Списание Грация - 4

  • 67 575
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1
Enichka, това е снимка на нещата от предната кити колекция, става дума за малкото розово несесерче и по-светло розовата чанта в лявата част, а май че и раничката, която са пуснали пак е почти същата като на снимката.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/283066_45 … 2_834804982_n.jpg

Една мама беше снимала несесера много хубаво някъде тук. Simple Smile
Та аз на един стикер видях, че пак има несесер и хладилна, което беше приятно, защото точно след като свърши първата кити колекция ми се прииска и несесерчето, но вече нямаше откъде.  Simple Smile
hubavoto_f-4e , аз със сигурност ще го купя тези дни и ще дам отзиви, трябваше май и сега да го взема, но просто бях настроена за другото.

# 226
  • Мнения: 36 032
другият подарък, за който гледам, е училищният несесер, но и него го няма никъде  Crossing Arms

# 227
  • Мнения: 910
Тук го има- на почти всяка будка по колкото щеш бройки...
Гледам, че "чантата с два големи джоба", както я описах вчера, била всъщност хладилна чанта. На какъв принцип действа? Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 15:06 от Bubek11

# 228
  • Мнения: 36 032
къде е това 'тук'?

# 229
  • Мнения: 4 864
Реално са три джоба. Един голям без прегради ( в който слагам оделцето), среден (хладилната част) и един голям с прегради ( за бутилки примерно). Само тоя в средата е хладилен

# 230
  • Мнения: 910

Моля да ме извиниш... Laughing За Варна става дума.

KaRoLa   bouquet

# 231
  • Мнения: 1
Несесерчето е много сладко Simple Smile но никъде (София, Красна поляна ) не го видях и хладилната чанта също я няма ...

# 232
  • Мнения: 2 022
Реално са три джоба. Един голям без прегради ( в който слагам оделцето), среден (хладилната част) и един голям с прегради ( за бутилки примерно). Само тоя в средата е хладилен

Точно така. Моята дъщеря ходи на детска градина с такава чанта. В средата (хладилния джоб с ципа) й слагам резервните дрехи, в предния джоб - книжки (че тя все носи по някоя книжка), защото така не се мачкат, а в другите три разпределения има шише с вода, сухи и мокри кърпички. Много ми е удобна, защото имам бърз и лесен достъп до всичко, без да преравям цялата чанта. Доволна съм.  Simple Smile
Не съм я ползвала наистина като хладилна чанта, но имам подобна малка чантичка, която се води хладилна и с която ходя на плаж. В нея шишето с вода и балсама за устни се запазват много добре.  Mr. Green Предполагам, че и тази ще действа така.

П.П. / Мисля, че вчера видях хладилната чанта в магазин ЕНА на Витошка. Ако днес успея да мина оттам и има още, иска ли някой?

# 233
  • Мнения: 2 805
Днес в Младост обиколих всички околни репове и само дъждобрани. На едно място имаше и раничките - тези с връзката отгоре - репа пред Фантастико в Младост 3.

През уикенда ще имам път и към други части на София, ако видя куфар - в което вече силно се съмнявам ще купя.

Най-калпава на мен ми се струва пазарката чанта с колелцата. Куфара в интерес на истибата за 8-те си лева е много добро попадение.

Несесерчето изглежда добре, но никъде не съм го видяла.

Ще откача ...три пъти си пиша поста и ми спира нета

# 234
  • Мнения: 910
Много ми се иска да ви помогна за несесерчето, но ще се получи нерентабилно. Sad

# 235
  • Мнения: 113
Аз имам това несесерче и сакчето за пътуване(от предната кампания на hello Kitty),много са удобни и готини,за сега са здрави,заслужават си

# 236
  • Мнения: 2 805
Много ми се иска да ви помогна за несесерчето, но ще се получи нерентабилно. Sad

Защо, заради 2-те лева пощенски ли?

А във Варна само несесери ли има?

# 237
  • Мнения: 910
О, ако са 2 лв- няма проблем. Grinning  Аз мислех, че са повече, не съм пращала нищо досега и нямах представа, че е толкова малко... Rolling Eyes
Някой ако желае несесер- да ми пише на ЛС.Grinning

Има несесери и дъждобрани.

# 238
  • Мнения: 3
Някой да е открил куфара в Бургас?  Rolling Eyes

# 239
  • Мнения: 2 674
Къде в Пловдив го има?

Общи условия

Активация на акаунт