Къде спят децата ви?

  • 6 099
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 39 801
Живеехме на квартира, гарсониера, тогава Дияна спеше в собствено легло, в нашата стая Simple Smile
Преместихме се в двустаен апартамент когато дребната стана на 1.7г. И веднага направихме ремонт на детската стая. И Дияна спи сама. Имало е случаи когато притичва до нашето легло, но са редки.

# 106
От самото си раждане в собствено легло но в нашата стая , просто поради липса на детска. Да се надяваме че като се преместим в по голямо жилище бързо ще свикне в нейната си стая, но заспива с мойта ръка гушната така че ще е трудно Thinking

# 107
  • Мнения: 369
От самото си раждане в собствено легло но в нашата стая , просто поради липса на детска. Да се надяваме че като се преместим в по голямо жилище бързо ще свикне в нейната си стая, но заспива с мойта ръка гушната така че ще е трудно Thinking


Абсолютно същото   bouquet

# 108
  • Мнения: 364
вече си спи в собственото легло, плътно долепено до моето - доскоро се гушкахме заедно на спалнята. Simple Smile

# 109
  • Мнения: 356
От самото си раждане в собствено легло но в нашата стая , просто поради липса на детска. Да се надяваме че като се преместим в по голямо жилище бързо ще свикне в нейната си стая, но заспива с мойта ръка гушната така че ще е трудно Thinking


Абсолютно същото   bouquet

И ние сме така, но не защото нямаме детска а защото свекито се изнесоха преди 3 месеца и ние още не сме пригодили стаята на детска.

# 110
  • Мнения: 237
Синът ми си спи в неговата стая , а малката е все още до нас и спи в своето си легло.

# 111
  • Мнения: 1 756
спи в леглото си
има нощи в които след 3 4аса го взимам при нас
но не го свиквам да си спи на спалнята,успокои ли се и хоп в леглото му Hug

# 112
  • Мнения: 155
Когато стана на годинка го отделихме в собствена стая. И си спи в нея.
Когато съм сама спинка при мен, но после няма проблем да си спи отново в леглото.
Всичко е до детенцето. Като бебеце много често го гушкахме при нас, но така и не му стана навик  Wink

# 113
  • Мнения: 3 164
аз спя и с двете деца на спалнята-много ми е добре така-наспивам се, не ни е тясно и най-важното няма сърдити Laughing

# 114
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз спя и с двете деца на спалнята...

Подобно. Но само щерката е до мен на спалнята, а синчето е в детското си креватче от другата ми страна. Супер ми е така и на мен. Понякога щерката спи с баща си, а аз само с малкия... бе когато както се случи...

# 115
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Баткото спеше до 5-годишен в собственото легло в нашата стая, после направихме детската и оттогава спи там. 2 месеца след това преместване се роди дребната, така че баща му отиде да спи при него на другото легло. Аз си спя с бебата откакто се е родила - по мое желание и съзнателен избор.

# 116
  • Германия
  • Мнения: 8 102
При нас в леглото се приспива и сам се търкулва в неговото си (залепено до нашето), като огладнее или ожаднее нощем сам си намира заветната цица.  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 14 654
спи в стаята си ,но когато е болен,му премествам легълцето в нашата спалня и спи при нас

# 118
  • Мнения: 295
Моята дъщеря то бебе спи в детското си креватче .Пътите който сме я вземали при нас се броят на пръсти .Когато е болна само тогава .Тя самата не искаше да спи при нас .От 7 год я отделихме да спи в детската стая. Simple Smile

# 119
  • Мнения: 510
Живеехме на квартира, гарсониера, тогава Дияна спеше в собствено легло, в нашата стая Simple Smile
Преместихме се в двустаен апартамент когато дребната стана на 1.7г. И веднага направихме ремонт на детската стая. И Дияна спи сама. Имало е случаи когато притичва до нашето легло, но са редки.
При нас ситуацията е подобна, но квартирата ползавхме докато дъщеря ми навърши 4 годинки и половина.Имаше си отделно легло в нашата сполня.
От близо 2 години спи в самостоятелна стая,а ако пожелае,понякога и при нас  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт