Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Мойто бурканче е с розов етикет ROSE PETALS JAM на фирмата Джем и Джем.230 гр.
Ще препиша и съдържанието-маслодайна роза 45г/100г , глюкозо-фруктозен сироп,захар,желиращ агент,пектин,регулатор на киселинност лимонена киселина.
Яде се по една лъжичка сутрин на гладно и вечер точно като си легнеш,смисъл нищо да не ядеш след това.Не ме боли коремчето,не къркори,не се мъча с неприятното подуване,не вися в тоалетна с горещи молби към провидението да ми помогне в тая работа  Mr. Green -така ми действа.
Ама много гадно на вкус бе! Sick Стискам устата и едва го преглъщам.

# 16
  • Мнения: 14
Роси, пропуснала съм факта, че има вече готови изследвания на други момичета... хем се старая да чета всичко. Предполагам тепърва ще идват още много резултати предвид още колко мами има с термин до края на юли и дай Боже всички да са добри  Rolling Eyes

Иначе аз нямам никакви стойности на хормони, само рисковете от 5 болести на база кръвните изследвания и съответстващите им възрастови рискове.

# 17
  • Мнения: 8
Здравейте и Честита Коледа на всички с пожелания за много здраве и щастие!
Кате   bouquet
И аз имам проблем с ходенето до wc и пия сироп лактулоза, когато се наложи и помага.
Преди 2 седмици бях на скрининг и бхс и резултатите са повече от прекрасни. Първото предположение е за момче Simple Smile

# 18
  • Мнения: 8
Цитат
Само не мога да се начудя как можеш все още да даваш такива отговори с които можеш да притесниш някой?Аз отдавна никъде не съм споменавала твоето име,а ти гузен негонен бяга и не спираш да намесваш името ми!!

 smile3501

# 19
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ахи, аз бях в метрото и се притеснявах да не прекъсне връзката, така че не съм забелязала, твоето притеснение  Simple Smile Следващия път ще се радвам и на живо да се получи комуникацията помежду ни  Simple Smile

Брех, като дойде вечерта и все едно някой слон ми сяда на корема  Crossing Arms Много ми се гади. Май сутрешното гадене беше по-добър вариант  Sick Майка ми казва, че ще е момиче щом повръщам толкова, при все, че с първата ми бременност да съм повръщала 2-3 пъти и то насила. Каквото и да е - здраво да е.  Peace

# 20
  • Мнения: 61
Еви, значи имаш готовите резултати. Това са цифри и щом писа че ти се струват добри, значи са такива. Доколкото разбрах гледа се изчисления, а не възрастовия риск.

# 21
  • София
  • Мнения: 802
Роси, аз съм с отрицателен резус фактор и затова имам дълъг опит.
Отговорът за теб е: на таткото РФ е важен само дотолкова, колкото бебето може да наследи неговия.
За теб, а пък и за бебето,  никакви опасности при раждането няма, щом си с положителен РФ  Peace

Ех, хубаво би било бебока ти да наследи АВ кръвната група на таткото, толкова е рядка. А ако е с положителен РФ, ще може да приема от доста групи кръв.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
така да се включа и аз набързо в новата темичка с няколко неща...

Първо понеже видях че ме споменахте по-рано, Роси наистина това което написа първоначално ме доведе до мисълта че съм болна и че не мога да се излекувам и че е наследствено и т.н. Добре че не съм от най-притеснителните и гледам да изчакам лекар да ми го каже. Та проблем нямам! Не съм и болна...но пък kriani тук беше абсолютно права като каза че си ме притеснила. Не искам да се заяждам с теб само те моля да се въздържаш от такива коментари, защото не всички момичета са като мен да чакат да го чуят от лекаря, някой се ошашкват яко като им се подхвърли такава информация по форум. Не целя да те обидя просто да ти направя вметка и се надявам да няма сърдити накрая, защото не ми е това целта тук. Все пак сме много и трябва да сме толерантни, и нека си помагаме само ако сме сигурни в това което пишем  Naughty,

Другото което исках да кажа на Руми, че проблем може да стане единствено ако майката е с -, но ако тя е с + няма проблем независимо от бащата. Но дори и да има несъвместимост имайте на предвид че тя рядко се изразява при първата бременност, просто след раждането се бие инжекция за да не се получи при втора бременност. Надявам се да сте разбрали, ако не казвайте ще ви намеря статията която съм чела Simple Smile

Искам да пожелая на всички приятни празници и много веселби Simple Smile Аз няма да мога да влизам тия дни че сутринта рано заминаваме Simple Smile

# 23
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Добро утро  Hug
Тази сутрин сте много поспаливи  Simple Smile



Желая на всички хубав и усмихнат ден   bouquet При нас нещо се опитва да ни отвее вятър, мислех да ходя да се помоткам по магазините, ама май ще си мързелувам  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 617
Уф момичета сега си гледах снимката от последния ехограф и онези снимки за определяне на пола, който някой беше пуснал по-рано. Еми сега на почти 100% съм сигурна че ще имам пак момченце, а така исках момиченце  Sad. Пък за трето вече не се наемам  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 273
Добро утро и от мен.Страхотна нова темичка.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 486
Кате,  Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 61
Добро утро и от мен.
Таничка, приемам забележата ти като положителна критика към мен  Hug. Съгласна съм с теб. Просто тогава точно разбрах за това нещо - прееклампсия и исках да споделя. Доста тъпо от моя страна да го вмъкна между редовете с които се опитвам да ти обясня че задържането на течности е нормално за бременните. От кратката ни среща разбрах за теб че си доста уравновесена и спокойна и няма как да изпаднеш в паника от подобно нещо.
Така е, много сме и сме различни. Аз лично предпочитам да знам какво може да означава всяко отклонение от нормите или поне в каква насока да търся проблема. За мен основната цел на форума е не да се хвалим с добри резултати и симптоми на бременността, а да даваме и получаваме информация. Затова като науча нещо ново за мен веднага бързам да го споделя с вас. Аз поне съм доста доволна като разбера нещо неизвестно ми досега от вас, независимо дали е хубаво или лошо.
А имам толкова неизвестни все още. И като слушам сестра ми, дето толкова се информираше и въпреки това е направила съществени грешки в отглеждането и направо се плаша.
Благодаря за отговорите за резус фактора. И аз се разрових из нета и намерих интересни научни обяснения на процеса

П.П. Моргана, рано е да си толкова категорична. По спомен докторката на ранния скрининг ми каза: "на този етап пола можем само да го прогнозираме" и ми даде 75 %  за момиче и пак подчерта че това е САМО ПРОГНОЗА

Последна редакция: сб, 29 дек 2012, 10:06 от rosi.to

# 28
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
А имам толкова неизвестни все още. И като слушам сестра ми, дето толкова се информираше и въпреки това е направила съществени грешки в отглеждането и направо се плаша.

Ще правим грешки винаги...за добро или лошо, но ще ги има. Хубаво е, че ще се поучаваме от тях и ако не на нас, то поне ще можем да помогнем на децата си след време  Hug Не бива да се плашим от тях, а да ги посрещаме и поправяме навреме.

terpsyhoraHug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 61
Ох, момичета вчера нали платих интернета и моя като заседна  стоя до 2.30.  Сега си спи сладко сладко на леглото а аз го чакам да става да ходим да му купувам подарък. Много ли ще съм лоша ако го събудя. Скучно ми е  Weary

Общи условия

Активация на акаунт