ЮЛИ 2007!

  • 44 457
  • 732
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 568
Айка, супер!  Hug Погал по коремчето и прегръдки на теб и щастливата бъдеща кака.  Hug

Шуши, как е татко ти?  Hug

# 211
  • Мнения: 329
Айка, чудесна новина Grinning
Какво четете в момента?Предложете някоя книжка Hug

# 212
  • София
  • Мнения: 17 592
Много отдавна не съм се появявала, но пък непрекъснато мисля за вас!
И така и не ми е ясно защо тогава по-често не идвам тук...
Ще се опитам да се поправя, хаха.
За протокола, добре сме.

И гледам за емигриране говорите - то аз и преди съм го казвала де, но по собствен избор съм тук. Дали сега бих имала такава възможност - ами... не, навярно не, човек не може винаги да е на 25, но съм направила избора си съзнателно и... не мисля, че бих го променила.

ПП
Ей, това червеничко "докато пишехте..." как ми е липсвало!

Ками, в момента Стругацки чета - "Хотел при загиналия алпинист".

# 213
  • USA
  • Мнения: 559
Айка, страшно се радвам, че всичко е наред!  Hug
Харесва ли ви името, което Кая е измислила Simple Smile. Криси искаше Ема да се казва Аба Simple Smile.

# 214
  • София
  • Мнения: 254
Ами тя е измислила Мария, сред вариантите ни е, ще видим Simple Smile Аз се бях замисляла за това име и преди тя да предложи, но имам и някои другуи. Добре е, като се има предвид, че по едно време си беше кръстила една играчка Хандрей  Laughing

Ками, аз чета "Вино от глухарчета", но съм съвсем съвсем в началото и не мога да дам отзиви.

Иначе сега засякох, че дават по Канал 1 "Жребият", като сериалът е направен по романа "Земя за прицел", иска ми се после да прочета него.

Били, тряба редовно да се отчиташ вече  Wink

# 215
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро,
Айка честита мома, да се роди жива и здрава! Има време за името ще го измислите! Нашето си остана така както батко и го измисли Laughing, един ден ако реши, че не си го харесва на него да се сърди Joy
Станала съм в ранни зори да пиша по дипломната - утре трябва да предам работния вариант, а съм до "под крушата".
Ками аз чета Кодекса за Социално осигуряване и около десетина и повече книги за социалното осигуряване, и още куп други - интересни неща Mr. Green, не ти ги препоръчвам обаче Joy.
Кати добре завърнала се! Hug
Приятен и ползотворен ден момичета!!! Peace

# 216
  • USA
  • Мнения: 559
Кати, радвам се да те видя!

Ками, какво ти се чете? В момента чета Хобит и една книга за родителство. И двете са хубави, но ми вървят бавно, защото съм се отдала на ТВ сериали.  Laughing Последната художествена книга, която много ми хареса беше на Стивън Кинг "11/22/63", нея много препоръчвам. Кажи какво точно ти се чете?

Айка, Мария ми беше едно от фаворитите. За съжаление, тук не се възприема добре, малко с едно наум и затова си сменихме решението. В темата за октомврийчетата има едно бебе, което се казва Кая Simple Smile.

Били и Веси да се отчетат, моля!. Simple Smile

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Добро утро (вече от Бс)

Благодаря за стиснатите палци.   bouquet
Скрит текст:
Било е, за щастие вече е добре, въпрос на минути да си отиде. Простата... запушила п. мехур и той буквално се пръснал. Ама мъжки глави дебели, не отиват като е време на доктор, чакат да стане най-лошото.  Tired

Да му се невиди, а аз се събудих в събота защото сънувам майка ми как реве и не ме пуска, щях да се обаждам да питам как са, какво правят, ама нали съм блейка и забравих, а щях да усетя че има нещо нередно  ooooh!

# 218
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Ето ме , отчитам се - стискам  Laughing.Мисля да си дочакам до термин , дано и госпожицата да е на моето мнение.Иначе всяка нощ сънувам , че раждам , хормоните яко бушуват явно.

Айка , много хубаво  Laughing, Кая беше ли с вас на прегледа ?

Уинкс , вече ще се обръщаме към теб за предсказания за бъдещето  Laughing.По вашия край възприемат Мария латино ли ? Точно тези дни си мислех за моята приятелка в щатите , нейното момиченце е Мария , че е име , което хем е българско , хем се чете и произнася на всички езици.

Онзи ден Тедо ни застреля със следното разсъждение : "Нашето бебе скоро ще се роди.Дано да е момченце"  Shocked.Ние започнахме да обясняваме , че е момиченце , че е сигурно , че той така си е поискал , защото той много настояваше за момиче в началото.Обаче той си знае неговото :"Не е сигурно , може и да е момче"  Laughing.

Кати , здравей , кажи как е Давид ?

Аз нищо не чета в момента , гледам филми и се оплаквам , че нямам бибилотека , нито електронна книга , и не мога да си купувам книги.Обработвам Гошо и за двете.

Шуше , радвам се , че е по-добре вече , много сте се уплашили  Hug.

# 219
  • София
  • Мнения: 17 592
Леле, Шуши, много се стреснах като прочетох, всичко бързо а минава и безпроблемно... и да вземе вече да слуша и да ходи навреме на лекар... Ама то това, родителите, забеляза съм, че хич не слушат...  Crazy Laughing
Айка, честито, както и да се казва, ще е прекрасна...

Добре е Давид, мисля в Неделя да го водя на кънки - за пръв път ще му е - в Зимния... има ли желаещи за такъв вид забавление?

Били, ако нямате библиотека, електронната книга е по-компактен вариант - а и после книгите си ги теглиш, не ги купуваш. Аз хич не съм им фен, обичам истинските книги, да ги разлиствам, да ги усещам... да ги мириша... но Стефи много й се кефи.

# 220
  • Мнения: 329
Кати, добре дошла ,пак HugТи изчезваш ,но после се завръщаш мълниеносно LaughingАз също искам да заведа Ева на кънки, само че нямам организация и на кой да оставя Вико, че той определено няма да се качи на това нещо LaughingМамин бъзльо Heart Eyes,а и е малък още.
Уинкс, нямам предпочитания, просто пак съм на вълна книги и чета ,кой каквото препоръча.Преди дни приключих Парфюмът - историята на един убиец, който не я чел може да пробва, странна ,но се чете бързо и те позамисля GrinningСега , пак по препоръка, чета Тринайсетата приказка- много хубава.Аз чета главно вечер и в ел.вариянт, иначе предпочитам и аз хартията и истинската книга.Тези ,които сте ги препоръчали ще ги потърся в сайтовете за ел.книги.
А тази ,около която сега се шуми,50 нюанса на сиво, чел ли я е някой?
Били Hug,нормално за всяко дете, мени си желанията често  Laughing
Аз много харесвам името Ема Heart Eyes, а Мария си е класика Hug
Шуши, радвам се ,че при татко ти вече всичко е наред.Така са родителите ни,а всъщност и ние сме така .Аз чакам да стане много напечено и тогава тичам на лекар ooooh!
Ние сме вкъщи с Вико,ще изчакам грипа да мине......с други думи казано протаквам работата.Много съм странна,оплаквам се че вече ми липсва социален живот ,а сега пак ще проточа тръгването на ясла,ама ми е гадно.......... Mr. Green

# 221
  • София
  • Мнения: 254
С нас беше, да, интересно й беше. Имаме и диск със снимки и клипове, не че нещо се разбира от тях. На 3д е като някаква движеща се аморфна маса, иначе на 2д има едно готино клипче, на което се вижда ясно как си смуче пръста.

Били, дано Тедо му размине бързо с желанието за братче  Laughing Кая снощи до последно казваше, че и момче да е - нищо, ама...

Кати, аз съм решила да я водя по принцип на кънки в Зимния, разбрах че имало занимания и с учители, но няма да е тази седмица със сигурност.

Шуше, много се радвам, че всичко вече е наред!  Hug

Ема и аз го харесвам много, а другите ми варианти за момиче този път са Стела и Ивайла. Ивайла много ми харесва, на Кая пък й било странно (точно пък на нея  Laughing).

Ками, тази книга разбрах, че била доста сексуална, ако не и перверзна на моменти. Иначе май авторът е психолог/ психоаналитик (може и да бъркам, но имало такава страна на книгата).

# 222
  • Мнения: 766
Шуши, радвам се че всичко е завършило добре  Hug Особена порода са мъжете - или ще мълчат и чак когато стане страшно ще отидат на лекар или за всяко кихкане ще тичат за изследвания  Tired
Кати   bouquet минавай по - често при нас е весело  Wink   bouquet
Бубе, да ти е много здрав рожденника  / и аз на патерица/   bouquet
Били  Hug стискай то вече не остана. Подозирам, че и Тедо като Ина си мисли че като се роди бебето веднага ще седнат да си играят с играчките  Laughing после леко се разочароват, като видят действителността, но поне при Ина бързо отмина  Wink
Айка, честита ти девойка   bouquet Кая беше ли с теб?  Радва ли се?
Аз събирам сили, че свеки ще идва за няколко дни  Crazy ама и е ред на жената, ще изтрая някак си  Laughing
Симо 2 нощи ме държи будна като часовник е - от 3 до 6.30  ooooh! не плаче, цъкли се на пердетата и само иска да го гушкам и да се разхождаме, гука си човека, комуникираме си   Grinning Но аз го закъсах с кръста и не ми е особено конфортно, ама ...... ще търпя.
Ха и аз чета Вино от глухарчвта - харесва ми  Peace
Аз си чета на таблета, май напоследък основно за ел. книги го ползвам  Simple Smile Удобно си е 
Скрит текст:
за случките в държавата напоследък - не ми се коментира, че изпадам в потрес  Sad Мислех си че сме се върнали в  1990 година, но не сме - много по - лошо ми се вижда напоследък  Sad За атентата -навсякъ
де се случват такива неща, но последващата саморазправа на ДЕЛЕГАТИ т.е. смята се че са интелигентни хора, избрани от определени група да ги предствляват , ме отврати. 10 човека да ритат  1 паднал и несъпротивляващ се човек, та бил той и престъпник, не мога да приема  Sad Потресена и отвратена съм честнo...

# 223
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Аз имам слабост към трибуквените момичешки имена и в този смисъл Ема ми харесва много повече от Мария.
Точно това очаква Тедо , Там-там  Laughing.Един ден седнах да му обяснявам , че бебето нищо няма да може да прави , ще го учим бавно на всичко и той ми отговори със "Уф , скукааа"  Mr. Green.

# 224
  • София
  • Мнения: 17 592

kami27, раничко му е на маминият ти бъзльо - да почака малко... Ама е студено там, не става и край арената да щъка, особено пък като беше и болен.



Кати, аз съм решила да я водя по принцип на кънки в Зимния, разбрах че имало занимания и с учители, но няма да е тази седмица със сигурност.

А, и аз искам при треньорите. Там се оказа, че има - и сутринта, и следобед, на различни... ама сега като се сетих, то в неделя е гласуването, не е най-удачния ден възможен...
Иначе моят мамин бъзльо с мен за инструктор ни да плува се научи, ни да се отпусне на седалката на стената посмя - а брат ми го осигуряваше, че и беше на педя над земята... ама не ще и не ще! Все едно не е мое, а тати го е правил на 100%, не на 50... За сметка на това неща, които са наистина опасни - ама не може да го оцени - не ще да вдене, че не бива да прави...

Общи условия

Активация на акаунт