Места за даряване, различни от домовете за деца.

  • 80 564
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Здравейте,

Възползвах се от по-горе споменат контакт за връзка с Покров Богородичен за даряване на дрешки за бебе до 80 см. и на две колички. Надявам се да откликнат, надявам се да помогна. (а и да разчистя от неща, които изпълниха ролята си за мен).
Записвам се да следя темата - за информация за нови места с нуждаещи се от бебешки нещица или отделни хора, които познавате/знаете, че имат нужда. Опитах през сайта на подарявам да даря, занесох на едно момиче 2 торби дрехи за новородено - дано всичко да е наред (ситуацията ме остави с горчивина и съмнение).

Усмивки!

# 121
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
Здравейте,

Възползвах се от по-горе споменат контакт за връзка с Покров Богородичен за даряване на дрешки за бебе до 80 см. и на две колички. Надявам се да откликнат, надявам се да помогна. (а и да разчистя от неща, които изпълниха ролята си за мен).
Записвам се да следя темата - за информация за нови места с нуждаещи се от бебешки нещица или отделни хора, които познавате/знаете, че имат нужда. Опитах през сайта на подарявам да даря, занесох на едно момиче 2 торби дрехи за новородено - дано всичко да е наред (ситуацията ме остави с горчивина и съмнение).

Усмивки!
Здравейте,ако количката не е дадена бих помолила за майка на 5 деца,най малкото е на 4 месеца и жената няма количка.Няколко майки имаме идея да съберем парички за да и купим.Ако не е дадена количката ще помоля.Пишете ми на лично да ви дам неин телефон и да се разберете.

# 122
  • Мнения: 394
Подарявам дрешки за момиченце. Сега сме на 2,5г.така че имам дрешки за пролет лято, 1,5 г. детенце. Зимни дершки за 1г. И някои за 2 г. Плетени елечета, пижамки. Ако знаете или имате нужда може да ми пишете. Аз съм от Стара Загора,така че ако има мами от града с удоволствие бих им дала дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт