Бебеправене Тема24 След Коледните чудеса е време за НАШАТА втора черта

  • 22 145
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 055
Страхотна нова темичка.
Честито на Kristisha. Много се радвам за теб:) Сега само и кървенето да спре, и ще е супер. Няма ли да идеш на лекар да види какво става?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Добро утро!!!
Олеле как ми се спи!!! С това ежедневно бебеправене май ще се изтощя от безсъние... Simple Smile Добре, че останаха още няколко дни от набелязаните за "надеждни"... Както и да е! Сега съм с чаша кафе и с вас...
Тони, и аз мисля, че е добре лекаря, който те наблюдава за каквото и да било да има поглед над теб... разбира се това не е възможно във всеки един момент и с всеки човек, но тогава пък е добре лекаря да има отношение към пациента си... Много е важно човек сам да вземе решение на кой да се довери, а не просто защото някой му го е препоръчал... Доверието на пациента е част от лечението/профилактиката...
Момичета, много се надявам днес да има нови хубави новини!!!
Усмивки!!!

Хайде на кафето!

# 32
  • Мнения: 766
Добро утро и от мен.
И благодаря Дани, този месец също ще има надежда Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 152
Добро утрои от мен рано рано
Еве благодаря за кафето имам нужда
Аз вече съм на работа....а с тая настинка хич не ми се работи
Преди да изляза направих тест и е отрицателен незнам на кой да вярвам за вчерашния пишеше че уж бил ранен и че при ниско ниво на хормона да отчете след 10-та мин а днешния отчитал след закъснение а аз имам такова.....уж засякох кога е О и ако нямя нищо защо закъснява.....направо незнам вече какво да миисля..... smile3511

# 34
  • София
  • Мнения: 273
Добро утро и от мен  Hug Приятен ден желая и sao  Hug Повтори теста с ранно отчитане според мен  Hug

# 35
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Добро утро и от мен!
записвам се в новата темичка и си чакам теста с двете чертички, пък  Laughing
Сао, надеждата умира последна, опитай утре отново с друг тест. Този може да не е отчел нормално.
Весе, радвам се да те видя отново тук. Дано си си починала и с нови сили напред в боя.
Я, виж ти, Илюжънчето се е появила. Как си ти, как върви бременеенето?
Тук съм вече, Принцеске, и аз се радвам да те видя и най-вече за хубавата новина. Пухкав бебок на термин ти пожелавам.
Ева, и аз умирам за сън. Тези дни ме гони безсъние и кошмари. Иначе при нас маратонът тепърва започва.
Хубав и успешен четвъртък на всички. Тази седмица ще е кратка, скоро идва уикенда Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 965
Добро утро момичета!   bouquet Как са нашите бременелки, спят, а! Mr. Green Хайде тука и вие на отчет бързичко! Hug
Пивал, стиска ти палчета за днес!  Hug
Тони, БТ ми е така през първата половина около 36,6-36,7. Но имам и няколко измервания по-рано и по-късно! Важно е да е по-висока през втората фаза и да има разлика поне от 0,4.
На тебе ти стискам палци за тея дни! Praynig
Сао, щом я няма лелката, нищо не се знае. Peace
Ева, мерси за кафето!  bouquet Рая, радвам се да те видя! Hug
Ивка, дано скоро си видиш положителното тестче! Hug
Веси, хайде мила, сега да си по-редовна! Peace
Ох, Ивелинка много ми липсва! Хайде появявай се, че те искам във форума, иначе ще те пуснем за издирване! Mr. Green
Мен пак ме е стиснало, та не ме пуска гърлото, за сега е само това, Т нямам. Аз какъв съм тъпак  doh да не ви казвам. Снощи си метих Т , но нямах и като тръсках термометъра го изпуснах и се счупи. ooooh! Ужас, направо. Днес ще взема нов. Не съм мерила и БТ днес, добре, че не беше живачен, а е от тези с течността вътре!
Хайде успешен ден на всички, аз днес съм на работа!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 149
Добро утро,момичета,записвам се и аз! Положителен и приятен ден на всички работещи и неработещи желая.
]Ева,страхотно кафе,досущ като моето пред мен. Благодаря ти. Нашия маратон съвпада с вашия, ще чакаме двете,след около 2 седмици резултата .  newsm78   
Дани,как си,мила,настинката днес дано си я прогонила?   bouquet
Сао, няма лелка- има надежда!  Peace
Miss M  ,спокойно мила, от година и нещо правим опити,не се притеснявай,рано е за тревоги,от сърце ти пожелавам скоро да видиш двете чертички.  Peace

