Списание Грация - 4

  • 67 586
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 132
В издирване на куфара купих пазарската чанта. Предполагам е хубава ако се използва по предназначение, аз я взех малката да си влачи играчките по стаите, нещо като кош за играчки, но не може да стои изправена и пълна. Предполагам е така с пазарските чанти, въпреки че си мисля, че съм виждала баби по спирките , които не се налага да ги крепят  Mr. Green

Ще потърся куфара още малко. В Красно село и Павлово го няма.

# 211
  • Мнения: 2 805
Бус, жалко - мислех, че ще успея да купя и да зарадвам няколко деца  Sad

Проблемът им този път на Грация е в неравностойността на подаръците и прекалената им различност - да бяха пуснали два артикула - куфар и чанта, или чанта и несесер...а те 6 -7 арткула от несесер и дъждобран до куфар. Ами ясно е хората какво ще предпочетат.

Списанието е глупаво - то си е 80% рекламна брошура.

# 212
  • Мнения: 36 088
списанието дори за печката на село не става - запуших я и изгасна с броевете от червилото и крема  ooooh! Joy

жалко, наистина - търсех за моета малка девойка и за детето на приятелка
пазарската торба според мен не е направена да 'носи' тежко - предполагам, че ако сложа 5 кг. в нея и ще се скъса, не си струва 8те лв.  Tired

# 213
  • Мнения: 910
Ако този месец бяха пуснали чанта и голям несесер, а другия- куфар и малък несесер, съм сигурна, че всичко щеше да се изкупи и децата наистина щяха да си направят колекция. А сега трябва да обиколиш не града, ами държавата, ако искаш да имаш "колекция" Crazy

Преди 25 години щяха да станат идеални фунийки от списанието.Joy

# 214
  • Мнения: 2 838
Отказахте ме да търся куфара.Вчера минах покрай една будка и имаше дъждобран.Не съм търсила по други места куфара,ако го намеря ще го взема,но целенасочено да го издирвам из целия град няма да стане Simple Smile

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
списанието дори за печката на село не става - запуших я и изгасна с броевете от червилото и крема  ooooh! Joy

жалко, наистина - търсех за моета малка девойка и за детето на приятелка
пазарската торба според мен не е направена да 'носи' тежко - предполагам, че ако сложа 5 кг. в нея и ще се скъса, не си струва 8те лв.  Tired

 Joy
Много са ми "читави" нещата, като ги напълниш малко повече чантите и при дръжките издават багажа.  Joy Като онези от магазините всичко по 10-15 лв - излизаш от магазина и чантата отива на 3 метра пред теб.  Mr. Green

# 216
  • Мнения: 2 022
Много яко се изложиха "Грация" този месец... Crossing Arms

И прехвърлиха топката в ръцете на разпространителите... Че и телевизионна реклама имаше..

Няма какво да прехвърлят вината на разпространителите. Този "стикер" на първа страница, който показва какви са подаръците към броя, не е стикер, а си е отпечатан на корицата. На едните списания има куфар и пазарска чанта с колела, на другите - розовите чанти с джоб и несесерите, само на тези с дъждобрана наистина е стикер. Е, кажете ми кой определя каква бройка от тиража да бъде с единия или другия стикер?! ОчевАдно е, че са отпечатали по-малко броеве с куфара, а с другите пробутват дъждобранчета и остатъците от предишната колекция.  #2gunfire  Най-странното е, че сега видях хладилната чанта, която есента издирвах едва ли не с частен детектив......

Преди 25 години щяха да станат идеални фунийки от списанието.Joy

Хаха, вярно!  Peace  Joy

# 217
  • Мнения: 341
Преди малко ми се обадиха да ми кажат, че и в Стара Загора няма куфар. Пратих да ми търсят и са питали, но отговора е бил, че са в големите градове куфарите.  Peace
И да има някъде, то може би ще са свършили и са били няколко бройки.
Стара Загора малък град ли се води  newsm78 Сигурно трябва да търсите куфар в Ню Йорк или Мексико Сити, те са доста големички  hahaha

# 218
  • Мнения: 519
Във Варна е пълно с дъждобрани. Една от многото жени по будките ми каза,че чак от София и звънели да я питат дали има от списанието с куфара ooooh! Отказвам се

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Преди малко ми се обадиха да ми кажат, че и в Стара Загора няма куфар. Пратих да ми търсят и са питали, но отговора е бил, че са в големите градове куфарите.  Peace
И да има някъде, то може би ще са свършили и са били няколко бройки.
Стара Загора малък град ли се води  newsm78 Сигурно трябва да търсите куфар в Ню Йорк или Мексико Сити, те са доста големички  hahaha

За тези от Грация явно да. Засега само в Пловдив и София разбрах, че има.  Rolling Eyes

# 220
  • Мнения: 910
Тъкмо вчера синът ми учи по ОС, че Варна е третия по големина град в България. Crazy

# 221
  • Мнения: 1
Аз вчера видях само списания с някакъв кръгъл несесер/чантичка. То изглежда като от магазин за 1 лев.

Те и останалите подаръци не изглеждат супер скъпи. Simple Smile
Но пък мутрата на Кити ги прави симпатични!
Аз днес се пробвах все пак за куфара, макар никога да не бих го ползвала за път - в една билла ми казаха, че вчера имали 10 бройки Laughing
Минах и през близка будка, там също е имало, но са се свършили.
Иначе на един стикер видях, че пак са пуснали и хладилната чанта и несесерчето от миналата кити кампания - тях бих си взела, все ще послужат, пък и бяха симпатични.
Дъждобрана на мен поне ми допада доста най-малкото заради цвета, но ми се щеше първо по-дефицитното да грабна. Simple Smile

# 222
  • Мнения: 4 864
Аз от хладилната чанта съм много доволна. Ползвах я 5-10 пъти.

# 223
  • Мнения: 1
Какви са тези хладилни чанти и кръгли несесери, може ли да качите снимка ? При мен в София, Красна поляна има само куфари (вече няма), пазарски чанти и дъждобрани, като и те са май дефицитки

# 224
  • Мнения: 222
а дъждобрана какъв размер е?някой купи ли си?

Общи условия

Активация на акаунт