Мартенското бебче рождения си ден очаква вече - 3

  • 44 641
  • 269
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 922
Greene храм,, Свети Климент Охридски" в смирненски които е,60 лв е кръщенето,храма е много хубав и голям,а пък и ние в близост до ресторанта ,че ние ще празнуваме и рожден ден и кръщене.иначе църквата в стария град която си избрала е много хубава също. Simple Smile ти ще правиш ли покани,подаръчета за гостите??

Аха, ясно Wink Била съм на кръщене там и след това в ресторант "Еврика" за почерпката. Хубав беше ритуалът, не го претупаха и гостите бяха доволни. Иска ми се да направя такива покани+някакви сувенири като подаръци за гостите, но ще видим. Другия месец имаме фотосесия при Ели Карагьозова и вероятно ще изчакам снимките от нея за да ги включим в поканите.

# 91
  • Мнения: 20
супер фотограф сте си избрали Simple Smile браво,може ли да ми дадеш малко повече инфо за Ели Карагьозова,колко по рано я резервирахте,телефон,каква и е цената за кръщене?

# 92
  • Мнения: 20
ми да ви попитам как може и мойто бебче да го има в тоя списък  Cry

Пишеш лично съобщение с име на детенце, дата на раждане, тегло и ръст на Doni M и работата е готова! Hug
Извинявам се за въпроса,но как да напиша съобщение на Дони м,в смисъл къде трябва да цъкна Embarassed

# 93
  • UK
  • Мнения: 600
ми да ви попитам как може и мойто бебче да го има в тоя списък  Cry

Пишеш лично съобщение с име на детенце, дата на раждане, тегло и ръст на Doni M и работата е готова! Hug
Извинявам се за въпроса,но как да напиша съобщение на Дони м,в смисъл къде трябва да цъкна Embarassed

Горе вдясно от падащото меню ОЩЕ > Потребители > и там я намираш в търсачката и си готова!  bouquet

# 94
  • Мнения: 3 922
супер фотограф сте си избрали Simple Smile браво,може ли да ми дадеш малко повече инфо за Ели Карагьозова,колко по рано я резервирахте,телефон,каква и е цената за кръщене?
Не сме я резервирали за кръщенето, а само имаме записан час за фотосесия другия месец. Ще ходим в студиото й. Иначе се записахме още декември. Има сайт, фейсбук и там го има и телефона й, ако искаш да й се обадиш.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 185
Днес голямото ми момче става на цели 5 годинки! Почерпете се за негово здраве!



# 96
  • UK
  • Мнения: 600
Щастливка, честит празник! Да ви е жив и здрав! Безкрайно щастливо детство, пълно с лудории и щуротии и много радост и гордост за мама и татко!

# 97
  • Мнения: 20
да ви е жив и здрав рожденика,много да ви радва Simple Smile

# 98
  • Мнения: 20
Живо и здраво да ти е слънчицето и много усмивки    Gift  party041

# 99
  • Мнения: 20
ми да ви попитам как може и мойто бебче да го има в тоя списък  Cry

Пишеш лично съобщение с име на детенце, дата на раждане, тегло и ръст на Doni M и работата е готова! Hug
Извинявам се за въпроса,но как да напиша съобщение на Дони м,в смисъл къде трябва да цъкна Embarassed

Горе вдясно от падащото меню ОЩЕ > Потребители > и там я намираш в търсачката и си готова!  bouquet
Благодаря ти ,оправихме се вече,а чак сега видях че то си го пишело ама като няма кой да види Simple Smile

# 100
  • Мнения: 25
Здравейте мамета на сладки бебоци,

Включвам се тук да поканя всички мамчета, които живят в чужбина заедно с техните бебоци да ни посетят в темата Бебета в чужбина  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=690068.0

Благодаря ви!

 Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 337
Да попитам... имали ли сте проблем с подсичане след като вашите мъници са започнали по-активно движение?

Вики започна от около седмица да става и да се катери и преди 2-3 дни и излезе обрив под пеленката....
Аз все си мислех, че се подсичат само малките бебета, но явно не е така. До сега не сме имали такъв проблем... ако не мине до няколко дни ще ходим на лекар, че да не би да е нещо друго....

# 102
  • Мнения: 20
момичета,кажете ми добър фотограф,които да заснема кръщене / за пловдив става въпрос / Ели Карагьозова не снимала такива събития иначе знам ,че тя е много добра.но искам и вашето мнение Simple Smile

# 103
  • Мнения: 772
В това време ми е толкова депресирано,че ужас.Извеждате ли мъниците на разходка,момичета?Ние излизахме по обед за половин час...

# 104
  • Мнения: 239
При този вятър си стоим вкъщи и дремем...

Общи условия

Активация на акаунт