Кристиша, пожелавам ти спокоен преглед,и никакви признаци на тревога!  Hug
Момичета,да ви се оплача,както споделих,реших този месец лека почивка от стимуланти,тестове,т.е. по-лежерно. Предполагаема О- вчера,днес, а нямам абсолютно никакви признаци,гърдите ми не са подути,никаква Ц течност, нищо,абсолютно  #Crazy   Чудя се какво се случва,но така или иначе,си правим един познат на всички бебемаратон,пък да видим.   Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 965
Тединка, не съм я прогонила още, дано се маха вече! Twisted Evil Успех на теб след 2 седмици!
На мен хич нещо не ми върви кафето с тая настинка! Confused

# 39
  • Мнения: 1 073
Добро утро   food010
Аз днес съм по- добре. Няма я силната болка в мъдреците, съответно и хремата. Но нещо съм го подкарала на едни неспокойни нощи. Въртя се, будя се и съответно сутрин съм  Crazy
 Дани, мерси за палчетата, обаче нещо надеждите ми се изпаряват. Ако претегля реално нещата- нито имаме усилената работа ( не очаквах да имам О. заради съмнението за ПКЯ), нито усещам каквото и да било. Днес се чувствам добре. Леко недоспала, но това е. Ти да гониш грипа бързо, бързо.
 Сао, не се тормози. Сигурно е по- лесно да се каже, от колкото да се случи. Направи нов тест след 2-3 дни и стискам палчета да е вече с ясни II черти. Мериш ли БТ?
Аз вече се изнервям от това мерене. Всяка сутрин се взирам, като все едно от това ми зависи живота. Сутринта пак лек спад, но го отдавам на неспокойния сън. И час преди да се събудя, се вкл. алармата на колата под прозореца и чак се стреснах.
Решила съм, че ако до 8/9.01 няма лелка правя тест, ако е "-", звъня на док. да я питам за Дуфастон и го почвам. Няма да оставям отново да ми се проточва цикъла 100 дни. И другия месец мерене на БТ и със следващия М.- хормонални изследвания. За сега това е плана. Дано по непредвидени тук обстоятелства се промени  Laughing И тест ще си купя в Понеделник ( 7-ми), да не ме изкушава, като ми е в чекмеджето
Еве, благодаря за кафенцето. Напълно съм съгласна с мнението ти  Wink
 
Хайде бремелинки ( знаещи и незнаещи), чакаме отчета. Принцеске, представям си мъжът ти. И моя го иска, но съм сигурна, че и той ще излезе да се охлади на терасата, след като му съобщя, един ден. Мъжете са малко по- трудни. Разбират отговорността и са малко шашнати, колкото и да го очакват.

