Молба до администраторите!

  • 17 320
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 104
Здравейте, моля акаунтът ми да бъде изтрит. Поздрави!

# 61
  • Мнения: 35 968
При желание на потребител да бъде изтрит профила му, не се изтриват направените през този профил публикации. Профилът се замразява.

Замразявам профила Ви.

# 62
  • Мнения: X
Здравейте, имах молба преди почти две години към Вас, както можете да видите от цитата по-долу:

Здравейте, бих искала да изтриете едно мое мнение, от преди няколко години, в архивирана тема, тъй като в него е цитирано името ми и не искам да се свързва ника с името ми. Но въпросното мнение е цитирано в следващия пост и както вече сте обяснили, явно не може да се изтрие, така ли е?
А ако изтриете профила ми, ще се изтрие ли и въпросното мнение?
Ето това е мнението:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361450.msg9823727#msg9823727
Благодаря

Днес след сверка с Гугъл, името и фамилията ми все още си стоят и се свързват с ника ми от форума. Моля, да изтриете личните ми имена в старата тема, към която съм дала линк, за да не се свързват за в бъдеще с името ми от форума. Или това е невъзможно?

# 63
  • Мнения: 35 968
Виждам, че съм редактирала преди време поста Ви и следващия също. Не виждам името Ви в поста, към който води линка. Пишете ми на лс къде виждате името си в темата с линк, за да го изтрия.
Ако името Ви е изтрито, но излиза в кеша на Гугъл, тук във форума нищо не може да се направи.

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 15:06 от bubanka

# 64
  • Мнения: 196
Не си виждам известията. Тук ли трябва да пиша? Пише обърнете се към администратор?

# 65
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Здравейте, имам лично съобщение, което отварям вече няколко пъти, но при зареждане на сайта, а и на всяко ново зареждане ми излиза съобщение, че имам едно ново лично съобщение. Отделно си стои и като непрочетено. Как да го отметна като прочетено? Благодаря!

# 66
  • Мнения: 103
Здравейте, бих искала да мога да редактирам първият си пост в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=855751.0;topicrefid=20
За да мога да събера информацията в него, защото е пръсната по коментарите (да може да е на едно място всичко).  Благодаря предварително.

# 67
  • Мнения: 10 874
Не си виждам известията. Тук ли трябва да пиша? Пише обърнете се към администратор?
Можеш да попиташ в тази тема. Peace

Здравейте, имам лично съобщение, което отварям вече няколко пъти, но при зареждане на сайта, а и на всяко ново зареждане ми излиза съобщение, че имам едно ново лично съобщение. Отделно си стои и като непрочетено. Как да го отметна като прочетено? Благодаря!
Администраторите са наясно с този проблем (не е само при теб) и съвсем скоро ще бъде решен. Peace

# 68
  • Мнения: 6 323
И двата проблема (на pressi_joro и на ФЕЙщица) трябва да са решени още преди повече от 24 часа.

# 69
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Да, при мен е наред всичко.  Благодаря!   bouquet

# 70
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Здравейте, бихте ли изтрили мненията ми от страницата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=830645.270;topicrefid=20

мнения 274 , 279 и 285

Благодаря!

# 71
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Здравейте! Може ли да махнете темата ми за Биг Брадьр? Оказа се, че са 2...Благодаря! Peace

# 72
  • Мнения: 766
Здравейте, имам молба да замразите профила ми, тъй като разбрах, че не може да се изтрие ( за съжаление).Благодаря!

# 73
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Здравейте Simple Smile
Опитвам се да вляза във форума през друг браузър (Mozilla Firefox), като предварително съм прехвърлила отметки и пароли от Chrome. Изписва ми, че паролата е грешна, пробвах и автоматично, и ръчно.
Сигурна съм, че е тази и не искам да я сменям, може ли да се направи нещо (в момента съм логната автоматично от стария браузър, но той ми създава проблеми и ми се ще да мина към друг).

# 74
  • Мнения: 35 968
Предполагам, че вече сте проверила главни/малки букви, кирилица/латиница и т. н.
Вариант е да поискате нова парола, с нея да влезете в новия браузър и тогава да върнете старата си парола.
Ще Ви изпратя имейла си, ако имате други проблеми и не можете да влезете във форума.

Общи условия

Активация на акаунт