попита дали съм захранила.Казах,че не съм и смятам преди 6 месец да не го правя.Жената каза,че така е по-добре и че в днешно време много майките бързали да захранят .Сега да не ме погнете заради това изказване,просто споделям Hug Hug
Тайра,защо не я заведеш някъде на преглед,ако те притеснява нещо?Аз така процедирам като не ми отговори личната.А и след изказването,че нищо няма щом има слуз във фекалиите и целият е в петна,просто оставам без коментар Sick
Блонди,много натоварена програма Mr. Green
Аз щях да забравя.Благодаря много на Ани Заф за картичката.Еххх,колко хубаво било да получаваш картички Hug Hug Hug
Аз съм на принудителна диета.И май май има резултат.То не остана какво да ям.Ядки не може,сладко не може,само ябълки и круши,млечни не може.Картофи и ориз само Crossing Arms  Разкош
Ати,вие на какво АМ сте?
Софи,според мен в някое златарско ателие би трябвало да могат да ти направят това,което искаш
 Hug

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Марги как се потвърди алергията-с какво изследване?
Ти кърмеше ли?Извинявай за въпросите де,ама нали и ние сме със съмнение за АБКМ,въпреки че нито едно изследване не потвърди това.
Ако кърмиш най удачно е да пазиш диета и да продължиш ,ако не ще си на Фризопеп
Ох,кой знае с какви боклуци се тъпчем,че така реагират малките шушулки... ooooh!

И какво лечение назначиха?  Hug

Последна редакция: пт, 28 дек 2012, 17:01 от Princess Leia

# 69
  • Мнения: 216
Ати,вие на какво АМ сте?

Фризопеп.

Смесих с АМ, същото нещо, само консистенцията стана по- приемлива, нооо... само според мен.  Joy Не ми се ще да предлагам за сега друго. Много нови неща ще му станат. Другата седмица може да пробвам тиква, преди малко му купих и едно бурканче морков. За сега, обаче  Mr. Green само картошки.

Мммм, бях да видя плетката, става уникално.  Heart Eyes.

Отивам да се къпя, че тази вечер сме на гости.  Crazy

# 70
  • Мнения: 98
Месечинке,дойде ми пратката преди малко,а е пусната на 19 още.Не стига,че закъсняха толкова,а и експресна доставка са ми таксували ConfusedУтре ще работят,дано твоите неща пристигнат по-бързо.
beauty_,големи физиономии бяха при нас,яд ме е,че не я снимах.Омазана,учудена,голям майтап.То сигурно всички бебета са така в началото.
Ние излизахме на разходка и се запасих с пюрета-взех на Хип-само тиква,само картоф,и морков.Два-три дни ще давам  каша и после ще почна с пюрета.Взех на Хип,Био пише на тях,дали са хубави newsm78
Диди,голямо благодаря за картичката, хубавите пожелания и милия жест Hug

# 71
  • Мнения: 1 111
Тайра,остави бебето да покаже кога е гладно Peace
С това постоянно настояване най много да направиш детето злоядо.

# 72
  • Мнения: 251
Принцеса Леа,стана на петна и е със слуз в изпражненията.Да,кърмя го и го дохранвам.Аз вече съм на диета,но продължава да има слуз.Назначиха изследвания,за да се види за какво точно  иде реч.Дори ни изпращат на изследване за лактозна непоносимост ( май така се казваше),макар да е малко вероятно,тъй като добре наддаваме на месец.Не запомних всичко,а бележката е в ММ Close
Ох,сега виждам,че си питала и за лечението.2 вида капки-фенистил и другите не ги запомних,мажем с а-дерма и с елоком крем.АМ на НАН,но точно него не смятам да взимам
Ати,благодаря за отговора! Hug

Последна редакция: пт, 28 дек 2012, 17:58 от Margi_K

# 73
  • Мнения: 216
Ивка, при мен, само картофа е First potato, другите са био морков и био тиква.

Марги, само за протокола, ние май сме с лактозна или с АБКМ. Първите 4 месеца вдигахме по кило, за петият сме вдигнали 600 гр. От 2760, вече сме 7 300.  Сега ще видим как ще се представим шестият, но въпреки всичко, Виктор винаги е качвал доооста добре.  Hug  bouquet

# 74
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Belverde, картофът винаги така става като се пасира. Или трябва съвсем кратко да се пасира, или само да се намачка. Simple Smile Колкото повече се пасира, по-лепкав става, поне при мен.
Радвам се че картичките пристигат, сравнително навреме. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт