ЮЛИ 2007!

  • 44 479
  • 732
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 414
Хахаха моето име ли?
никой не съм чувал скоро,ИнАк си го харесвам,ще е красива и здрава като Joy Joy Joy Joy
Шуше ужас,тези мъже ooooh! ooooh!
Немога да изчета че тичам по пътищата.

# 241
  • София
  • Мнения: 254
Здравейте  Grinning Докато ви изчета и забравих по кои въпроси щях да се изказвам.  Embarassed

Ами аз затова си записвам  Mr. Green

Ива и аз го харесвам много (м/у Ивайла и просто Ива ми е този вариант), браво, Били, за хубавия избор!

А с една и съша буква - ние така сме го подкарали - Кая, батко й и братовчедка и са все с К, шегуват се хората с нас заради това, да не говорим, че сега за момче мислехме Камен или Ивайло  Laughing. Ама друго момичешко име с К не мога измисли, ако ще чудо да стане!

Шуши, Кая я бяха записали в градината да ходи на логопед в началото на годината - логопедката при прегледа преценила, че има проблеми със с, ш и р (тя р казваше от няколко дни едва). Да, ама Кая категорично отказа да ходи и сега си казва р съвсем спокойно, не го мисли Кривчо!

# 242
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Като тебе Иве , да , това име ми е на сърце много преди изобщо да помисля за деца , радвам се , че ще успея да го ползвам.Тедо се е притеснил , че с такова кратко име бебето няма да си има галено като него  Laughing.
Като са разнополови децата е хубаво да са с еднаква буква , обаче като са еднополови - двете със сестра ми сме с Б , още има роднини , които не знаят коя коя е и ни бъркат имената.

# 243
  • sf
  • Мнения: 10 156
Защо толкова се плашите на тоя логопед? то там си е като занимание с игри за децата.
Аз одеве забравих да кажа,че препрочитам в момента Сойка-присмехулка, белким ми хареса повече, ама нъц  Rolling Eyes и все се каня да си купя Песен за огън и лед и т.н. , ама все нямам стотина лева излишни  Rolling Eyes

# 244
  • София
  • Мнения: 568
Били, на галено ще й викате Иви, както предлага Дани.  Grinning Аз за Ирина си мислех, че ще й викаме Ина, защото Ира не ми харесваше, но кака й измисли Ири и така си остана. Със сигурност Тедо ще измисли нещо.  Wink
А за логопеда С беше много нещастна, че повечето деца ходели, а тя - не. Там наистина е забавно и играят мн. интересни игри. Кофти е, че поне в нашата градина ги водеха децата на др. място с часове, т.е. не ги занимавеше в градината.

# 245
  • USA
  • Мнения: 559
Вики, има ги в Читанката.

# 246
  • sf
  • Мнения: 10 156
аа аз на хартия си чета  Joy
мойте пък така се заиграха, не искат да лягат, а така ми се спииии  Tired

# 247
  • София
  • Мнения: 254
nonsense, сестра ми пък като най-малка вкъщи й казвахме Инче, сега си остана Ини, макар приятелките май да й казват Ирка.

# 248
  • София
  • Мнения: 568
Вярно, че сестра ти беше Ирина.  Hug А пък моята И като проговаряща наричаше себе си Ия и на мен много ми харесваше, но за съжаление това галено име не успя да се наложи. После дълго време си викаше само Инка.
А и на Ивайла може да се вика Иви.  Grinning  Hug
По разни американски предавания забелязвам, че говорят за бебетата още преди да са се родили с имената, които са им избрали.
Имам чувството, че ме хваща пролетна умора тези дни. Едва се влача. Никакви сили нямам. 

# 249
  • Мнения: 384
Здравейте,момичета!Изведнъж ме налегнаха много задачи.Клара пристига в неделя ще живее в стария апартамент и аз имам доста работа по него,отделно на колежката детето болно и на работа ходя,вечер незнам кое по напред и така.
Айка,много хубава новина,честита девойка!
Кати,радвам се да те видя!
На патерица честито на Майчето рожденния ден!Както честито и на пораснал Юли!

# 250
  • София
  • Мнения: 3 414
Айка завиждам,ще има кой да те гледа Wink
Хохо питайте ме как ми "вика"баща ми-иво Sick
Яна за постоянно ли си идват?

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Добро утро

Ивче, Иви, и пр. галеното име само ще си дойде с бебето.  Peace

Не ме е страх от логопеда, ами от комерсиализацията му. Защо не се провеждат заниманията в градината, ами дошли за пет минути, сложили в калъп децата и айде идвайте в кабинета. Още повече се съмнявам, че учителките са категоризирали и те децата: на този майка му си стои в къщи - ще има време и пари да го води.

# 252
  • София
  • Мнения: 3 414
Шуши много съгласна с твоето мнение,а като се има в предвид че някой плаща за тези консултации да се направят в дг Twisted Evil,този преглед безплатан ама после да наберем малко парици от изплашените пък който дойде #2gunfire
Така и при нас,ама очна клиника идваха.А самата клиника ми е до офиса,голяма скъпа и никой отпред #2gunfire #2gunfire е оказа се че на едно дете баба му и майкаму са собственици.
А и още нещо логопеди психолози и тн без докторски тапии обичат да слагат едикети,два пъти съм го преживявала,а мерси.

# 253
  • Мнения: 329
Наскоро гледах в предаването на Гала( затова не го гледам,ама тогава просто ми попадна в полезрението и се заслушах) , че родителите задължително трябва да заведат децата от 3 до 6 год.възраст на психолог, кинезетерапевт, очен и детски педиатър LaughingЕдно момиченце от групата на Ева  беше гостенче и него го разкарваха по "кабинетите".Пълна щуротия................
На мен много ми харесва името Ива Hug
Аз пък се запалих по Здрач Laughing( навреме,а), но напоследък не мога да дръпна нищо от читанка, бъгва се сайта.
Отиваме на пазар с малкия и да му купя Маккуин Laughing

# 254
  • Мнения: 766
 Hug
Задължително водя децата профилактично на ортопед, очен лекар и зъболекар / и то основно поради наследствена обременненост в тези сфери/ За други доктори - само при нужда  Peace лм разбира се  Wink
Успокоихте ме за колелата, явно не сме само ние на този хал  Hug
Ива много ми харесва , аз съм пристрастна към трибуквените имена  Grinning
...
Ивче, Иви, и пр. галеното име само ще си дойде с бебето.  Peace
......
абсолютно подкрепям   Simple Smile
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт