За маниакалната нужда от купуването на дрехи, обувки и т.н.

  • 24 060
  • 431
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: X
Дрехите са на далеч по-ниски цени, отколкото в Бг, вкл. и марковите такива.

Искаш да кажеш, че примерно Зара и другите от групата им продават в Испания по-евтино, отколкото в България?

# 346
  • Мнения: 3 242
Дрехите са на далеч по-ниски цени, отколкото в Бг, вкл. и марковите такива.

Искаш да кажеш, че примерно Зара и другите от групата им продават в Испания по-евтино, отколкото в България?
И като се оплете това мерино как изглежда ??Wink
Уникло е марка която няма да си позволи да напише екстра файн мерино и да има само малко мерино:-)
Не пазаря от зара и изобщо зара не е показател за добро качество , за мен зара са просто поредните боклуци.

# 347
  • Мнения: X

Не пазаря от зара и изобщо зара не е показател за добро качество , за мен зара са просто поредните боклуци.

И за мене са боклуци, но ставаше думи за сравняване на цени.

# 348
  • Мнения: 3 242
Пазара за дрехи не е само зара... Имам приятелки които ми идват на гости и идват с празни куфар... Познай защо Simple Smile и докато аз виждам цените от двете страни на '' барикадата'' ти ги виждаш само от едната страна:-) и как мислиш защо в форума има един тон теми за пазаруване в чужбина? Сигурно защото е по скъпо ли Simple Smile

# 349
  • Мнения: 3 826
познавам англичанин ( така да се каже )  , който всеки път като идва тук си купува дрехи , но не ''маркови'' работи , препродадени на тройна цена , 
а костюми , палта , такива работи за човек на средна възраст , произведени у нас ,
казва , че му идва по-евтино , два пъти ..

# 350
  • Мнения: 3 242
познавам англичанин ( така да се каже )  , който всеки път като идва тук си купува дрехи , но не ''маркови'' работи , препродадени на тройна цена , 
а костюми , палта , такива работи за човек на средна възраст , произведени у нас ,
казва , че му идва по-евтино , два пъти ..

Последно си купих вълнено палто на Геокс за 120 паунда .... и съвсем на скоро бях в Бургас и видях какво палто мога да си купя за същата цена ... Wink

# 351
  • Мнения: X

Последно си купих вълнено палто на Геокс за 120 паунда .... и съвсем на скоро бях в Бургас и видях какво палто мога да си купя за същата цена ... Wink

Така е в Бургас.  Mr. Green

и докато аз виждам цените от двете страни на '' барикадата'' ти ги виждаш само от едната страна:-) и как мислиш защо в форума има един тон теми за пазаруване в чужбина? Сигурно защото е по скъпо ли Simple Smile

То и барикада ли имало?  Laughing Да ти напомня само, че много от цените се виждат онлайн, а и пътуването е общодостъпно и широко практикувано занимание от преди ти да се преселиш в Англия.
Пазаруването от чуждестранните сайтове няма нищо общо. И в чужбина хората пазарят от сайтове и то много. Не ми се поглеждат онези теми, но все си мисля, че се въртят около Next, La Redoute, Sport Depot и подобни.  Crazy Съвсем взе да изместваш темата.

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 13:38 от Анонимен

# 352
  • Мнения: 3 242

Последно си купих вълнено палто на Геокс за 120 паунда .... и съвсем на скоро бях в Бургас и видях какво палто мога да си купя за същата цена ... Wink

Така е в Бургас.  Mr. Green

и докато аз виждам цените от двете страни на '' барикадата'' ти ги виждаш само от едната страна:-) и как мислиш защо в форума има един тон теми за пазаруване в чужбина? Сигурно защото е по скъпо ли Simple Smile

То и барикада ли имало?  Laughing Да ти напомня само, че много от цените се виждат онлайн, а и пътуването е общодостъпно и широко практикувано занимание от преди ти да се преселиш в Англия.
Пазаруването от чуждестранните сайтове няма нищо общо. Не ми се поглеждат онези теми, но все си мисля, че се въртят около Next, La Redoute, Sport Depot и подобни.  Crazy Съвсем взе да изместваш темата.

Пропускаш една подробност, че една голяма част от Бг не живеят нито в Бургас нито в София , така че пазара за тях е твърде стеснен. Пропускаш също и намаленията ,които тук са реални а в Бг са просто смешни...Съвсем на скоро се вихреше спор в темите за пазаруване от чужбина и момичетата казаха че им идва много по евтино да си го купят от чужбина Simple Smile също така извън темата, но и бялата техника, телевизори и компютри са много по евтини. Вече ми се е случвало да купувам 3 лаптопа от Англия и да ги нося в БГ ...

# 353
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, и тук ли преклонение пред "предимствата" на чужбинското Tired. Пазарувам и тук, и в Чехия, според случая и изгодата. Каквото съм си взела българско, е било изключително качествено- вероятно защото освен че обичам да пазарувам, ами и знам как да го правя добре Mr. Green. Това последното- по "темата" Laughing

# 354
  • Мнения: X
също така извън темата, но и бялата техника, телевизори и компютри са много по евтини. Вече ми се е случвало да купувам 3 лаптопа от Англия и да ги нося в БГ ...

Става все по-интересно.  Laughing

# 355
  • Мнения: 3 242
Охх, и тук ли преклонение пред "предимствата" на чужбинското Tired. Пазарувам и тук, и в Чехия, според случая и изгодата. Каквото съм си взела българско, е било изключително качествено- вероятно защото освен че обичам да пазарувам, ами и знам как да го правя добре Mr. Green. Това последното- по "темата" Laughing

Всичко това е относително Simple Smile и всеки гледа през неговите очи. Стила ми на обличане е кажуъл( за бг твърде консервативен) за това и не ми допада нищо на Бг пазар Simple Smile в крайна сметка хората сме различни...
Някои карат с по 20 чифта поли , панталони, рокли а други могат само с 2 чифта дънки Simple Smile пък кой бил вехт, кой бил накичен като коледна елха -негов си проблем Simple Smile

# 356
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А, намират се и семпли неща, само трябва да се търси Grinning. Обаче с дънките ми е трудно тази година- освен скини модели почти нищо друго няма. Пък както гледам, не са всичките българки с фигура за скини Laughing

# 357
  • Мнения: 10 547
Някои от споменатите сайтове за пазаруване, предлагат откровени боклуци, ако и стоката да долита от Франция или Британия. Разбира се, не задължавам никого с мнението си, а споделям опита си от купуването на стока от тях. За да няма недоразумения, пиша за Ла Редут и Спорт Директ.

# 358
  • Мнения: 3 242
А, намират се и семпли неща, само трябва да се търси Grinning. Обаче с дънките ми е трудно тази година- освен скини модели почти нищо друго няма. Пък както гледам, не са всичките българки с фигура за скини Laughing
Отделно, че номерацията е само в размер ХХS Simple Smile

# 359
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Някои от споменатите сайтове за пазаруване, предлагат откровени боклуци, ако и стоката да долита от Франция или Британия. Разбира се, не задължавам никого с мнението си, а споделям опита си от купуването на стока от тях. За да няма недоразумения, пиша за Ла Редут и Спорт Директ.
Може така да си Уцелила.Аз досега от Спорт Директ каквото съм взела не е мръднало.Последно поръчах маратонки на сина, предвид как "пази" и къса .....живот и здраве тази пролет трети сезон ще ги носи. На същата марка от уж марков магазин в Сф за солидна сума "прогледнаха" на третия месец..... Tired

Общи условия

Активация на акаунт