Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 276
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз също ползвам 180 на Колор стей и светлия вариант на Гарние за мазна кожа ми пасва перфектно като цвят. Peace

# 661
  • Мнения: 32
Здравейте мили момичета и тук-таме момчета. Темата е уникална от известно време чета и не мога да се спра. Първо искам  да похваля - интимен гел на Agiva и двата цвята, и същите кърпички, много съм претенциозна на тая тема, но накрая открих хубав гел

http://www.remedium.bg/catalog_img/243527.jpg

Другото, което искам да похваля с 10 ръце (ако имах толкова  Grinning) е един крем против изпотяване, от вече споменатия в предишната тема сирийски магазин на Кр.село, такова уникално попадение не знам дали някога съм си купувала. Открих го миналото лято и от тогава не признавам друг продукт. Има го в най-различни миризми, на мен ай ми допадна червения - аромата е на току що изкъпано, чистичко...
Ще помоля и за помощ - кажете продукти за коса и лице (смесена към мазна кожа)при употреба на силно варовита вода. Тая вода ми съсипа и косата и кожата.
Благодаря, че ви има

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 41 061
Здравейте мили момичета и тук-таме момчета. Темата е уникална от известно време чета и не мога да се спра. Първо искам  да похваля - интимен гел на Agiva и двата цвята, и същите кърпички, много съм претенциозна на тая тема, но накрая открих хубав гел

http://www.remedium.bg/catalog_img/243527.jpg

Другото, което искам да похваля с 10 ръце (ако имах толкова  Grinning) е един крем против изпотяване, от вече споменатия в предишната тема сирийски магазин на Кр.село, такова уникално попадение не знам дали някога съм си купувала. Открих го миналото лято и от тогава не признавам друг продукт. Има го в най-различни миризми, на мен ай ми допадна червения - аромата е на току що изкъпано, чистичко...
Ще помоля и за помощ - кажете продукти за коса и лице (смесена към мазна кожа)при употреба на силно варовита вода. Тая вода ми съсипа и косата и кожата.
Благодаря, че ви има

Може ли някаква снимка на тоя крем против изпотяването Rolling Eyes Само там ли го продават и каква е цената?

# 663
  • София
  • Мнения: 23 173
И аз съм много доволна от интимния гел на Agiva, червения. Страхотен е и е евтин!

И аз моля fakeangel да покаже крема против изпотяване и цена. Благодаря!   bouquet

Последна редакция: пт, 08 фев 2013, 13:13 от nikolinanik

# 664
  • Мнения: 2 826
И мен ме заинтригува крема против изпотяване.

# 665
  • София
  • Мнения: 1 914
И мен.  Grinning И как точно се ползва. Самостоятелно предполагам, но само намазваш ли? Не лепне ли?

# 666
  • Мнения: 32
Веднага казвам, за огромно съжаление търсих снимка, но няма. Той е някакъв много интересен крем с аромати различни, напълно естествени съставки, каквито са всички продукти в магазина. А самия магазин - по-скоро магазинче, има точно 10 неща, и по никакъв начин не прави впечатление (поне на мен). Кремчето се намазва под мишниците  и това е, на мен не ми лепне. Въпросните кутийки с крем стоят точно до вратата, ако от не са ги преместили.  Ще опитам да снимам кутийката с телефона, защото апарат нямам и ще я пусна, не знам дали е разрешено.....?

# 667
  • Мнения: 36 204
снимай  Simple Smile

# 668
  • Мнения: 32






състава, че не се вижда добре - балсам, глицерин, билкови масла, перлена пудра, натурални аромати, консервиращи средства.

# 669
  • София
  • Мнения: 23 173
fakeangel , много благодаря за инфото и снимките.    bouquet Hug  Магазинчето се  намира зад пункта за плащане на битови сметки и магазина за кристаи, на ъгъла точно, нали?

Цена?  Simple Smile

# 670
  • Мнения: 32
А за мене пък е удоволствие да ви споделя. Струва 5 лв. Магазинчето е на уличката с ДСК, отсрещната страна, точно на ъгъл се пада, до него има май магазин за шалчета. А срещу него мисля, че имаше магазин за зехтин и маслини.
А и аз да си повторя въпроса, че силно варовитата вода много ме мъчи, ще съм благодарна и ако някой препоръча за лице и коса продукти.

П.П. Забравих да кажа, че кремчето е изключително икономично, имам го от ноември миналата година и не съм изхабила и 1/3 , слага се по мъничко и действа безотказно, дано е така и при вас.

Последна редакция: пт, 08 фев 2013, 20:34 от fakeangel

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 440
 Twisted Evil Завид!!! В Пловдив си нямаме такъв магазин. Имам ходене в Сф, но за съжаление по болници и няма да ми е до мгазини  Sunglasses Но пък и аз искам  Crazy
 Peace Желаещи да ми изпратят кремче, ще се разберем  Mr. Green

# 672
  • Мнения: 32
Twisted Evil Завид!!! В Пловдив си нямаме такъв магазин. Имам ходене в Сф, но за съжаление по болници и няма да ми е до мгазини  Sunglasses Но пък и аз искам  Crazy
 Peace Желаещи да ми изпратят кремче, ще се разберем  Mr. Green

Аз за огромно може съжаление, не живея в бг  Cry иначе с удоволствие да помогна...

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 41 061
Twisted Evil Завид!!! В Пловдив си нямаме такъв магазин. Имам ходене в Сф, но за съжаление по болници и няма да ми е до мгазини  Sunglasses Но пък и аз искам  Crazy
 Peace Желаещи да ми изпратят кремче, ще се разберем  Mr. Green

+1 Peace Дали няма в тая новата дрогерия Лили в Тракия newsm78

fakeangel,ей...отвори ни работа сега Mr. Green Peace

# 674
  • Сливен
  • Мнения: 4 089
Би трябвало да може да се поръча от този сайт http://seisabansoap.eu/index.php.Писах им ,защото не го намирам на сайта.Когато ми отговорят ще споделя .

Общи условия

Активация на акаунт