Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 56

  • 34 892
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
  

По скоро следващият им проект да е Той и Тя край люлката Joy
     

                Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



                                  

# 736
  • Мнения: 75
ABBY, няма значение дали са задомени или не, щом се налага ще играят Wink

Алиса, според мен за да показват по-горещи сцени м/у двама души и за да оставят хората пред екраните без дъх трябва поне малко да има симетрия м/у тях , поне това Peace И затова смятам че сценаристите не са предвидили такива моменти, което неозначава че няма да има любов м/у Кузей и Джемре ,а просто че според мен няма да ни покажат страстни моменти м/у тях Peace

# 737
  • Мнения: 0
         Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



                                   

 newsm03 Трогателна картинка. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesТолкова ми е сладък тук и с такова умиление гледам откъсчето, което си ни постнала. Hug

# 738
  • Мнения: 1 012
За това можем да си мечтаем в следващия съвместен проект на Къванч и Берен. Как мислите, дали ще имат смелостта да изиграят такива горещи сцени ? Вече и двамата задомени.  newsm78


По скоро следващият им проект да е Той и Тя край люлката Joy
[/quote]

Е, те са добри актьори, ще изиграят всичко. Абе, ще ме убиете, то и аз съм задомена, ама хич няма да се замисля, ако ми се случи с него такава сцена  Laughing Embarassed

Дами, хайде в НОВАТА ТЕМА

# 739
  • Мнения: 11 987


Е, те са добри актьори, ще изиграят всичко. Абе, ще ме убиете, то и аз съм задомена, ама хич няма да се замисля, ако ми се случи с него такава сцена  Laughing Embarassed




Коя сцена Ромина,Ти и Той край люлката,или прелюдията преди да се стигне до нея Whistling

Приятно гледане на епизода довечера!

# 740
  • Мнения: 0
 Ето с тази му визия............. си загубвам ума................


                                                       





                                                     

# 741
  • Мнения: 1 012


Е, те са добри актьори, ще изиграят всичко. Абе, ще ме убиете, то и аз съм задомена, ама хич няма да се замисля, ако ми се случи с него такава сцена  Laughing Embarassed




Коя сцена Ромина,Ти и Той край люлката,или прелюдията преди да се стигне до нея Whistling

Приятно гледане на епизода довечера!

Е както дойде  Rolling Eyes То без прелюдията, люлката няма как да се появи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт