Витилиго

  • 224 627
  • 906
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 32
Здравейте! И аз имам Витилиго от около 6 месеца но започнах да се лекувам едва преди 2месеца с VITIX tabletki и едни капки за укрепване на организма "елексир" те са на билкова основа и част от петната започнаха да избледняват.Дано има ефект и да изчезнат напълно Praynig

# 751
Ами какво да ви кажа и аз сам една от всички вас.Имам витилиго от 5 6 години.Парво ми излязоха петна около очите.След това минаха около 3 4 години без да ми излизат никаде другаде,но това лято ми излязоха нови петна на челото,по ръцете и малко под лакътя.Мажа ги с един лосион който ми препоръча една моя приателка МЕЛАГЕНИНА ПЛЮС се казва.Мажа се някъдеот 3 месеца.Да ви кажа няма голям ефект,само където около петната кожата малко потамня,но и е рано още де .Пише че към 7 8 месец се появявал ефекта.Така че мога само да стоя и да чакам. Confused

# 752
Наскоро бях питала, за един познат какво може да се направи по случая. Прилагат също лечение с фолиева киселина, някакви витамини, солариум / UV- oблъчване. Също така има траен грим- Camouflage. Водоустойчив и се прикрива не само витилигото, а и други козметични проблеми.
Поздрави Grinning

Zdraveite az syshto imam problem vitiligo bihte li mikazali ot kyde moga da kupq i namerq tozi traen grim-Camouflage

Predvaritelno vi blagodarq
Pozdravi
Aleniq

# 753
Zabolqvaneto go imam ot 6-7g.Izpolzvam sam stra6no mn ne6ta :da qm byz,pil sam xapcheta i se izlagax na slance(zabravix markata poneje be6e stra6no otdavna,1to koeto si spomnqm ,che bqxa mi izpisani v Sf).mazal sam si cqloto tqlo s zastoqli orexi v zextin i sam se pekal na slanceto dokato izsaxne (po 15-20 min na strana),izprobvax ne6ta na kompaniqta Aloe Vera,prilagal sam dieta samo s zelen4yci,mazal sam se s raztopeno maslo i bilki,pil sam 4aiove  Wink  Wink abe opasna rabota.Ne bix kzl ,che sam sviknal s bolesta. No az izpolzvam fondio ten daje sega mislq da si kopyvam sprei za ten i opredeleno se 4yvstavam mn po-dobre i vaob6te ne mislq za Vitiligo kogato izpolzvam takava kozmetika
koqto prikriva petnata.

Zdraveite i az imam problem vitiligo bihte li mi kazali ot kyde moga da si zakupq takava kozmetika?
Blagodarq

# 754
  • Мнения: 1
Здравейте приятели и аз съм с витилиго.Получих го преди 11 години в началото имах само на палците на ръцете,вече имам доста петна.Пробвала съм на Д-р Порязов билките и крема почти година в началото имах малко оцветяване на петната но дотам после всичко избледня отново получавах все повече петна, пих и Пигменто не знам дали е на същата фирма но след това не можах да го намеря и спрях с всичко .Сега отново имам кураж за борба с проклетите петна . Искам да пробвам с Пигменто таблетки и крема ,но незнам дали мога да ги намеря и двете.Някой има ли някакви резултати от тази комбинация и горе долу за какъв период, знам че всичко става много бавно но поне да мога да преценя  дали на мен ще ми действа защото всеки организъм е различен.Благодаря Ви, че вече не съм сама в тази наша битка!

# 755
  • Мнения: 122
Ето какво намерих като козметика:  http://www.dermablend.com/BeforeAndAfter.aspx   
Пепоръчва се като една от най- добре маскираща козметика. Не съм ползвала тази "дермабленд", но от снимките- "преди" и "след" изглежда, че върши добра работа newsm78

# 756
Ето какво намерих като козметика:  http://www.dermablend.com/BeforeAndAfter.aspx   
Пепоръчва се като една от най- добре маскираща козметика. Не съм ползвала тази "дермабленд", но от снимките- "преди" и "след" изглежда, че върши добра работа newsm78




хубаво ама аз не разбрах нищо Sad не знам друг език освен бг

# 757
  • Мнения: 122
Елинел, здравей, ами просто показват на снимката как продукта покрива дефекти, причинени от различно заболяване. Но аз мисля, че със всеки по- тъмен фон де тен същата работа може да се свърши newsm78
Аз вече доста лунички получих, да видим какво ще стане по- нататък... Joy
Хей, сладури, къде изчезнахте? или ентусиазма само се загуби? Sad Хайде, пишете, че има много новодошли и нека да им дадем надежда Heart Eyes

# 758
  • Мнения: 4 651
Отпуска, кеф .....
Браво за луничките Simple Smile.
Аз какво да пиша, всякакви лечения зарязах нещо, докато отпускарствам. Забравих си торбата с витамините на 300 км от тука и вече втори ден ме мързи да ида да си купя. Мазах се 3 дена с чесън, ама само едно петно, че много ме мързеше  Mr. Green Следващите дни и това ме мързеше да правя и минах на ядене на чесън  Joy
Изобщо ... мързел е ключовата дума при мен Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 759
  • Мнения: 122
f(x) здравей, по малко мързел имаме всички Party ако трябва да признаем Joy добре дошла обратно с нови сили!!! Laughing

# 760
здравейте другари и другарки! Grinning
виждам че има напредак в общата ни борба а и колектива става все по силен
привет на новите попълнение!при мен лично има промяна петната станаха малко по тъмни и започват да се разместват(в добра посока) до кога ще е така не знам но се надявам да продължава, нека се движи бавно но поне пък се надявам де е сигурно  Simple Smile
аз сега се мажа с чесън,елидел(преди малко повече от седмица и с витикс)
ям целина,магданоз,моркови,пипер, домати,яйца....
днес си направих почивка защото ще ми втръсне съвсем...
общо взето това е при мен!
а и честит ви празник с малко закъснение!(на патерица)

# 761
здравейте ,виждам нови попълнения тук ,добре дошли на всички и успешна борба.

# 762
Значиии да ви се похваля..И аз още не мога да повярвам,но откакто се мажа с кремчето и пия чая на д-р Порязов забелязох,че на носа си вече почти(казвам почти останало ми е едно петънце съвсем малко трябва да се навреш в мен,за да го видиш)Докато преди целия ми нос беше покрит и около него също.На брадата имам едно петно..Почнаха да се появяват петънца от нормалната ми кожа..Много се радвам и съм редовна в пиенето и мазането(от както съм започнала това лечение,не съм пропуснала нито един път да се намажа или да изпия чая!)Съвсем сериозна съм този път.. Sunglasses Радост голяма..А също така започнаха някак си да отдръпват петната по краката ми..Свиват се..Тая болест я имам от 7 годишна,сега съм на 15..Като бях 3 клас се лекувах с билките и кремчетата на Порязов и имаше ефект..Почти се бяха закрили..Бях несериозна и..Спрях лечението..Сега пак го почнах и се надявам до година-две да се закрият..Доктора каза,че може би ще останат едно-две петънца,но не големи..Малки..Абе и 3 да останат все пак няма да съм нашарена цялата..!И така..Има ефект..Пробвайте!Всичко пробвайте!Аз се мазах и със Витикс ама нямаше никакъв ефект! newsm78

# 763
Frozen_Tears - хубави новини носиш
как мисиш от какво най вече се дължи това?Елидел или билките на Порязов?(аз си мисля че от билките)

# 764
  • Мнения: 122
  Frozen Tears, браво! Радвам се за теб, както и за всеки, който има някакъв успех в опигментяването!!! Laughing Мисля, че е добра идея всеки, който забелязва промяна в добра насока да описва отново какво точно пие и се маже Joy Вече станахме разногледи #Crazy от много препоръки, но все пак е добре да видим какво е най- доброто newsm78 нали? Хайде, сполука в битката #2gunfire #2gunfire #2gunfire Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт