Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 163
  • 725
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 318
И аз бързам да се похваля с новото си червило на Перфект, което е много меко и предполагам, че няма да изсушава устните Simple Smile Ако някой вече има опит с тях, ще се радвам да споделите мнението си за тях в дългосрочен план Simple Smile

# 151
  • Мнения: 6 214
И аз бързам да се похваля с новото си червило на Перфект, което е много меко и предполагам, че няма да изсушава устните Simple Smile Ако някой вече има опит с тях, ще се радвам да споделите мнението си за тях в дългосрочен план Simple Smile
Казаха ми, че са български.

# 152
  • Мнения: 1 339
Момичета, препоръчайте ми хубав лакочистител без остра миризма на ацетон Rolling Eyes Последния път взех розов лакочистител на "Форте" без ацетон, тъй като бях с ноктопластика, но мирише доста силно. Сега съм без ноктопластика така, че не е проблем да е с ацетон. Благодаря предварително  Hug

# 153
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Момичета, препоръчайте ми хубав лакочистител без остра миризма на ацетон Rolling Eyes Последния път взех розов лакочистител на "Форте" без ацетон, тъй като бях с ноктопластика, но мирише доста силно. Сега съм без ноктопластика така, че не е проблем да е с ацетон. Благодаря предварително  Hug
Зеленият на Лили! Откакто ми го препоръчаха тук ,само такъв купувам Peace

# 154
  • Мнения: 318
И аз бързам да се похваля с новото си червило на Перфект, което е много меко и предполагам, че няма да изсушава устните Simple Smile Ако някой вече има опит с тях, ще се радвам да споделите мнението си за тях в дългосрочен план Simple Smile
Казаха ми, че са български.

Не знам дали са български (макар, че някой беше писал, че са), но на опаковката пише, че е произведено за Виан ТВ ООД София от Atas Cosmetic, докато на лаковете им пише, че са произведени от Виан ТВ ООД София.

# 155
  • Мнения: 2 028
Момичета, препоръчайте ми хубав лакочистител без остра миризма на ацетон Rolling Eyes Последния път взех розов лакочистител на "Форте" без ацетон, тъй като бях с ноктопластика, но мирише доста силно. Сега съм без ноктопластика така, че не е проблем да е с ацетон. Благодаря предварително  Hug
Синият овлажняващ лакочистител на Есенс  мирише на кокос. Аз определено имам непоносимост към силният мирис на ацетон, а с този се погаждаме отлично.

# 156
  • София
  • Мнения: 22 769
Момичета, препоръчайте ми хубав лакочистител без остра миризма на ацетон Rolling Eyes Последния път взех розов лакочистител на "Форте" без ацетон, тъй като бях с ноктопластика, но мирише доста силно. Сега съм без ноктопластика така, че не е проблем да е с ацетон. Благодаря предварително  Hug
Зеленият на Лили! Откакто ми го препоръчаха тук ,само такъв купувам Peace

Подкрепям с две ръце - Зеления на "Лили". Страхотен е, лесно сваля лака и похранва! Не е скъп. Simple Smile

# 157
  • София
  • Мнения: 22 769
И аз бързам да се похваля с новото си червило на Перфект, което е много меко и предполагам, че няма да изсушава устните Simple Smile Ако някой вече има опит с тях, ще се радвам да споделите мнението си за тях в дългосрочен план Simple Smile
Казаха ми, че са български.

Не знам дали са български (макар, че някой беше писал, че са), но на опаковката пише, че е произведено за Виан ТВ ООД София от Atas Cosmetic, докато на лаковете им пише, че са произведени от Виан ТВ ООД София.


Аз знам, че е българска марка.
Моля, ако някой е ползвал червилата на "Перфект" да сподели. Очаквам повече инфо.  Simple Smile

# 158
  • Мнения: 1 339
Благодаря Ви, момичета! Май ще се спра на лакочистителя на "Есенс", тъй като нямаме магазин на "Лили" в Добрич Sad

# 159
  • Мнения: X
И аз бързам да се похваля с новото си червило на Перфект, което е много меко и предполагам, че няма да изсушава устните Simple Smile Ако някой вече има опит с тях, ще се радвам да споделите мнението си за тях в дългосрочен план Simple Smile
Казаха ми, че са български.

Не знам дали са български (макар, че някой беше писал, че са), но на опаковката пише, че е произведено за Виан ТВ ООД София от Atas Cosmetic, докато на лаковете им пише, че са произведени от Виан ТВ ООД София.


Аз знам, че е българска марка.
Моля, ако някой е ползвал червилата на "Перфект" да сподели. Очаквам повече инфо.  Simple Smile

От червилата на Мода съм мн доволна. Евтини около 2.50 лв, плътни, трайни, с хубави цветове и блясък. Но малко трудно се намират, само по малките магазинчета.

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Спиралата на Golden rose  изсъхна прекалено бързо. Имам лилава и оранжева. Някакъв трик има ли да ги оправя защото ми харесват и не искам да ги хвърлям?
Може да сложиш малко масло ,примерно бадемово на Икаров или малко количество околоочен крем,но според мен не си струва,остват и едри парчета и като цяло по-добре си купи спирала на Римел,която не изсъхва бързо и ползвай четката от Голдън Роуз или просто ползвай друга спирала,ако държиш на Голдън Роуз-всеки месец с нова спирала,няма как

# 161
  • Мнения: 1 404
Купих тези неща:





от ДМ, за около 3 лв всяко.
Доволна съм, бих казала, като всеки шампоан или маска за коса от по-скъп клас, не отстъпват по нищо.

# 162
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Първо за спиралите на ГР.. аз ги ползвам по няколко месеца и не ми засъхват  Peace (Говоря за постянна употреба,а не веднъж седмично)

Лакочистителите на Есенс са супер.... махат ми и глитър без чакане  Mr. Green

Благодаря на Тереса, която сподели за топ-лака на ГР с гел ефект... чуден е за 3-то си лева   bouquet 

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Спиралата на Golden rose  изсъхна прекалено бързо. Имам лилава и оранжева. Някакъв трик има ли да ги оправя защото ми харесват и не искам да ги хвърлям?
Може да сложиш малко масло ,примерно бадемово на Икаров или малко количество околоочен крем,но според мен не си струва,остват и едри парчета и като цяло по-добре си купи спирала на Римел,която не изсъхва бързо и ползвай четката от Голдън Роуз или просто ползвай друга спирала,ако държиш на Голдън Роуз-всеки месец с нова спирала,няма как

Аз правя точно така - имам спирала на Римел и оранжевата на Голдън Роуз. Ползвам четката на Голдън роуз и туша от Римел. Въобще не съм доволна от Римел Scandaleyes /черната с оранжева капачка/, но тези на ГР са много добри. Вярно, че изсъхват бързо, но стигат за месец-два, а и цената им е достатъчно ниска, за да не е проблем това.

# 164
  • Мнения: 0
И аз бързам да се похваля с новото си червило на Перфект, което е много меко и предполагам, че няма да изсушава устните Simple Smile Ако някой вече има опит с тях, ще се радвам да споделите мнението си за тях в дългосрочен план Simple Smile
Ползвала съм ги преди години,когато ги пуснаха на пазара.Не бях очарована от тях.Вчера и аз се сдобих с червило,някаква марка isabelle dupont -продуктите им изглеждат сравнително добре.

Общи условия

Активация на акаунт