# 40
  • Мнения: 2 022
Добро утро, сладки мои! Hug
Дани, никакъв сън - трябва да се работи! А как не ми се ставаше сутринта /то не че някоя сутрин ми се е ставало де/  ooooh!
Ева, кафето е супер! Струва си човек само заради това да стане - да си пие кафето с вас!!! Hug
Алая, миличка...вие си действайте по бебеправенето, няма значение кой какво казва. Никой не разбира достатъчно от бебешки работи Wink Бебо се появява, когато си реши - убедих се. Няма никаква файда от сметки!
Сао, не се ядосвай, миличка!  Hug Миналия месец и на мене ми закъсня безпричинно таман 5 дни. Теста беше яко отрицателен. Но пък този месец нещата са съвсем различни. Теста може да не показва ако е много рано. Изчакай още няколко дни и пак направи. И не забравяй, че докато я няма оная гад всичко е възможно.
Маймунка, Блу  Hug Hug Как сте сладурки?
Веси, зарадвах се, като видях че си се записала в новата темичка. Много ми липсваше тия дни!  Hug Липсват ми и постовете ти. Моля те, пиши по-честичко! Обичам те!  Hug
Ох, тая Ивелинка!  ooooh! Къде изчезна , изгуби се съвсем!  Tired Разби ми сърцето тая жена... ужасно ми липсва... Подозирам обаче, че е в Русия, ама да видим.
Хубав ден ви желая, момиченца-кокиченца!!! Hug
Надявам се да се включат Сексито, Веселина с рапорт за днес има ли радост?... Пивал  е на преглед - стискам палчоци! Хайде всички тука....

# 41
  • Мнения: 931
Добро утро сладурченцаааааа, събудих се с усмивка и знам че деня ще е супер и най - вече заради хубавите новини които ще чуем и днес тук.
Ееее момичета , кажете има ли нещо по - хубаво от това да четеш само хубави новини за положителни тестове - или за О или за бебе. Направооооо сърцето ми пеее.

Евче мерси за кафенцето и на мен мн мн ми се спи, аз съм от работещите тая седмица, но се успокоявам ,че са само 3 работните дни. ние с теб май по едно и също време сме активни за бебеправене, айде пожелавам си скоро да се местим в отчетна тема .

Целувам ви момичетааа newsm51

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Добро утро!!!
Аз съм в отпуска тази седмица и си поспивам Simple Smile. Вече си пия кафето с вас  Hug.
Принцес, и аз се притеснявах от ранното записване в списъка, но всичко ще е ок. Благодаря за палците, че ми е свито. Чак в 16,15 съм на преглед, но после ще докладвам.
Сао, щом я няма лелката... Колко дни ти закъснява?
Стискам палци на всички нечакащи!
На всички  Hug Hug Hug Hug Hug и хубав ден!!!!

Последна редакция: чт, 03 яну 2013, 09:54 от pival

# 43
  • Мнения: 2 022
Принцеске, представям си мъжът ти. И моя го иска, но съм сигурна, че и той ще излезе да се охлади на терасата, след като му съобщя, един ден. Мъжете са малко по- трудни. Разбират отговорността и са малко шашнати, колкото и да го очакват.
Тоничка, ММ да ти кажа доста неадекватно се държи. Уж много го искаше, пък май се шашна нещо...даже миналия месец като ми закъсня, така ми се радваше на коремчето, пък то нищо нямаше. Може би и аз го подведох с това, че чаках да ми дойде на 30-31 и като видях зацапването, реших че ми идва...та взех че му съобщих, че съм в цикъл. И той милия си мислил, че съм в М и като му показах теста, първо попита да не се бъзикам. После... взе, че се сдуха  Crazy
Сутринта ме пита: чертичката тука ли е? Леко ненормален ми изглежда  newsm78....... Дано да влезе в ритъм, че чак ме дразни  Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 8 131
Добро утро!
Еве, както винаги страхотно кафенце. Имам нужда, че не мога изобщо да вляза в час!
Саше, изчакай още малко. Докато няма лелка, надеждата е жива!
Тоничка, и аз нещо затова не се захващам с тая температура, ама ще видим...
Тединка, Пепита, Малка маймунка, радвам се да ви видя. Simple Smile
Блу, ще се борим, разбира се. Нямам избор!
Дани, Танче, не знам колко ще съм редовна...Може би ще съм малко по-сдържана, да видим как ще ми се отрази...

Танче, нормална е реакцията, ще свикне!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт