Витилиго

  • 224 350
  • 906
  •   1
Отговори
# 885
ТО4И,,,,,!!!!!!!!!!..........виж намери малко време доста сме в форума ,ако вземем да те занимаваме на пощата ,няма смисъл.тук с едно обяснение,ще нау4ат доста хора ,ако иска6 и ка4и снимките някаде и даи линк само,благодаря ти предварително постараи се за нас моля те!

# 886
ЗДРАВЕЙТЕ! МИЛИ, МЛАДИ ДАМИ ! НЕ ЗНАЯ, ЗАЩО СТЕ НЕДОВЕРЧИВИ! ТОЛКОВА ЛИ МНОГО СТЕ ЛЪГАНИ? НИМА ВСИЧКО СЕ СВЕЖДА ДО ПАРИТЕ! ПОПИТАЙТЕ ТЕЗИ, КОИТО МИ СЕ ОБАДИХА - ДАЛИ ПАРИ ИМ ПОИСКАХ? И АЗ СЪМ БИЛА ВЪВ ВАШЕТО ПОЛОЖЕНИЕ НА СТРАДАЩА МАЙКА. ТРОГНА МЕ ВАШЕТО БЕЗПЪТИЕ, ОТНОСНО ЛЕЧЕНИЕТО НА ВИТИЛИГОТО. СПОДЕЛЯМ СВОЯТ ОПИТ И ЗНАНИЯ АБСОЛЮТНО БЕЗКОРЕСТНО. ЗА ТОВА ВИ МОЛЯ- НЕ МЕ ОБИЖДАЙТЕ ! АЗ САМО СПОДЕЛЯМ, А ВИЕ КАКВО ЩЕ НАПРАВИТЕ СИ Е ВАША РАБОТА.

# 887
  • Мнения: 4 651
Ще се радвам ако не съм права. Но след като не можем да се виждаме при този начин на общуване, можем да тълкуваме само думите ти. Не мисля, че преглеждането на една тема във форум е по-трудоемко от написването на един пост. А и основния плюс на второто е че повече хора ще го видят. Все пак идеята на всички е да споделят опита си и да научим нещо всички, защото знаеш, че информацията в случая е ... как да кажа, уж много, но както знаеш конкретни резултати трудно се постигат.

А, че на всяка крачка ни лъжат - така си е. Недоверчивостта просто е рефлекс май.

# 888
  • Варна
  • Мнения: 138
Цитат на: link=topic=6954.msg5459636#msg5459636 date=1194206581
Ще се радвам ако не съм права. Но след като не можем да се виждаме при този начин на общуване, можем да тълкуваме само думите ти. Не мисля, че преглеждането на една тема във форум е по-трудоемко от написването на един пост. А и основния плюс на второто е че повече хора ще го видят. Все пак идеята на всички е да споделят опита си и да научим нещо всички, защото знаеш, че информацията в случая е ... как да кажа, уж много, но както знаеш конкретни резултати трудно се постигат.

А, че на всяка крачка ни лъжат - така си е. Недоверчивостта просто е рефлекс май.
Напълно подкрепям f(x) ! Ако искаш да си полезна, то тогава пиши във форума - това дори би ти спестило повече време от това да отговаряш на всеки по отделно. Както си забелязала всички редовно преглеждаме темата и също така би могла да се регистрираш и да вземаш участие, а не да влизаш само като гост

# 889
Ама не сте прави!
Д-р Митева се опитва да ни помогне..Забелязах в началото някакво пренебрежително отношение към нея..за което ви моля за малко повече доверие ..Djessica_88 е права...
И ако си нямаме доверие за какво всъщност пишем в този форум!Моля ви за малко повече разбиране!
..(но не отричам че не е лошо да се напише направо във форума)

# 890
  • Мнения: 4 651
Нека не превръщаме това в заяждане. Доверието се гради, не е по подразбиране. Във форумите най-вече. Казах по-горе какви бяха причините да реагирам така. Виждам и вие сте съгласни, че ако има някой да ни каже нещо, което да ни е в помощ, е добре дошъл да го напише тук.
Нямам какво повече да кажа по темата.

