Списание Грация - 4

  • 67 555
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 985
Някой да е открил куфара в Бургас?  Rolling Eyes

Аз, днес, в едно забутано павилионче в Славейков, което дори не е реп, а е за сладки неща, но имат стелаж и с вестници.Ти от кой комплекс си? Ако искаш утре ще проверя и ако има ще ти взема, а после ще се видим да ти го дам. Mr. Green Но не съм сигурна, ще че има останали.

# 241
  • Мнения: 235
Момичета, МНОГО МОЛЯ ако някоя от вас си е купила куфар и не го иска или ако го види някъде да ми го купи. Веднага пращам паричките. Дъщеря ми е полудяла по този куфар и ми се иска да я зарадвам.  bouquet

# 242
  • Мнения: 0
Днес вечерта се сдобих с куфар(най-накрая) намерих го в Русе на будката на Метро.....имаше бройки....

# 243
  • Мнения: 3
Някой да е открил куфара в Бургас?  Rolling Eyes

Аз, днес, в едно забутано павилионче в Славейков, което дори не е реп, а е за сладки неща, но имат стелаж и с вестници.Ти от кой комплекс си? Ако искаш утре ще проверя и ако има ще ти взема, а после ще се видим да ти го дам. Mr. Green Но не съм сигурна, ще че има останали.

Много благодаря за включването   bouquet Обещаха ми, че утре ще ми го намерят, но ако не стане ще се обърна към теб за помощ  Hug

# 244
  • Мнения: 261
Днес , понеже получих запитвания и на лични , обиколих будките около нас , те са около 4-5 , навсякъде - или въобще е нямало , или е имало по 1 бройка куфар и е продаден. И в мола Сердика нямаше , нито в Пикадили , нито на вестниците. Там е заредено с по 5-6 бройки от раницата , дъждобрана и пазарската количка.
Съжалявам , че не можах да помогна на тези от вас , които си търсят. Ако все пак случайно забележа някъде другате , ще пиша , но повече няма да търся.

# 245
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз се отказвам да търся, няма и няма.  Close

# 246
  • Мнения: 472
Някой да е открил куфара в Бургас?  Rolling Eyes

Аз, днес, в едно забутано павилионче в Славейков, което дори не е реп, а е за сладки неща, но имат стелаж и с вестници.Ти от кой комплекс си? Ако искаш утре ще проверя и ако има ще ти взема, а после ще се видим да ти го дам. Mr. Green Но не съм сигурна, ще че има останали.
Късметлийка  Grinning
Мъжа ми разпитвал из реповете и му казали че в Бургас получили на 3-4 места по 1-2 бройки,което ме отказа да обикалям и да търся.

# 247
  • Мнения: 2 838
Споделих на моя приятел за този куфар и той горкия снощи обиколил целия град да го търси,но намерил само дъждобрани ... Simple Smile

# 248
  • Мнения: 4 864
Ще ме извиняват Грация!! Ама никъде няма куфар. Има останали точно 3 бройки в града и са счупени или скъсани и НЕ ги продават. Та, аз бях до тук. Имам си черен куфар от преди няколко години и толкова ми писна това да ходя да питам от бутка на бутка, че се отказвам.

# 249
  • Мнения: 985
Някой да е открил куфара в Бургас?  Rolling Eyes

Аз, днес, в едно забутано павилионче в Славейков, което дори не е реп, а е за сладки неща, но имат стелаж и с вестници.Ти от кой комплекс си? Ако искаш утре ще проверя и ако има ще ти взема, а после ще се видим да ти го дам. Mr. Green Но не съм сигурна, ще че има останали.
Късметлийка  Grinning
Мъжа ми разпитвал из реповете и му казали че в Бургас получили на 3-4 места по 1-2 бройки,което ме отказа да обикалям и да търся.

Здравей, надявам се да си от Бургас, защото днес минах от там и ти купих 1 брой с куфарче. Heart Eyes Пиши ми на лични да се доуговорим кога и как да ти ги дам. Hug

# 250
  • Мнения: 1 558
А във Варна някой откри ли куфара?

# 251
  • Мнения: 992
Ако някой го открие отново в Бургас много моля да вземе едно и за мен.
 Hug

# 252
  • Мнения: 21
Ако някой намери в Добрич/Варна моля да сподели или да ми вземе 1  Peace

# 253
  • Мнения: 341
Аз пък си купих дъждобрана, много е сладък  baby_neutral Тъкмо за инфантилче като мен. Сигурно никога няма да го облека, ама ей-тъй, да съм в играта.  baby_neutral
Обаче беше с два леки дефекта - както е лилав, има червен цип и при сгъването ципът беше оставил лека червена линия на гърба, която се вижда и от външната страна. А пък на качулката единия от стоперите беше счупен и направо си падна, та ще махна и другия. Иначе адски ме кефи като цвят, дебел като мушама е, не като найлонките от левките. Най-важното, става ми на дългите ръце, въпреки че е китайско производство.

Ама като цяло Грация се изложиха наистина тоя месец. Сега се сетих, че с предната колекция с котето пак имаше гафове - сакчето го нямаше никъде, където проверих, а бях поръчала сигурно на репове в половината град.

# 254
  • Мнения: 222
какъв размер е дъждобрана? може ли реални снимки Wink

Общи условия

Активация на акаунт