Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 56

  • 34 899
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
И аз гледам филма само заради него  Peace
И аз така Hug

 Hug Май сме много.  Wink
Hug Предлагам анкета: заради кого гледаме филма - К, О. Мерве и т н.

Подкрепям!Роминка, ако нямаш нищо напротив, направи анкетата! Hug

# 721
  • Мнения: 0
И аз гледам филма само заради него  Peace
И аз така Hug

 Hug Май сме много.  Wink
И незнам защо се караме коя била по-грозна от другата, важното е че Кузей е от хубав по-хубав Hug
Hug  Съгласна съм. За първи път ми се случва да се карам за жена. Joy Joy Joy
Като ви казвам, че сме от една партия.

  Hug    Снежка    Hug

# 722
  • Мнения: 1 012
ОК, ще я пусна с темата. Сега ще се броят зайците!  hahaha

Айде, нещо истинско, стига с тия измислени любови! Спомням си, че Дж пишеха, че целувката на покрива била спонтанна. Ето,  класиката в спонтанните целувки - тази на Бехлюл.



 Hug

# 723
  • Мнения: 11 994




Лелее, Славенка, изплаши детето, джанъм!  newsm43

 newsm09 newsm09 newsm09

# 724
  • Мнения: 0
Роминка,   bouquet  bouquet  bouquet

# 725
  • Мнения: 0


Лелее, Славенка, изплаши детето, джанъм!  newsm43

Мен пък не успя. Mr. Green  Hug

# 726
  • Мнения: 186
Гледам филма най-вече заради сценаристките, които поднасят страхотен сюжет, страхотни образи...
Гледам го, заради режисьорите, които са подбрали най-добрите възможни актьори за ролите - Къванч, Буура, Ръза, бащата на К и Г, още не съм запомнила името на актьора, Баръш-великолепен също, Фърат. От жените Ойку си е откритието на този филм.  Peace
Само с една дума изключителна актриса, голям талант !
Симай също ! Сладурана и много талантлива !
И вече утвърдената актриса Зерин, също заради актрисата, която играе Хандан.
Това са ми любимците във филма , заради които го гледам.
Никога не бих гледала филм с Киво, ако филма не ми допада, само заради него.
Той е един от любимите ми актьори , но не най-любимият.
Всъщност засега май той е най-любимият Heart Eyes, прекрасен е като Кузей, много повече ми харесва този образ, отколкото като Бехлюл. ЗП го гледах заради Берен Саат, но дори заради нея, не издържах втория сезон на Фатмагюл.
Накратко - гледам чудесен филм, с чудесни актьори , кефя се на максимум.
Много са факторите, за да гледам тази фолм.

# 727
  • Мнения: 75
Айде, нещо истинско, стига с тия измислени любови! Спомням си, че Дж пишеха, че целувката на покрива била спонтанна. Ето,  класиката в спонтанните целувки - тази на Бехлюл.


Дафне, аз дори не се и надявам на такава страст като тази на Б и Б . Тук ми се струва невъзможно да покажат такова нещо, първо Къванч не си подхожда като визия и размери с Джемре, същото  беше и с Нихал. Може да покажат някоя и друга целувка , но нещо по-така едва ли Thinking

# 728
  • Мнения: 2 282
И аз гледам филма само заради него  Peace
И аз така Hug

 Hug Май сме много.  Wink
Hug Предлагам анкета: заради кого гледаме филма - К, О. Мерве и т н.

Подкрепям!Роминка, ако нямаш нищо напротив, направи анкетата! Hug
Наистина ми писна от подмятанията, че щом не харесваме героинята какво търсим в темата.При това от потребители, които късно се присъединиха към нея.

# 729
  • Мнения: 0

 Тук ми се струва невъзможно да покажат такова нещо, първо Къванч не си подхожда като визия и размери с Джемре.... Може да покажат някоя и друга целувка , но нещо по-така едва ли Thinking

Това все едно аз съм го писала. Hug

Дафне, Hug  bouquet

# 730
  • Мнения: 186
Ами Дафне, много е дразнещо, което става в темата.
Налагането на Зейнепките е очевидно.
На мен лично ми писва от нападките срещу главната героиня.
Това е все едно някой да влезе в сайта на Отнесени от вихъра и да започне да плюе срещу Скарлет. Ами ще е като хулиган м/у другите.
Който иска тема за Киво и Мерве, да си открие такава и там да коментира и критикува на воля.
Но тук е тема за филма, за тези, които са фенове на филма, не само на Киво !
В други форуми цари съвсем друга атмосфера.
Зависи от участниците. Във форума на Листопад какви дискусии имаше само Лейля или Неджля, но нямаше такива грозни нападки.
Снежка поне знае за този форум повече от мен.
Ние тук като кинокритици ли се явяваме, що ли ?
Просто това е тема за фенове, а не за анти фенове.
На който не му харесва спира да гледа и да участва.

# 731
# 732
  • Мнения: 0
Айде, нещо истинско, стига с тия измислени любови! Спомням си, че Дж пишеха, че целувката на покрива била спонтанна. Ето,  класиката в спонтанните целувки - тази на Бехлюл.





За това можем да си мечтаем в следващия съвместен проект на Къванч и Берен. Как мислите, дали ще имат смелостта да изиграят такива горещи сцени ? Вече и двамата задомени.  newsm78

# 733
  • Мнения: 186
Между другото, понеже със сигурност, така ще е до края, ако някое от момичетата, които харесват Ойку, открие тема за нея, в която да споделяме Джемрейките, не бих имала нищо против и ще пиша само в нея. Но няма да е в този подфорум.
Както съм писала, това направиха форумките от Незабравима, които не харесваха Еда , а само Харун, откриха си тема за него.

# 734
  • Мнения: 11 994
За това можем да си мечтаем в следващия съвместен проект на Къванч и Берен. Как мислите, дали ще имат смелостта да изиграят такива горещи сцени ? Вече и двамата задомени.  newsm78

[/quote]

По скоро следващият им проект да е Той и Тя край люлката Joy

Общи условия

Активация на акаунт