# 891
Добре, много ми е интересно, какво ще ми отговорите, ако ви задавам въпроса така -> Как ще имате желание да помогнете на някого, когато той се отнася с вас пренебрежително, както повечето го правят, ако някой даде странен съвет ( от маската "тайната за дълга коса" нещо такова беше") ами повечето я нападнаха... Едно е да ви обясни на всеки индивидуално, защото лично на мен ми помогнаха билките на др.Порязов, ами на вас? При половината не е така, нали? затова при всеки е строго индивидуално... Самата истина е, че тя иска да помогне, на онези които наистина искат да се лекуват, защото това не се случва на всеки от вас, като ви чета постовете, че понякога се сещате за еди какво си и после се чудите защо не сте се излекували... Еми как ще стане, мами  Sad Всички с постоянство и воля се постига...Аз все още не съм се срещнала с жената, но ще го направя в най - скоро време и след това ще го предам и на вас какво сме говорили с нея и какво да се прави, за да се преборим с тази коварна болест  Hug

# 892
Здравейте момичета. Имам този проблем от около 3,5 годони и още нищо несъм опитвала. След тежко раждане и стрес забелязах едно бяло петънце под мишницата си. не се промени в продължение на година и половина две. Дори не ми се бяха появявали нови в този период. После забелязах едно на ръката си и реших да отида на преглед. Тогава разбрах страшната диагноза. Аз съм от ВТ и реших,че нашите доктори може да са объркали нещо затова отидох до Плевен и там ми потвърдиха. Изписаха ми успокоителни от, които ходя като дрогирана и затова не ги пия. И мелагенини, което пък неможах да открия и не съм го пробвала, но мисля, че е крайно време да направя нещо по въпроса, защото петната започнаха да се разпространяват. Ако има някой от ВТ с този проблем и иска да се видим и да поговорим да ми пише на karaivanova_venelina2abv.bg. иначе незнам какво да кажа. На моменти се отчайвам. Питам се защо точно на мен се случи. Друг път се успокоявам. Лекарката ме успокояваше като ми казваше "виж сега успокойсе и се радвай, че нито те боли. нито сърби, нито се умира от него". Засега чао. Много се радвам, Че ви открих.  bouquet

# 893
  • Мнения: 4 651
Djessica_88, за мен индивидуалното писане обезсмисля писането във форум. Не знам как по-ясно да го кажа.Това не е каталог всеки да си публикува обявата и да чака някой да се свърже с него.

Ако сте си приятелки или добри познати и разговорите ви са лични, ами пишете си.

Самата истина е, че тя иска да помогне, на онези които наистина искат да се лекуват, защото това не се случва на всеки от вас, като ви чета постовете, че понякога се сещате за еди какво си и после се чудите защо не сте се излекували...

Ако е така, още по зле. Направо е грозно. Вие ми пишете, а аз ще помогна на този, който ми изглежда сериозен.

И вече наистина - това е последното, което пиша по темата.

# 894
  • Мнения: 4 651
Здравей venivt. Наистина има и по-лоши неща. Защо са ти изписали успокоителни? Ако имаш проблеми с депресия или нещо такова - по-добре се заеми първо с това. Успех!

