MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 008
  • 722
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 449
За червилото на ИСЛ - най-добър ефект постигам като нанасям неплътна основа с молив на целите устни. Червилото ми се задържа много повече, а и избегнах неприятното цапане на зъбите, което ми се случваше преди.

# 241
  • Мнения: 5 280
Благодаря ви момичета  Hug Вчера пробвах и червилото и четката, доволна съм  Grinning

Scintillia, за червилото се доверих на консултантката и не сгреших, от един дълъг списък гледах 20 минути сигурно, но избрах предложеното от нея друго червило, Japanese maple.

# 242
  • Мнения: 3 248
Аз съм очарвона от Герленска спирала. По-ккъсно в гримьорската ще пусна по-подробни впечатления.

# 243
  • Мнения: 83

Момичета, знаете ли кога ще пристигне при нас пролетната колекция на Clarins?
http://www.chicprofile.com/2012/11/clarins-spring-2013-rouge-ecl … -info-photos.html

Аууу, разкошна е!  Heart Eyes От декоративната козметика на Clarins имам само една палитра и съм много доволна. А пък ружовете и глосовете въобще не съм им ползвала.  Rolling Eyes Вие какво ще кажете? Стават ли?

Не съм ползвала нищо от декоративната им козметика, харесала съм палитрата от тази колекция, но не зная кога ще ги има в България.

# 244
  • София
  • Мнения: 1 691
Densi, ето това съм си харесала
- Nude Beige  Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 13 804
Аз това
Скрит текст:
То даже не знам дали още го имат

# 246
  • София
  • Мнения: 1 691
Това прасковата ли е? Аз и нея също харесах, но предпочитам нещо по-универсално, за да го ползвам редовно

# 247
  • Мнения: 13 804
Да тя е. Уникално готин цвят Heart Eyes То това червило ако го ползвам редовно за няма и половин година ще отиде. То е като масло

# 248
  • София
  • Мнения: 70
Оффф, и аз съм хвърлила око на тези червила, ама да видим кога ще се навия.. Имат страхотна гилза  Peace

# 249
  • Мнения: 2 833
Момечета, някоя от Вас да има наблюдения върху базата на Кларинс за изглаждане на устни?

Днес и се чудих, чудих и не я взех, защото и Too faced имат база, която обаче е за издръжливот на червилото и съм в дилема  Rolling Eyes

Искам и продукт две в едно, на май няма такъв...

# 250
  • Мнения: 202
от около 15 дни искам гланц или нещо подобно--купих MAC, но се оказа че не това исках newsm78
та така стигнах до въпросните  бази на Clarins- взех си това:
http://int.clarins.com/Instant-Light-Natural-Lip-Perfector/C0503 … immer&start=3

страхотно е-аромат, усещане, консистенция--определено е продукт, който ще купувам занапред Peace Peace
ползвам и бялата козметика на марката и съм доволна--днес тествах и спирала и останах приятно изненадана и мисля че и нея ще взема

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
от около 15 дни искам гланц или нещо подобно--купих MAC, но се оказа че не това исках newsm78
та така стигнах до въпросните  бази на Clarins- взех си това:
http://int.clarins.com/Instant-Light-Natural-Lip-Perfector/C0503 … immer&start=3

страхотно е-аромат, усещане, консистенция--определено е продукт, който ще купувам занапред Peace Peace
ползвам и бялата козметика на марката и съм доволна--днес тествах и спирала и останах приятно изненадана и мисля че и нея ще взема

Имам точно това!
Страхотно е, наистина, всеки ден си го ползвам!
Сега обмислям да си взема и в прасковения нюанс.

# 252
  • Мнения: 9 829
Направих днес обещаното сравнение между двете спирали на Lancôme - HYPNOSE STAR и HYPNOSE DOLL LASHES. Тук е :  http://coquelicotta.com/?p=1976


# 253
  • Мнения: 2 833
Много благодаря за отзивите Мимита, babuza Hug

А омекотява ли устните, че моите са много сухи? Има ли лепнещ ефект? Само това ме спира.

# 254
  • Мнения: 1 973
Densi, ето това съм си харесала
- Nude Beige  Heart Eyes

Точно този цвят имам. При мен трайността е потресаващо ниска - не повече от час и половина до два и то без да ям и пия каквото и да било...  Tired Освен това на моите устни не седи точно така - трябва да сложа светла база, за да излезе цвета ( а не е като да съм тъмна и да имам пигментирани устни).

Общи условия

Активация на акаунт