Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 56

  • 34 913
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 012
И аз гледам филма само заради него  Peace

# 706
  • Мнения: 0
    Hug Ромина   Peace


Дафне,  Hug благодаря за хубавия поздрав! Heart Eyes Този филм мога да гледам безброй пъти и никога няма да ми омръзне, както и самата Джулия.

Взела си ми думите. Един от малкото филми, които мога да гледам по всяко време.   Peace

# 707
  • Мнения: 75
И аз гледам филма само заради него  Peace
И аз така Hug

# 708
  • Мнения: 0
И аз гледам филма само заради него  Peace
И аз така Hug

 Hug Май сме много.  Wink

# 709
  • Мнения: 2 282
Приемам поръчката за колаж. Hug Само да намеря подходящи снимки. Peace

Hug
До една две серии си натрупала снимков материал.  Joy

# 710
  • Мнения: 8 549
Дафне,  Hug благодаря за хубавия поздрав! Heart Eyes Този филм мога да гледам безброй пъти и никога няма да ми омръзне, както и самата Джулия.

Взела си ми думите. Един от малкото филми, които мога да гледам по всяко време.   Peace

 newsm10 newsm10 newsm10

ДафнеHug  благодаря.  bouquet

# 711
  • Мнения: 2 282
И аз гледам филма само заради него  Peace
И аз така Hug

 Hug Май сме много.  Wink
Hug Предлагам анкета: заради кого гледаме филма - К, О. Мерве и т н.

# 712
  • Мнения: 75
И аз гледам филма само заради него  Peace
И аз така Hug

 Hug Май сме много.  Wink
И незнам защо се караме коя била по-грозна от другата, важното е че Кузей е от хубав по-хубав Hug

# 713
# 714
  • Мнения: 3 371
    Hug   Дафне, Лагуни   Hug

Все пак да не забравяме защо го гледаме този сериал. Главният виновник. Най се кефя на това, че Киво пак си стана безумно красив, какъвто си беше преди. Чок, чок гюзел за очите и душите наши.  Heart   Heart Eyes    Heart    Heart Eyes     Heart    Heart Eyes     Heart


                                            

 Heart Eyes Hug Heart Eyes Прекрасен !  Crazy
Радвам се, че не само аз  гледам филмът заради любимецът ни !  Peace Това, разбира се, означава, че разваляме кефа на някои други потребители, както се оказва, ама.... Mr. Green

# 715
  • Мнения: 0
                          Heart Eyes   Заповядайте, да му се радваме . Heart Eyes       Hug    Госпожата    Hug


                                                        


                                                        

# 716
  • Мнения: 3 371
Дафне,  Hug благодаря за хубавия поздрав! Heart Eyes Този филм мога да гледам безброй пъти и никога няма да ми омръзне, както и самата Джулия.

Взела си ми думите. Един от малкото филми, които мога да гледам по всяко време.   Peace

 newsm10 newsm10 newsm10

ДафнеHug  благодаря.  bouquet
И аз и аз ! Party Party Party

# 717
# 718
  • Мнения: 1 012
И незнам защо се караме коя била по-грозна от другата, важното е че Кузей е от хубав по-хубав Hug
[/quote]

И аз това се чудя от 50-ина теми насам  Laughing Имаше един филм дето много харесвам Dumb and Dumber, та за дамите мога да кажа Ugly and Uglier  Mr. Green

Ееей, ABBYY, да си дойдем на приказката  Laughing Heart Eyes

Лелее, Славенка, изплаши детето, джанъм!  newsm43

# 719
  • Мнения: 2 282
Айде, нещо истинско, стига с тия измислени любови! Спомням си, че Дж пишеха, че целувката на покрива била спонтанна. Ето,  класиката в спонтанните целувки - тази на Бехлюл.

Общи условия

Активация на акаунт