# 895
  • Мнения: 281
Здравейте момичета. Имам този проблем от около 3,5 годони и още нищо несъм опитвала. След тежко раждане и стрес забелязах едно бяло петънце под мишницата си. не се промени в продължение на година и половина две. Дори не ми се бяха появявали нови в този период. После забелязах едно на ръката си и реших да отида на преглед. Тогава разбрах страшната диагноза. Аз съм от ВТ и реших,че нашите доктори може да са объркали нещо затова отидох до Плевен и там ми потвърдиха. Изписаха ми успокоителни от, които ходя като дрогирана и затова не ги пия. И мелагенини, което пък неможах да открия и не съм го пробвала, но мисля, че е крайно време да направя нещо по въпроса, защото петната започнаха да се разпространяват. Ако има някой от ВТ с този проблем и иска да се видим и да поговорим да ми пише на karaivanova_venelina2abv.bg. иначе незнам какво да кажа. На моменти се отчайвам. Питам се защо точно на мен се случи. Друг път се успокоявам. Лекарката ме успокояваше като ми казваше "виж сега успокойсе и се радвай, че нито те боли. нито сърби, нито се умира от него". Засега чао. Много се радвам, Че ви открих.  bouquet
Venivt,опитах да ти пиша,но ми дава невалиден имейл.

# 896
  • Мнения: 4 651
bagira, вместо 2 напиши @

# 897
  • Мнения: 281
bagira, вместо 2 напиши @
пробвах и така, но пак е невалиден! newsm78

# 898
  • Мнения: 19
Радвам се djessika88 ,че при теб билките на Порязов са помогнали! Кажи от колко време ги пиеш и до каква степен са ти били петната преди да започнеш лечението!Моля те , кажи  в началото когато започна с тях имаше ли някакви странични ефекти от тях! На мен по няколко пъти на ден ми се гади и повдига , започнах да си мисля ,че може и да е от тях! За сега съм спряла с тях ! Моята козметичка излекувала сина си от псориазис при някакъв хомеопат в София, който лекувал стреса-първопричината за тези автоимунни заболявания! Обясни ми , че в мозъка на човека имало някаква част от мозъка , която при нас  след силния стрес ,който е предизвикал заболяването  е все още активна и при всяка най-малка стресова ситуация  тази част реагирала отново и отново - за това неговата цел била да излекува това състояние! Лекувала сина си къде ли не и с какво ли не - знаете псориазиса  се смята за нелечим като витилигото!Даде ми неговите координати, ако някой се интересува ще ги напиша!

# 899
Радвам се djessika88 ,че при теб билките на Порязов са помогнали! Кажи от колко време ги пиеш и до каква степен са ти били петната преди да започнеш лечението!Моля те , кажи  в началото когато започна с тях имаше ли някакви странични ефекти от тях! На мен по няколко пъти на ден ми се гади и повдига , започнах да си мисля ,че може и да е от тях! За сега съм спряла с тях ! Моята козметичка излекувала сина си от псориазис при някакъв хомеопат в София, който лекувал стреса-първопричината за тези автоимунни заболявания! Обясни ми , че в мозъка на човека имало някаква част от мозъка , която при нас  след силния стрес ,който е предизвикал заболяването  е все още активна и при всяка най-малка стресова ситуация  тази част реагирала отново и отново - за това неговата цел била да излекува това състояние! Лекувала сина си къде ли не и с какво ли не - знаете псориазиса  се смята за нелечим като витилигото!Даде ми неговите координати, ако някой се интересува ще ги напиша!
Лелееее, ти ме стресна  Sad Значи аз се чувствам СУПЕР невероятно с тези билки, дори е меко казано, просто ги боготворям, откакто ги пия тези билките,преди много лесно се разболявах, а сега не! Значи пия билките от началото на август месец до сега, мажа редовно мазилата, дори си позволявам два пъти да мажа (  а то е веднъж)... още малко ми остава и правя почивка... Ето снимките , за да видите разликите, ще забележите,че сегашната трудно се различава петното, защото тя ми се матирата цялото петно   -> Сега ->http://img265.imageshack.us/img265/5008/011py3.jpg Преди -> http://img265.imageshack.us/img265/7878/picture036sa8.jpg Но пък ме накара да размисля дали и аз да нямам нещо сериозно, та след стрес да не би да ми се появят отново петната  Cry

Общи условия

Активация на акаунт