Витилиго

  • 224 073
  • 906
  •   1
Отговори
# 900
Djessica_88, за мен индивидуалното писане обезсмисля писането във форум. Не знам как по-ясно да го кажа.Това не е каталог всеки да си публикува обявата и да чака някой да се свърже с него.

Ако сте си приятелки или добри познати и разговорите ви са лични, ами пишете си.

Самата истина е, че тя иска да помогне, на онези които наистина искат да се лекуват, защото това не се случва на всеки от вас, като ви чета постовете, че понякога се сещате за еди какво си и после се чудите защо не сте се излекували...

Ако е така, още по зле. Направо е грозно. Вие ми пишете, а аз ще помогна на този, който ми изглежда сериозен.

И вече наистина - това е последното, което пиша по темата.

Не, не сме приятелки или познати... аз не я познавам както повечето от вас... Просто вярвам, че има лечение за тази болест и чуя ли нещо, което е полезно и е в състояние да се бори с тази болест, съм готова на какво ли не, само и само да се излекувам  Sad Може да прозвучи много наивно от моя страна, но все пак имам мъничка надеждичка, че всички може да се излекуват от тази болест...  Sad

# 901
  • Мнения: 281
ilence29,интересува ме хомеопата.Дай повече информация или координати,моля!

# 902
  • Мнения: 122
Djessica, радвам се за теб, че петното ти се е заличило!!! Laughing
И нека ако някой знае нещо освен билките на порязов да сподели с нас. Нека не се караме и обиждаме, и не си пищем поединично, нали затова сме всички в този форум- с надеждата, че някой нещо ще ни посъветва... Hug
 Хайде със здраве и чакам добри новини приятелчета Joy

# 903
  • Мнения: 19
ilence29,интересува ме хомеопата.Дай повече информация или координати,моля!
Здравейте отново на всички!Ето и координатите на този хомеопатот София за тези които се интересуват.
 Марио Бояджиев, ж.к. Дружба 2 ,бл.221, вх. 2 ап. 46
тел:02/9731025     моб. 0888 98 48 95
мейл: mario.b@datacom.bg
Подчертавам това не е реклама, аз самата не съм ходила при него .До колкото ми е известно първия преглед  е скъп, а  следващите ..по-малко.
Успех! ...и да не забравите да кажете за впечатленията!

# 904
eeeeeeeeeeeeeee никои не пише ,защо така?

# 905
  • Мнения: 56
Не знам защо никой не пише, но и аз като Rea 50 мисля, че не е нужно да се зараждат някакви лични спорове.


 smile3501 smile3501 smile3501 за Djessika - дано се заличат напълно петната и НИКОГА повече не се появят Hug[img]

# 906

Общи условия

Активация на акаунт