Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Такам, аз реших пак да пиша само да не объркам имената пак  Laughing
Близна4е спокоино, леля ми е имала ТРИзнаци преди години и си е било зор, но и трите са живи и здрави. А и трябва да се има в предвит 4е преди не е имало такива техники и неща, така 4е спокоино вси4ко ще е наред.  Hug Може да е малко по трудно но ще си имаш две ангел4ета - не всеки го може това.  newsm03

Гери и моя приятел иска да ме води сега за петък, събот и неделя на Пампорово, но на мен още ми е лошо и май го отложихме за другия месец. А иначе аз си мислих да се пързалям с наилона по дупе  Laughing

А относно мъжете и домакинската работа аз не мога да се оплача. Целия декември месец е готвил той, аз само от време на време се мъчих с прахосмукачката. Вярно, че пак си имаше моменти в които ми мрънкаше, че по цял ден съм в нас а не съм почистила, ама аз съм много спокоен човек така че хич не му обръщам внимание. То ако не му хареса нещо ми да го направи по добре.  Simple Smile Sunglasses

Надявам се тоя път да съм се справила по добре.  newsm78 Внимавах!  Wink

# 721
  • София
  • Мнения: 802
PeHu, пак си се объркала  hahaha Близначето самата тя е близначка, а чака едно детенце. За някой друг е било съобщението ти.

Данче, кажи за какво конкретно ти трябват илачи - за гърло ли, за глава ли, температура?

Момичета, аз пия Биозин Мама - имуностимулатор, абсолютно безвреден. Горещо препоръчвам, не съм имала и един сопол досега, а не се пазя никак, около мен все хора с техните бацили, нямам нищичко! От лекар ми е предписан...

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
хахаххах Рени, много ме кефиш честно   bouquet

# 723
  • София
  • Мнения: 377
 Joy Joy Joy Аз ви казвам, че Рени е опасна! Joy Joy Joy

Надуших я аз още вчера!
Освен за Близначето си объркала Гери с Роси. Роси ходи на Пампорово и тази снимка с гумата е нейна. А Гери днес заминава за Узана.
Нищо, нищо давай. Колкото и да ми е зле и кофти за Близначето и Данчето ти успяваш да ме разсмееш с глас!

# 724
  • Мнения: 1
Ми то пак е било за нея, ама аз си мислих, 4е се притеснява защото има близна4ета.  Cry Cry Пак се извинявам!  Peace Просто съм в тази тема от скоро, а то даже май имаше и друг пост от преди това и не ви "познавам"  Embarassed Embarassed Embarassed
Ох, както и да е ве4е няма да се мъ4а да пиша. По добре отколкото да си спамя само  Sad но поне ще ви 4ета  Sunglasses

# 725
  • Мнения: 617
ААА Рени не така душа пиши си.  Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 377
Стига де Рени, ние се майтапим. Знам, че не се сърдиш. Не може да знаеш всичко като си отскоро. С времето ще се опознаем повече и ще свикнем една с друга. Моля те   bouquet не спирай да пишеш с нас. Какво толкова като си се объркала, много важно просто ни разсмя. Hug

# 727
  • Мнения: X
Blizna4e, стискам палци малката да се оправи бързо и да можеш да си почиваш повече.
Всичко ще бъде наред Hug

# 728
  • Мнения: 1 350
Ренииии,ще ме умориш беее  hahaha hahaha hahaha
Веси ,за мен пък защо ти е кофтииии  Laughing Laughing Laughing Аз само съм леко настинала ,май нещо ме обърка,ще излезе ,че е заразно  hahaha
Сандалка ,настинала съм ,леко ме боли гърло ,лека хрема ,това е !
Рени,да не си помислила да спираш да пишеш !Тук сме за да си помагаме ,с времето ще ни оопзнаеш по-добре ,сигурна съм ! Hug  Много е свежо присъствието ти ! Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 802
Хей, Ренкаааа, няма да се обиждаш и няма да се отказваш, чу ли!  Hug
Представям си, колко е трудно за нов човек да се оправи сред всичките ни имена, истории и щуротии.
Ние си те бъзикаме така с добрина, много си сладка  Hug Няма да се цупкаш, нали? Ще улучиш по-нататък, пък ние ще няма да се смеем така  Peace

Иначе Близначето се притеснява, защото има двурога матка. В единият рог е бебето, а в другия има миома. Много е за притеснение,спор няма. Но щом докторите масово я подкрепят, че нещата ще са наред, значи така ще е! Хау!

# 730
  • Мнения: 61
Рени  Hug, моля те пиши по често. Така ме развеселяваш. Едвам се сдържам да не прихна гласно от смях. Вчера вечерта докато гледах ТВ и всеки път като пуснеха онази ужасна реклама за сирене Булка и се сещах за теб и твоето сиренце  newsm62

# 731
  • София
  • Мнения: 377

Веси ,за мен пък защо ти е кофтииии  Laughing Laughing Laughing Аз само съм леко настинала ,май нещо ме обърка,ще излезе ,че е заразно  hahaha

А Данче не съм. newsm62 Ама нали търсиш илачи за оправяне и аз се бях замислила да се сетя за нещо което ще ти помогне и тогава Ренката ме разби с поста си.

# 732
  • София
  • Мнения: 802
Данче, един илач тук ми каза Гери - другото Гери, което е Герито. Приложих го на щерката при настинка с гърло (май това беше един от новите грипове, по-леките) и я оправи за 1 ден!  Peace
Лесно и просто, но трябва да се спази рецептурата. Изстискваш 2 лимона, само това. Пиеш. После не бива нищо да се яде и пие няколко часа. Аз го направих вечерта преди лягане. На сутринта почти й беше минало. Почти, защото съвсем лека болка в гърлото се обаждаше, но лекарства и илачи ми отказа.

Хей, Роси, ама много ми е кеф, че не само аз намирам тая реклама за ужасна  Twisted Evil Отврат голям - за тези като мен, дето цици нямат. Как може така да ме дискриминират  Crossing Arms

# 733
  • Мнения: 371
Рени не се притеснявай изобщо, тук май повечето сме поизветрели малко, но то си е нормално за бременните  Mr. Green и аз съм много разсеяна  Wink
Сандалка компресите му слагах на гръбчето и на гърдите, в/у надупчен с игла вестник на 2 ката мажа 1 лъжица мед и му го налагам и така спи цяла вечер, обаче как се омазваше  ooooh! но наистина помогна

# 734
  • Мнения: 61
В класацията на най ужасните реклами за мен първото място се държи стабилно от тази на натурални сокове Фрутели. Добре че я махнаха от ефир. Заканила съм се никога да не опитвам този сок.

Общи условия

Активация на акаунт